Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to oznaczenie serii powiązane z latami produkcji zegarków. Mój RO ma oznaczenie G i pochodzi z ostatniej części rzeczonej serii (koniec roku 2010). Od stycznia 2011 pojawiały się już 15300 z oznaczeniem H i oczywiście seria ta jest kontynuowana dla 15400 (i nie tylko rzecz jasna).

Darek , tak jak Mariusz juz napisal z tym tylko ze AP nie zmienia kodu literowego co roku tylko z tego co pamietam co 3 lub 4 lata . Wiec dokladny rok produkcji bazujac na samej literze jest niemozliwy do ustalenia . Moj AP byl G serial z tego co pamietam

 

Mariusz,Irek dziękuję za informację.Szukałem ,ale nie mogłem się doczytać :unsure:

To może rozszyfrujemy produkcję mego AP F 92234.

Ciekawi mnie ile " przezleżakował " zanim trafił do mnie? :)

 

Irek Twój Pam wymiata :o

 

hamujy2u.jpg

misha -fajne te twoje okazy :blink:

Może na jakiś pod stolik byś zabrał ze sobą kilka?

Chętnie bym pooglądał

 

c3c62c46d5d50b2d.jpg

a u mnie:

 

iphonero.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Omesie i Oriska trzeba zobaczyć na live,dużo zyskują.

Szczególnie piękna czerń w Orisku.

Gratki i niech cieszą jak najdłużej :D


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karol1302, świetna fotka.

dzięki Karol :)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pasuje. W ogóle uważam, że klasyczne Royal Oaki powinny być robione wyłącznie na bransoletach. Pasek psuje cały urok tego zegarka.

 

Moim skromnym zdaniem troszkę fantazji w AP RO nie zaszkodzi :)

ej841_15300purple.jpg

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatalnie z paskiem :unsure:, zegarek wygląda jakby się coś od niego oderwało, z bransoletą tworzy idealnie dopełniającą się całość.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Hmmm, powyższa fotka tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że bransoleta lepsza...

 

aproihpone5_4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem troszkę fantazji w AP RO nie zaszkodzi :)

ej841_15300purple.jpg

Moim zdaniem zupełnie nie ! Kształt koperty zrasta się z branzoletą , a tutaj? Co to jest? Proteza!

Edytowane przez @rtur

@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tego paska bransoleta wypada zdecydowanie lepiej, co nie zmienia to faktu, że dla mnie do garnituru nie pasuje w ogóle, ale niech każdy nosi co lubi, nawet pomarańczowa doxe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,że sie AP RO na pasku nie podoba :unsure:

Ja jednak zaryzykowałbym dopasować doń ciemnobrązowego aligatora,tylko cena mnie przeraża :)

W cenie 4 elementów łączących kopertę z paskiem + pasek + klamra można kupić ....

to ;)

mv242_AN.jpg

Mariusz świetne ,realne foto


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karol1302, świetna fotka.

a i zegarek fajny ;-) Niektóre fotki potrafią pokazać, że liczy się jakość, a nie jakoś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pasuje, jeden z niewielu zegarków, który pasuje w zasadzie do wszystkiego. Tak bardzo mi się spodobał, że zaczynam się zastanawiać nad kolejnym klasycznym RO. Jestem nim totalnie zachwycony! Dzisiaj będę miał w końcu chwile spokoju, to postaram się popełnić pierwsze zdjęcia do galerii.

 

Jak pasuje do wszystkiego to proponuję założyć do dresu, klapek typu "kubota" i białych skarpetek frotte. Koniecznie czapka z daszkiem i spory złoty łańcuch. Nie muszę dodawać, że wszystko oryginalne...

 

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Rozumiem ,że sie AP RO na pasku nie podoba :unsure:

Ja jednak zaryzykowałbym dopasować doń ciemnobrązowego aligatora,tylko cena mnie przeraża :)

 

aprorgp.jpg

 

Wygląda nieźle choć i tak zamiast paska wolałbym złotą bransoletę. Uważam, że zachowanie spójności z kopertą w RO jest bardzo ważne dla odbioru tego zegarka. Niestety pasek tę spójność zaburza.

 

Mariusz świetne ,realne foto

 

Dziękuję bardzo :). Fotkę robiłem iPhone 5.

 

Jak pasuje do wszystkiego to proponuję założyć do dresu, klapek typu "kubota" i białych skarpetek frotte. Koniecznie czapka z daszkiem i spory złoty łańcuch. Nie muszę dodawać, że wszystko oryginalne...

 

Wszystko można wyśmiać i sprowadzić do absurdu. Jednak moim zdaniem Michał ma rację. RO to bardzo uniwersalny czasomierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek + reklama mojego miasta:rolleyes:

 

6yvy3u8a.jpg

 

3egyqe2a.jpg

 

y2a7uqu7.jpg

 

ynune9ub.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian Alaska super nie myślałem ze Speedmaster z białą tarczą ma prawo bytu ale przekonałem się i bardzo fajnie wygląda B) nie sprzedaj!! :P

Mirosuaw co to za miasto?

Edytowane przez Łukasz G7900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko od niechcenia ;)

 

IMG_8313-2_zpscce1063b.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pasuje do wszystkiego to proponuję założyć do dresu, klapek typu "kubota" i białych skarpetek frotte. Koniecznie czapka z daszkiem i spory złoty łańcuch. Nie muszę dodawać, że wszystko oryginalne...

 

Tak to się ubieram tylko wtedy jak wkładam Rolexa :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to się ubieram tylko wtedy jak wkładam Rolexa :)

Zastanawiam się co kupić i jako znawcę proszę o pomoc- najpierw dresy czy Rolex? I jeszcze jedno do guru modowego - czy dres i klapki można nosić z Paneraiem - powiedzmy z submersible? :)


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, do Rolaxa tak najlepiej :

 

IMG_4833-2-6.jpg

 

;)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.