Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

111dscn9276.jpg

111dscn9277.jpg


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nô jà tez dostalem gumowej obsesji i zmienilem wdzianko Oriskowi - uwazam ze mu do twarzy z ta guma:

 

post-44118-0-76245300-1355936567.jpg

Edytowane przez parigot

Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera- California Dial -miałem kiedyś zamówiony ale nie załapałem się do kolejki . Limitka rozeszła się na pniu. Mogę trochę pozazdrościć??

wg mnie jest to Strasznie polaryzujaca tarcza " love it or hate it " kiedys mi sie nie podobala teraz natomiast tak Musze tylko sprawdzic dokladnie kto robi podrobki Rolex czy Panerai chociaz wydaje mi sie ze rolek byl pierwszy


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@karol1302 - oj, z tym doszukaniem się podobieństwa Parnis/doxa to trzeba mieć bujną wyobraźnie ;) - inne indeksy, inny bezel, inna tarcza - raptem kolory podobne :lol: W sumie to kopiuje bo ma wskazówki (i do tego też inne) ;) Proszę was trochę przesada z tym "kopiowaniem" poza tym jest też wersja w innych kolorach:

 

Aby łatwiej innym było ocenić:

Dosia Karola:

06227915652314037730.jpg

Parnis

004.jpg

 

Dzisiaj na łapce było tak:

auguste_nad1.jpg

Edytowane przez jslanina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nô jà tez dostalem gumowej obsesji i zmienilem wdzianko Oriskowi - uwazam ze mu do twarzy z ta guma:

 

post-44118-0-76245300-1355936567.jpg

oris piekny na tej gumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś nosze to maleństwo,wiem, że marka i model pospolite, ale jak podoba się w tej kolorystyce?imag0066xw.jpgi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bluźnisz :D:P

Pewnie w mniemaniu milosnikow PAM-ow (i niektorych innych osob) tak :D

Przecież to esencja Panerai (Rolexa?), prawdziwe DNA, tarcza california stworzona po to żeby nurek w mętnej wodzie wiedział gdzie jest góra, a gdzie dół

Byc moze esencja, ale cyferblaty z rzymskimi cyframi w roli markerow mi sie nie podobaja.

 

wg mnie jest to Strasznie polaryzujaca tarcza " love it or hate it " kiedys mi sie nie podobala teraz natomiast tak Musze tylko sprawdzic dokladnie kto robi podrobki Rolex czy Panerai chociaz wydaje mi sie ze rolek byl pierwszy

W moim przypadku jest dokladnie na odwrot. Kiedys mi rzymskie oznaczenia markerow na zegarkach narecznych nie przeszkadzaly, ale z uplywem czasu tego typu edycje zegarkowe przestaly mi sie podobac. O wiele bardziej wole oznaczenia w postaci cyfr arabskich lub prostych markerow. Bardziej juz skonny jestem zniesc rzymskie oznakowania na niektorych zegarkach kieszonkowych lub na duzych zegarach stacjonarnych (kolumnowych, itp), ale na zegarkach recznych... nah, not my cup of tea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś nosze to maleństwo,wiem, że marka i model pospolite, ale jak podoba się w tej kolorystyce?

 

Całkiem nieźle! Lubię Wostoki bo mają swój własny klimat :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

nash13, to jest ten pasek gumowy nowego typu? Jakie wrażenia?

Bardzo pozytywne bo wiem ile roboty musi odwalac. Zegar nie jest maly ani tym bardziej lekki ale guma naprawde idealnie daje sobie z nim rade, perfekcyjnie dopasowana, z leciutkim luzem a zegarek trzyma znakomicie! Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ostatnio takie cudeńko

co myślicie o nim?

 

gzwecw5dpxw3.jpg


czas nie chodzi spać

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś nosze to maleństwo,wiem, że marka i model pospolite, ale jak podoba się w tej kolorystyce?

 

Vostoki generalnie podobaja mi sie bo wg mnie maja swoj design. Ten Twoj dodadkowo poprzez kolor wydaje sie byc jeszcze bardziej surowy. Bardzo fajny zegarek - gratuluje!

 

 

Przy okazji "wrzuce" nieco lepsze zdjecie mojego SS - po zmianie na gume przestal mnie nudzic :rolleyes: - ta guma zrecznie nawiazuje do czarnej tarczy i bezela jednoczesnie dajac piekny kontrast z gruba, stalowa koperta i podkresla jeszcze mocniej pomaranczowe akcenty tu i owdzie. Normalnie zupelnie inny zegarek! Oj chyba predko nie zejdzie z lapy: :wub:

 

 

post-44118-0-16733700-1355942146_thumb.jpg


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny, jakie wymiary?

 

mca-watch-dimensions.jpg

 

Edytowane przez gaudi

czas nie chodzi spać

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna slava :) zastanawiam się nad taką :) ale w tym miesiącu limit na zegarki przekroczony 2 razy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w tym miesiącu limit na zegarki przekroczony 2 razy :P

 

Przecież są Święta, ostatnie

w tym roku... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis.jpg

Ekstra zegar, nie chcesz może sprzedać :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lub na duzych zegarach stacjonarnych (kolumnowych, itp),

.

 

Czyli na takim jak ten jest ok ? :D W kazdybm badz razie po pierwszym dniu musze stwierdzic ze tarcza jest dosyc czytelna i jezeli zegarek bedzie chodzil z dokladnoscia +- 1min na tydzien to tz nie bede narzekal :)

 

 

 

 

IMGP7650_zpsba8ad85c.jpg

 

Tak wyglada od tylu , zdjecie pozyczone

 

 

calipam2_zps702bd00c.jpg

a pozniej

 

IMGP7648_zps1689a8cd.jpg

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@karol1302 - oj, z tym doszukaniem się podobieństwa Parnis/doxa to trzeba mieć bujną wyobraźnie ;) - inne indeksy, inny bezel, inna tarcza - raptem kolory podobne :lol: W sumie to kopiuje bo ma wskazówki (i do tego też inne) ;) Proszę was trochę przesada z tym "kopiowaniem" poza tym jest też wersja w innych kolorach:

 

Aby łatwiej innym było ocenić:

Dosia Karola:

06227915652314037730.jpg

Parnis

004.jpg

 

Dzisiaj na łapce było tak:

auguste_nad1.jpg

 

Kolego Jslanina jak dla mnie Doxa jest podobna do Parnisa. Oczywiscie po dokladniejszych porównaniu widac ewidentne roznice , ale .... jednak ta Doxa trochę jest "odtwórcza" w stosunku do Parnisa . Ciekawe by było porównanie tych dwoch zegarków przez pryzmat stosunku jakości do ceny . Chociaż pewnie wynik przy tej cenie byłby jasny :) Parnis by wygrał :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.