Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Miałem na myśli tylko to, że temat wątku to "jaki zegarek mam dziś na ręku" - więc ja sobie wyobrażam zdjęcia na ręku, ale może się mylę . Ale z drugiej strony jeśli nie własne zdjęcia zegarka na ręku to wtedy co? Katalogowe? Bez sensu. Jakoś najbardziej mi pasują zdjęcia z tego dnia , nadgarstkowe . Bo przecież to nie galeria :) ! Pozdrawiam i jednak liczę , że się nawrócisz :) . A swoją drogą było na ten temat ? Jakie zdjęcia się w zasadzie tu powinno umieszczać?Chyba pora się cofnąć o jakieś 2 tysiące stron.....

Jeżeli przeczytasz logicznie temat tego wątku to stwierdzisz, że każde zdjęcie zegarka jest prawidłowe o ile osoba je wstawiająca miała go w danym dniu na nadgarstku.

Oczywiście przyjęło się, że wstawia się tu zdjęcia nadgarstkowe z danego dnia, ale na pewno nie jest to wymóg spowodowany tematem.

Czy Carlito pokazał jaki zegarek miał w danym dniu na ręku? Odpowiedź jest prosta - pokazał, więc zdjęcie zgodne z tematem ;)

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian Artur ma racje, nigdzie nie jest powiedziane jak ten zegarek ma być pokazany - miałem go na ręku, ale zdjąłem żeby zrobić mu zdjęcie. Czyli w gruncie rzeczy pokazałem jaki zegarek mam dziś na nadgarstku.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
324244AC-018D-4562-8AF4-098DEB6FB58E-3749-00000429E0B46B1A.jpg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maleństwo wreszcie na docelowym pasku :)

img2013011000521.jpg

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się :) , co to za model?

Dzięki. Davosa Vagabound Gmt, jeszcze 2 fotki nie z dziś na ori pasku - ale zegarek również dziś na ręku.

dsc6992davosagmt.jpg

 

dsc8308davosagmt.jpg


(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u nas znowu robi się biało - dobrze bo ferie tuż2y2y3ute.jpg

Taki zegarek mam dziś na nadgarstku co widać ;)


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

57584A2C-DC86-4697-829A-2C47206323B5-1222-00000221697AE0BE.jpg

 

Prawie go ostatnio kupiłem bo znajomy miał na wyprzedaży, przymierzyłem powiedziałem ze sie zastanowie i jak wróciłem po dwóch dniach to go już nie było :(

Edytowane przez b4rt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj tak

 

tagheuerformula1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne to Seiko


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie. To jeden z ladniejszych pamow. Gratuluje


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie gratuluję Akis, niech się dobrze nosi ! :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Gratuluję wszystkim zegarków... Panerai, ML, Seiko, Orient itd. :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.