Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Guub masz sporo ciekawych stylistycznie zegarków-trafiają w mój gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_7850-2_zps92d17bd9.jpg

 

IMG_7843-2_zps10cb598d.jpg

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że już "na elegancko" ...Mała rzecz a cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Akism. Wpadnij kiedyś na jakieś spotkanie naszego łódzkiego podstolika. :)


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapominam śledzić wątek spotkań..Byłbym wdzieczny za jakieś info o najbliższym..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że już "na elegancko" ...Mała rzecz a cieszy :)

Jeszcze nie, narazie w stroju codziennym.

 

Wesołych Świąt chłopaki ! :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC kupiony w czerwcu, ale dziś debiutuje :)

 

ezmv5tf3fauv_t.jpg

 

32si8cpl8t3x_t.jpg


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gdybyś umieścił ciekawą recenzję Twojego/ich zegarka/ków połączoną z historią nabycia czy inną ciekawostką z nim związaną (mało jest na forum zegarków z funkcjami żeglarskimi, więc temat wart szerszego omówienia) zyskałbyś zainteresowanie o wiele większe niż wklejenie bez słowa komentarza zdjęć w tym wątku.

Otóż to, dokładnie.

 

@goral666, widziałem Twojego Skippera. Pamiętam go bardzo dobrze. Problem w tym, że widziałem go tylko w tym wątku (wybacz że nie zrobiłem wtedy "Och i Ach" bo w sumie rzadko to robię), a wątek ten jest bądź co bądź mało merytoryczny. Szczerze mówiąc liczyłem, że może założysz własny wątek na temat tego zegarka. Opowiesz nam coś o nim. Wyjaśnisz na czym polega działanie jego specyficznych funkcji. Wtedy na pewno zegarek nie przeszedłby bez echa. Coś byśmy się nauczyli. Bo ja na przykład nie mam zielonego pojęcia, na czym polega działanie tych funkcji :o

Mówisz że chyba przestaniesz się udzielać na forum. No ale epizodyczne pokazanie zegarka w "jaki zegarek masz na ręku", to co to za udzielanie się?

Opowiedz nam więcej o swoich zegarkach!


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-48316-0-42882400-1356344449_thumb.jpg

To na dzisiejszy wieczor..

I solennie obiecuje nie zabierac glosu podczas obrad"Forumowej Mensy"-od dzis tylko patrze i sie ucze...

Wesolych Świat i zegarkowych prezentow.... :D

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że monotematycznie ale bardzo się polubiliśmy :)

Wesołych Świąt dla Was wszystkich, spełnienia wszystkich marzeń (nie tylko zegarkowych) i dużo radości z życia :)

 

Bartek

post-38269-0-32363400-1356349595_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna fotka porównawcza z braciszkiem :)

 

IMG_7941-2_zpsdb211f25.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał nie ma to jak bransoleta :). Nowy AP wygląda bajecznie .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna fotka porównawcza z braciszkiem :)

 

IMG_7941-2_zpsdb211f25.jpg

Oba ładne, ale jeden ładniejszy :). Gratuluję i Wesołych Świąt wszystkim kolegom z forum. Radości z pasji !


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quub co to za seiko? Jaki nr referencyjny? Chcę go mieć :)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC kupiony w czerwcu, ale dziś debiutuje :)

 

ezmv5tf3fauv_t.jpg

 

32si8cpl8t3x_t.jpg

Piekne wskazowki ma ten czasomierz, bardzo mi sie podobaja. Gdyby jeszcze tylko mial ten zegarek zamiast tych rzymskich cyfr (ktore zupelnie mi sie nie podobaja) indeksy w postaci arabskich cyfr, a konkretnie takich jakie widzialem na jednym z zegarkow prezentowanych tu i owdzie przez bodajze -- jesli sie nie mylle -- kolege eye-lip-a, jak i gdyby mial cala tarcze gladka, to czasomierz ten bylby perfect.

 

Wesolych Swiat

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quub co to za seiko? Jaki nr referencyjny? Chcę go mieć :)

 

Pozwolę sobie odpowiedzieć: sarb033 wersja czarna sarb035 wersja biała.


Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, dokładnie.

 

@goral666, widziałem Twojego Skippera. Pamiętam go bardzo dobrze. Problem w tym, że widziałem go tylko w tym wątku (wybacz że nie zrobiłem wtedy "Och i Ach" bo w sumie rzadko to robię), a wątek ten jest bądź co bądź mało merytoryczny. Szczerze mówiąc liczyłem, że może założysz własny wątek na temat tego zegarka. Opowiesz nam coś o nim. Wyjaśnisz na czym polega działanie jego specyficznych funkcji. Wtedy na pewno zegarek nie przeszedłby bez echa. Coś byśmy się nauczyli. Bo ja na przykład nie mam zielonego pojęcia, na czym polega działanie tych funkcji :o

Mówisz że chyba przestaniesz się udzielać na forum. No ale epizodyczne pokazanie zegarka w "jaki zegarek masz na ręku", to co to za udzielanie się?

Opowiedz nam więcej o swoich zegarkach!

dzieki za te słowa, pi świętach postaram się coś zapodać, a teraz

Wesołych Świąti bogatego w zegarkowe prezenty Mikołaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, dokładnie.

 

@goral666, widziałem Twojego Skippera. Pamiętam go bardzo dobrze. Problem w tym, że widziałem go tylko w tym wątku (wybacz że nie zrobiłem wtedy "Och i Ach" bo w sumie rzadko to robię), a wątek ten jest bądź co bądź mało merytoryczny. Szczerze mówiąc liczyłem, że może założysz własny wątek na temat tego zegarka. Opowiesz nam coś o nim. Wyjaśnisz na czym polega działanie jego specyficznych funkcji. Wtedy na pewno zegarek nie przeszedłby bez echa. Coś byśmy się nauczyli. Bo ja na przykład nie mam zielonego pojęcia, na czym polega działanie tych funkcji :o

Mówisz że chyba przestaniesz się udzielać na forum. No ale epizodyczne pokazanie zegarka w "jaki zegarek masz na ręku", to co to za udzielanie się?

Opowiedz nam więcej o swoich zegarkach!

poza tym sądzę , że Wy wiecie o zegarkach wszystko, zaskoczyło mnie szczególnie, nawet takich mało popularnych jak np.Aquatimer King Cuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym sądzę , że Wy wiecie o zegarkach wszystko, zaskoczyło mnie szczególnie, nawet takich mało popularnych jak np.Aquatimer King Cuda

oczywiscie błąd

Aqunautic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.