Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Ot tworcza inspiracja dosc popularnej chinskiej marki podobnie jak u Steinharta kopiowanie wszystkich chyba modeli Rolexa czy podobne praktyki u producentow z grupy Swatch :)

No ale "Visodate"? No dajcież spokój. Mogli sobie darować. Nawet jeśli nazwa modelu nie jest jakoś prawnie zastrzeżona (a może i jest), to tak jest związana z Tissotem jak Benz z Mercedesem. Czy Steinhart dajmy na to pisze na swoich taczach "Submariner"? Trochę zwykłej przyzwoitości...


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale .... jednak ta Doxa trochę jest "odtwórcza" w stosunku do Parnisa .

haha to dopiero się uśmiałęm przed samym końcem świata ;)

ten parniak kopiuje nie tyle z doxy, którą mam, a z jej starszej siostry

nawet faktyra fal na tarczy zerżnięta jak ta lala

97325200299870468991.jpg

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To neprawda! Nie, nie... Wszyscy wiemy, że wszyscy rżną od Pranisa. Rolex rżnie do Parnisa, Panerai rżnie... więc Shark Diver Doxy też został zerżnięty od Parniaka :lol:


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha Ha ;) Słusznie :P Takich przykładów można przytoczyć na dziesiątki dziesiątki (nawet w ogóle nie biorąc pod uwagę zegarków chińskich).

Obserwując ten wątek już jakiś czas, śmiem stwierdzić że jeśli zegarek nie przekracza 15 tysięcy to już nie jest super w mniemaniu co niektórych osób.

Piękna też ta doxa chociaż nie lubie takich kolorowych jest super :)

Z wyrazami szacunku

Grzegorz

Edytowane przez ptakug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Obserwując ten wątek już jakiś czas, śmiem stwierdzić że jeśli zegarek nie przekracza 15 tysięcy to już nie jest super w mniemaniu co niektórych osób.

Piękna też ta doxa chociaż nie lubie takich kolorowych jest super :)

Z wyrazami szacunku

Grzegorz

 

Chyba źle odczytaleś mój post. Mi się bardzo podoba ten strix-owy Visodate i bardzo możliwe, że sobie takiego nabędę (tylko z czarną tarczą). Chodziło mi o to, że "bardzo twórcze inspiracje" istnieją też w markach szwajcarskich, niemieckich itd i kosztują po kilka tys. zł a nie ok $100. A naprawdę jest sporo super frajnych zegarków, które można mieć do kwoty $150. Niemniej jednak zgadzam się z Tobą w kwestii, którą poruszyłeś, tylko że ja nie jestem w grupie tych osób ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szajmon nie pisz następnego postu... :P


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy, że wszyscy rżną od Pranisa.

No nareszcie, ktoś to zauważył :rolleyes:

@Szajmon nie pisz następnego postu... :P

Bo Go nie wpuścisz do piaskownicy ? Przestań B)

 

Zauważyłem, że problem się pojawia, gdy ktoś ośmieli się wstawić fotke czegoś dobrego, dobrze wykonanego, z dobrym mechanizmem ale za nieduże pieniążki...

Konkurencję dla spoooro droższych kłalit.

Nie ma znaczenia, co to jest. Ważne, że niepotrzebnie pcha się na salony.

Panowie, to forum miłośników, ale od jakiejś kwoty w górę ?

Miło się dowiedzieć, że jest alternatywa - za dużo mniejsze pieniążki można mieć to samo.

Ale zaraz będzie awantura :ph34r:


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To neprawda! Nie, nie... Wszyscy wiemy, że wszyscy rżną od Pranisa. Rolex rżnie do Parnisa, Panerai rżnie... więc Shark Diver Doxy też został zerżnięty od Parniaka :lol:

To jest przecież zupełnie inny zegarek, ludzie. Wiadomo, że Parnis rżnie na lewo i prawo, ale nie tutaj! Jakie są fakty, każdy widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale widzę, że niektórzy bardzo lubią siać zamęt i wszczynać pyskówki. W czym ta doxa jest podobna do parniaka? Ma tarcze, wskazówki i bezel. Kształt fal podobny? Sorry, ale takie fale to ma mój Casio sprzed czterech lat, czyli Doxa perfidynie zerżneła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

@Szajmon nie pisz następnego postu... :P

 

Możesz mi napisać co takiego jest w moim poście , że nie chcesz widzieć kolejnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaraj się Irku o jakąś galerie tego cudeńka. Gratuluję, świetny jest.

 

 

Michal ja i galeria ? :D :D

Nie chce nikomu obrzydzac tego zegarka bo jest naprawde ladniejszy niz zdjecia


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest przecież zupełnie inny zegarek, ludzie.

Oj chyba nie wziąłeś mojego postu na poważnie :P Awantury nie wszczynam, bo tak naprawdę nie ma o co :D Ja po prostu lubię science fiction. Opowieści o alternatywnych światach. O równoległej historii. Rolek rżnie od Parniaka. Czemu nie? :D

 

 

Wiadomo, że Parnis rżnie na lewo i prawo, ale nie tutaj! Jakie są fakty, każdy widzi.

Parnis rżnie, bo taki "plan biznesowy". Tak było, jest i będzie. Plan jest dochodowy, i żadna siła go nie zmieni.

A czy Parnis w tym przypadku rżnie od Doxy. Bo ja wiem? Właściwie to co mnie to obchodzi :D Niech tam Wam będzie, że w ogóle nic a nic niepodobny. Jak humor Ci to poprawi to możemy ustalić, że tylko sekundnik jest doxiarski... no i w ogóle bezel jest przecież od rolka suba co całkowicie zmienia postać rzeczy :D Trochę luzu :P


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@karol1302 - poza fakturą tarczy która jest podobna to co jeszcze jest skopiowane w Parniaku? Kolory? Pomarańcz jest zarezerwowany dla doxy :blink: Panowie, ten Parnis ma inne indeksy, inną tarczę (raptem fale są podobne) inny bezel, inne wskazówki - no proszę was - bo się Parnis nazywa ;). Zresztą widać na zdjęciach co i jak :P

 

Dzisiaj jest tak

kemmner_nad.jpg

Edytowane przez jslanina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle odczytaleś mój post. Mi się bardzo podoba ten strix-owy Visodate i bardzo możliwe, że sobie takiego nabędę (tylko z czarną tarczą). Chodziło mi o to, że "bardzo twórcze inspiracje" istnieją też w markach szwajcarskich, niemieckich itd i kosztują po kilka tys. zł a nie ok $100. A naprawdę jest sporo super frajnych zegarków, które można mieć do kwoty $150. Niemniej jednak zgadzam się z Tobą w kwestii, którą poruszyłeś, tylko że ja nie jestem w grupie tych osób ;)

 

Pozdrawiam.

To ty mnie źle zrozumiałeś całkowicie zgadzam się z twoim zdaniem. Chodziło mi że inne osoby na to tak patrzą.

Przepraszam za OT

 

Z wyrazami szacunku

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Parnis jest ładniejszy o Doxy. Dla mnie ten Parnis jest świetny, jedyne co mi w nim nie pasuje to troszkę za szeroki rozstaw uszu. Ja bardzo proszę o więcej zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byczy łeb w sumie ciekawy. Tylko się zastanawiam czy praktyczny. Ja mam wrażenie, że co i rusz waliłbym koronką i przyciskami gdzieś po futrynach, krawędziach stołu itp..


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie te Seiko podoba , mozna wiedziec jakie on ma rozmiary ?


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To neprawda! Nie, nie... Wszyscy wiemy, że wszyscy rżną od Pranisa. Rolex rżnie do Parnisa, Panerai rżnie... więc Shark Diver Doxy też został zerżnięty od Parniaka :lol:

nie mówiąc już o tym jak IWC rżnie od Parnisa....portugalczyk np

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byczy łeb w sumie ciekawy. Tylko się zastanawiam czy praktyczny. Ja mam wrażenie, że co i rusz waliłbym koronką i przyciskami gdzieś po futrynach, krawędziach stołu itp..

 

Raczej nie dla urzędnika jest ten zegarek, a raczej dla maratończyka :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal ja i galeria ? :D :D

Nie chce nikomu obrzydzac tego zegarka bo jest naprawde ladniejszy niz zdjecia

Gdzieś ostatnio pokazywałeś zdjęcia któregoś Twojego zegarka (Black Bay albo Explorer, nie pamiętam dokładnie) i były całkiem przyzwoite. Dasz radę :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Byczy łeb w sumie ciekawy. Tylko się zastanawiam czy praktyczny. Ja mam wrażenie, że co i rusz waliłbym koronką i przyciskami gdzieś po futrynach, krawędziach stołu itp..

 

Bo ręce to trzeba trzymać na kołdrze , na stole, znaczy, a nie pod ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.