Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Zmniejszam poprzez photoshopa. Jeżeli to przyczyna, to możesz podać linka do jakiegoś programu, który nie będzie mi niszczył zdjęć ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, to sprawa zmniejszania zdjęć do publikacji na forum. Jakiego programu używasz do tego?

Karol, ja też obrabiam w photoshopie, zmniejszam rozmiar zarówno zdjęć z lustrzanki, jak i z kompaktu. Zawsze te z lustrzanki tracą ostrość na forum. Z poprzedniej lustrzanki było tak samo i na innym forum też jest tak samo. Z kompaktu zawsze i wszędzie jest ok. Wrzucałem już zdjęcia na forum z różnych serwisów (imageshack, iv.pl), efekt jest zawsze ten sam - z kompaktu dobrze, z lustrzanki gorzej, chociaż na kompie jest odwrotnie. W wolnej chwili spróbuję wrzucić 2 podobne zdjęcia (jedno z lustrzanki i drugie z kompaktu), może ktoś znajdzie przyczynę.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, nie ma znaczenia z jakiego aparatu zdjęcia obrabiacie :) to jedynie kwestia sposobu obrabiania


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tak. BTW AP naprawdę znakomity.

 

 

wp20121223004.jpg

Uploaded with ImageShack.us


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ymyzasu6.jpgze6uma4a.jpg

Moje zdjęcia z telefonu - dają radę?

Artur, wymieniacie się kożuszkiem z akism'em ;)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AP piękny, tylko szlag mnie trafia, bo nie wiem dlaczego mi tak niszczy zdjęcia, kiedy wrzucam je na forum... Czy mógłby mi to ktoś wytłumaczyć? U mnie na kompie jak zgrywam z aparatu wyglądają jakościowo dużo lepiej, natomiast po wrzuceniu na forum są dosłownie zniszczone.

 

Mam ten sam problem jak wrzucam to niestety tracą ostrość :(

 

Kroll_czarli - nie wiem czy Ci gratulowalem juz Seiko - jeśli nie to gratuluje zakupu piękny jest

Edytowane przez krisp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest prosta - zmniejszasz zdjęcie to przed zapisaniem wyostrz. Druga zasada jest jeszcze bardziej prosta (ktoś już o tym pisał ;)) - chcesz mieć pewność, że to co wrzucisz nie zostanie w żaden sposób zmodyfikowane podaj link do zdjęcia z serwisu lub konta FTP, w którym masz pewność, że plik po wrzuceniu nie zostanie zmodyfikowany (w przypadku FTP żadne modyfikacje nie nastąpią - z definicji). Dla paranoików ;) kłaniają się funkcje skrótu MD5, SHA-1 itp.

Edytowane przez kfgz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafi, napisz ile masz w nadgarstku, interesował mnie ten oriencik ale nie wiem czy dla mnie nie będzie za mały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawiłem sobie 2 prezenty pod choinkę,jeden przyjechał 2 dni temu i dziś jest 1 raz na łapie.Jestem pełen podziwu dla tego zegarka,który za tak niewiele oferuje tak wiele:) Drugi "prezent " przybędzie tuż po nowym roku i to właśnie jego nie mogę się doczekać..

 

img0429wz.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

 

img0430wo.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0432y.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0435lh.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafi, napisz ile masz w nadgarstku, interesował mnie ten oriencik ale nie wiem czy dla mnie nie będzie za mały ;)

W zależności od pory dnia i roku - od 17 do 17,5 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z prawdziwym zegarkiem do zadań specjalnych nawet odkurzanie nie jest straszne ;)

36536682957143145870.jpg


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aksim - świetny wybór....

 

Jestem zdania, że każdy w kolekcji winien mieć zegarek SEIKO.

Ja w Nowym Roku dołącze Marine Mastera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To luźny plan czy podjąłeś kroki?

 

Dziś konik morski:

 

B1Rks.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM od sumo dzieli przepaść cenowa,ale czy jakościowo relacja wyglada podobnie?Wątpię.Ja podszedłem do sprawy pragmatycznie..Zresztą po nowym roku przybędzie do mnie konkretny nuras :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM od sumo dzieli przepaść cenowa,ale czy jakościowo relacja wyglada podobnie?

Pod względem mechanizmu tak, a na zewnątrz - moim zdaniem też, mam na myśli konstrukcję bezela, koperty i tarczy, wskazówek - co wcale nie oznacza, że dla laika jest widoczna specjalna różnica.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem MM na żywo,ale na fotach optycznie od sumo jakościowo nie odbiega..Mało tego koperta sumiaka wydaje mi si e bardziej wysublimowana,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze zmianą zegarka nie ma problemu, natomiast zmiana kobiety niesie czasami ciężkie konsekwencje:)

Akis, taka zmiana umniejsza radykalnie siłę nabywcza...

A Seiko fajne i bardzo mnie ciekawi co będzie to drugie... :)

Wysłane z mojego HTC One S

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.