Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

W Nowy Rok z małą Omegą o dużej kwarcowej duszy i oczywiście z Wigorem

post-57457-0-22385800-1357030918_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
yde7ube3.jpgWczorajszy towarzysz zabawy dziś zostaje w domu a na bolącą głowę dobrze zrobi kawał zimnego żelastwa do nurkowania

@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_8348-2_zpsb8314300.jpg

 

Wszyscy Ci już Michał gratulowali nowego zegarka, więc i gratuluje ja. Jest obłędny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spełnienia wszelkich zegarkowych marzeń i wszystkiego dobrego w Nowym Roku

imgp0155d.jpg

 

Piękny jest. Jaki to model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wszyscy Ci już Michał gratulowali nowego zegarka, więc i gratuluje ja. Jest obłędny!

Podziękował :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny jest. Jaki to model?

aquanautic

sam0609y.jpg


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował :)

 

Ja też gratuluję... przede wszystkim fantastycznych zdjęć.

Więcej - niedawno przeglądałem zdjęcia carlito1 z rolexem. I moje opinie o rolexie jako zegarku dla wieśniaków poszły w diabły.

Teraz oglądam zdjęcia z AP - który za cholerę mi się nie podobał... i znowu coraz bardziej widzę, że chyba się myliłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8332302643_e6f873b786_b.jpg

Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gratuluję... przede wszystkim fantastycznych zdjęć.

Więcej - niedawno przeglądałem zdjęcia carlito1 z rolexem. I moje opinie o rolexie jako zegarku dla wieśniaków poszły w diabły.

Teraz oglądam zdjęcia z AP - który za cholerę mi się nie podobał... i znowu coraz bardziej widzę, że chyba się myliłem...

Miło słyszeć :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
002nec.jpg

Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maro66, podoba mi się ten Twój X-wind. Jakie masz wrażenia po paru latach użytkowania?

 

U mnie

7apurunu.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seamaster z tymi falami na tarczy, to moim zdaniem najładniejszy zegarek Omegi, nawet PO przy niej to przeciętniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maro66, podoba mi się ten Twój X-wind. Jakie masz wrażenia po paru latach użytkowania?

 

 

Świetny zegarek. Bardzo dokładny. Oryginalny, niestety ze względu na rozmiar, trzeba uważać, żeby nim w coś nie uderzyć. Z drugiej strony, koperta nie jest bardzo droga. Bez szkła, dekla i głównej koronki kosztuje 239 pln. Mam jedną w zapasie :D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. O uderzenia się nie martwię, podświadomie wykształcił się u mnie bezwarunkowy odruch chronienia lewej ręki ;)

Biorę pod uwagę zakup albo X-winda (zamiast posiadanego Archimede pilota chrono), albo Pan Europ. Się zobaczy na wiosnę :). Potrzebuję dość dużego sportowego zegarka.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf, widziałeś na żywo te Omegi? Moim zdaniem nowa, ta bez fal, wygląda lepiej.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gratuluję... przede wszystkim fantastycznych zdjęć.

Więcej - niedawno przeglądałem zdjęcia carlito1 z rolexem. I moje opinie o rolexie jako zegarku dla wieśniaków poszły w diabły.

Teraz oglądam zdjęcia z AP - który za cholerę mi się nie podobał... i znowu coraz bardziej widzę, że chyba się myliłem...

Zdjęcia Michała są świetne,to fakt.

Wielu z kolegów robi naprawdę dobre zdjęcia i już mi się zdarzyło,że widząc galerię pomyślałem ...ooo jaki super zegar.

W realu już nie robił takiego wrażenia dlatego zdjęcia mogą nas "okłamać".

 

Wszystkiego co naj...naj... w Nowym Roku


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf, widziałeś na żywo te Omegi? Moim zdaniem nowa, ta bez fal, wygląda lepiej.

 

Tej bez fal na żywo nie widziałem, ale domyślam się że tarcza jest podoba do tej w PO, czyli bez wyrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z falami, czy bez fal, kwestia gustu. Tarcza w nowej 300m też niezła, moim zdaniem ciekawsza niż w PO i generalnie z wyglądu i komfortu użytkowania preferuję SMP 300m. Gdyby robili 300m z mechanizmem 8500, wtedy rozważyłbym nówkę sztukę, może kiedyś się doczekam.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.