Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

A raczej ich totalny brak...

 

Kiedyś pewna piękna dziewczyna powiedziała mi "mnie się albo kocha ,albo nienawidzi" .Widzę,że w przypadku pama jest podobnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zrobilem przymiarke zeby zobaczyc jak to bedzie wygladalo i wg mnie jest ok . Moze w takim razie zaprzestane poszukiwan zegarka z charakterem do marynarki bo ten spelnia moje wymogi . A zreguly nieprzejmuje sie opinia innych w tym wypadku mowie o rozmiarze tego czasomierza

Ale ten zegarek nie jest za duży! Za to bardzo oryginalny !


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie.

irekm - w nawiązaniu do naszej ostatniej dyskusji o tym zegarku, wg mnie bierz w ciemno, sądzę, że się nie zawiedziesz. Zegarek jest naprawdę fajny. No i rzewywiście - jest oryginalny, ta tarcza jest naprawdę praktycznie niespotykana. Ja to traktuję akurat jako zaletę. Ogólnie rzecz biorąc odcień jest brązowy, niemniej jednak tarcza przybiera różne odcienie, szczególnie dzięki AR na szkle. Generalnie polecam :)

 

Aha - nie wiem Irek, czy ten zegarek wejdzie na Twoją rękę, bo on jednak ma 40mm. Ja mam nadgarstek 17,5cm, Twój to przy moim wersja galante ;)

Edytowane przez shinobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ich zachwyty mają przełożenie w jakości wykonania tych zegarków.Już niedługo będę miał okację się o tym osobiście przekonać..

 

Myślę, że nie będziesz zawiedziony co do ich jakości.

Który model zawita na Twoim nadgarstku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, na + 15400 rozmiar (dla tych co mają większe łapki), wydłużone indeksy, logo (bardziej dyskretne, w 15300 wygląda to trochę "modowo"), oraz to, że jest on nowszy ;) Na + 15300 grubszy bezel i okno daty. Moim zdaniem :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... w tym wypadku mowie o rozmiarze tego czasomierza

Na Twoim nadgarstku wygląda jak 38mm na moim


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akis, o jakość Paneraia się nie martw, gwarantuje. Potwierdzam słowa, że te zegarki, to czyste emocje.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie będziesz zawiedziony co do ich jakości.

Który model zawita na Twoim nadgarstku?

 

Pokażę jak przybędzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz, na + 15400 rozmiar (dla tych co mają większe łapki), wydłużone indeksy, logo (bardziej dyskretne, w 15300 wygląda to trochę "modowo"), oraz to, że jest on nowszy ;) Na + 15300 grubszy bezel i okno daty. Moim zdaniem :)

 

Co do tarczki datownika, to też w sumie wszystko zależy od gustu. Jeżeli ktoś lubi prostszy krój czcionki, to 15400 bardziej przypadnie do gustu. Ja porównywałem 15400 z 15300 i przyznam szczerze, że sam nie wiedziałem, który bardziej mi się podoba. Choć po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że jednak wolę 15300. Najważniejszy jest jednak mechanizm, a każdy z tych zegarków pracuje na tym samym werku. Reszta to tak naprawdę detale o których trudno gadać, bo są zależne od odbioru indywidualnego. Tak czy inaczej kupiłeś prześwietny czasomierz dlatego jeszcze raz bardzo gratuluję. A że kolekcje rozbudowujesz w iście sprinterskim tempie, to za jakiś czas ciężko będzie Ci doradzać, bo sam wszystko będziesz wiedział najlepiej :). W końcu nic nie daje takiej ilości informacji jak własne użytkowanie zegarka.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba przestane sie produkowac na tym forum towarzystwa wzajemnej adoracji, pokazałem kilka zegarków , których pewnie niewielu widziało w naturze, ale przeszły bez echa, natomiast rozwodzicie się kolejny raz nad tym panerajem, no i te zdrobnienia ,pokazujące jak to za pan brat z zegarkami za 15 000 i więcej, życzę wesołych świąt i dobrego samopoczucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba przestane sie produkowac na tym forum towarzystwa wzajemnej adoracji, pokazałem kilka zegarków , których pewnie niewielu widziało w naturze, ale przeszły bez echa, natomiast rozwodzicie się kolejny raz nad tym panerajem, no i te zdrobnienia ,pokazujące jak to za pan brat z zegarkami za 15 000 i więcej, życzę wesołych świąt i dobrego samopoczucia

 

Nie sądziłem, że wstawiamy zdjęcia w tym temacie aby inni się zachwycali naszymi zegarkami. Wiele zegarków przechodzi "bez echa", ale to chyba Tobie mają się podobać. Ja przynajmniej nie kupuję zegarków aby podobały się innym. Również wesołych i trochę więcej luzu, nikt to nikomu nie chce robić przykrości.

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie się emocjonujesz..tutaj zwracamy uwagę na wszystkie zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...życzę wesołych świąt i dobrego samopoczucia

Dobrego samopoczucia to chyba my Tobie powinniśmy pożyczyć :)

 

Wesołych Świąt.

 

Tak czy inaczej kupiłeś prześwietny czasomierz dlatego jeszcze raz bardzo gratuluję.

W dużej mierze Mariusz dzięki Tobie, bo to Ty mnie zaraziłeś AP - dzięki ! Jestem strasznie zadowolony z tego zegarka, o jego jakości nie będę się wypowiadał, bo to nie ma sensu, każdy wie jak wykonane są produkty AP, ale najbardziej mnie cieszy to, że ten zegarek jest niesamowicie wszechstronny, uniwersalny - pasuje w zasadzie do każdego rodzaju garderoby :) A do tego jest naprawde bardzo wogodny, swietnie się układa na nadgarstku, w zasadzie, to w ogóle go nie czuje. Jedyny drobny minusik, to faktycznie mógłby mieć trochę większy ten mechanizm...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz jakąś fotkę jego dupci? :)

Zaraz cykne :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

W dużej mierze Mariusz dzięki Tobie, bo to Ty mnie zaraziłeś AP - dzięki !

 

Dzięki, cieszę się, że dobrze doradziłem :).

 

Jedyny drobny minusik, to faktycznie mógłby mieć trochę większy ten mechanizm...

 

W dawnych czasach kocurem byli ci, co potrafili wykonać werk jak najmniejszy i możliwie najbardziej skomplikowany. Widać AP coś zostało z tego klasycznego podejścia do projektowania kalibrów, a patrząc na konstrukcję 3120 to właściwie wiele zostało. Wielkich komplikacji co prawda brak jednak ten składający się z 280 części mechanizm z podstawowymi wskazaniami, jest wykonany w sposób idealny. Właściwie jedyne do czego można by się na siłę przyczepić, to brak włosa breguetowskiego. Z drugiej strony, poprzez niezbyt dużą średnicę i grubość (włos płaski pozwala nieco zmniejszyć grubość werku), mechanizm jest uniwersalny i możliwy do zastosowania w różnych kolekcjach, także tych klasycznych jak Jules Audemars.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie robione na szybko, po ciemku, no i dupeczka jeszcze w folijce ;)

 

IMG_7725-2_zps3c6a8d92.jpg

 

Więcej zdjęć zrobie do galerii. Mechanizm mimo że mały, to naprawde piękny :)

 

Chciałbym też zrobić osobną galerie samej bransolety, bo ta jest arcydziełem - dosłownie!

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał ja jeszcze nie gratulowałem wie robię to teraz ;) Świetny zegar no i ta dupka...coś pięknego.Długo zostawiasz folijki na zegarach??bo z tego co kojarzę to na GMT Masterze dosyć długo się ostały :P Ja kiedyś na deklach zostawiałem tak długo pókim same nie odpadły :lol: chyba że już mnie drażniły pęcherzykami powietrza itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał ja jeszcze nie gratulowałem wie robię to teraz ;) Świetny zegar no i ta dupka...coś pięknego.Długo zostawiasz folijki na zegarach??bo z tego co kojarzę to na GMT Masterze dosyć długo się ostały :P Ja kiedyś na deklach zostawiałem tak długo pókim same nie odpadły :lol: chyba że już mnie drażniły pęcherzykami powietrza itd

Dzięki Łukasz, dokładnie, dopóki same nie odpadną, to ich nie zdjemuje :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba przestane sie produkowac na tym forum towarzystwa wzajemnej adoracji, pokazałem kilka zegarków , których pewnie niewielu widziało w naturze, ale przeszły bez echa, natomiast rozwodzicie się kolejny raz nad tym panerajem, no i te zdrobnienia ,pokazujące jak to za pan brat z zegarkami za 15 000 i więcej, życzę wesołych świąt i dobrego samopoczucia

Sporo racji jest w tym co napisałeś - ale to jest urok każdego forum plus tego (KMZ) w szczególny sposób.

 

Przywykniesz - szkoda nerwów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np nie wiem co tu jest niezrozumiale , u mnie tez wiekszosc emocji tych pozytywnych wywoluja zegarki na ktore mnie nie stac , wydaje sie ze sa jakies lepsze i bardziej szczegolne - omijamy szerokim lukiem pojecie zazdrosci . Pewnie tylko dlatego ze sa niedostepne .

To czesto jest powodem dla ktorego duzo ludzi "zachwyca sie tymi drozszymi " zegarkami , jestem w 100% pewien ze gdyby paneraj , AP i wiele innych kosztowal 30% swojej ceny to i zainteresowanie byloby mniejsze .Ale taka juz chyba nasza natura , pewnie nie wszystkich ale zaryzykuje i powiem ze wiekszosci

Zostan dluzej na forum a zrozumiesz co mam na mysli , traktuj to jako hobby a nie bedziesz czul sie rozczarowany .

Ja do dzisiaj mam Vostoka i jest to zegarek ktory zostal ze mna na najdluzszy okres czasu , Ci co mnie znaja to wiedza ze zbyt duzo czasu zegarki u mnie nie zagrzewaly


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.