Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

niefortunnie sie wyrazilem, roznica byla zauwazalna, to musiala byc bardzo slaba podrobka

 

Czyli co, moj Rolex SDDS to Twoim zdaniem 'podrobka lepiej wykonana od podrobki suba' ktorego widziales w metrze (bo tak to zrozumialem w swietle Twojego komentarza wzgledem fotki mojego SDDS)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, moj Rolex SDDS to Twoim zdaniem 'podrobka lepiej wykonana od podrobki suba' ktorego widziales w metrze (bo tak to zrozumialem w swietle Twojego komentarza wzgledem fotki mojego SDDS)?

 

nie, nie powiedzialem tego, piekny zegarek i zdjecie rowniez. Koledzy lapia za slowka, przepraszam, zakonczmy, to nie temat na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie powiedzialem tego, piekny zegarek i zdjecie rowniez. Koledzy lapia za slowka, przepraszam, zakonczmy, to nie temat na to.

 

W takim razie dziekuje za pozytywna ocene fotki mojego SDDS, ciesze sie ze Ci sie podoba.

 

Tak juz na marginesie, jest to oryginal. Zaden z moich zegarkow nie jest podrobka, wszystkie sa oryginalami.

 

Przepraszam ze niewlasciwie Cie zrozumialem i ze sie 'czepilem'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ricardo216 "pysiu" ;)

:D:P

 

 

jeśli możesz napisz gdzie je kupiłeś-na PW :)

może być i tu, bo to nie jest specjalna tajemnica- źródła są powszechnie znane czyli jeśli nówka to Higuchi, Seiya lub ewentualnie oczywiście ebay,

jak używkę, to trzeba szukać wszędzie- rzadko się pojawiają, ale się zdarza

 

 

to Seiko MM to takie cudo, że powinieneś je częściej pokazywać :)

trochę wrzucam zdjęć zarówno ja, jak i Koledzy swoich, a nie chcę tego robić za często, aby aż tak bardzo zegarka nie obrzydzić ;)

Ale skoro nalegasz, to proszę Cię bardzo jeszcze 2 dzisiejsze :)

Jak zwykle telefonem, ale ostatnio taką dostałem pochwałę, że już nie stresuję się tym aż tak :lol:

 

20130117144840.jpg

 

20130117144904.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ade4e3yv.jpg

EXTRA zegar miałem kiedyś możliwość kupienia kemmnerka z małą sekundą na 6stej ,teraz patrzę na twoje zdjęcie i żałuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wiele nie lubie takich powaznych zegarkow, to gdy zobaczylem ten powyzej na zywo, to przewrocilo mnie sie w glowie!


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak chce sobie kupić tego portugalca, to koniec końców stawiam na coś innego. W końcu chyba jednak będę musiał go zrealizować :) Fantastyczny jest.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wiele nie lubie takich powaznych zegarkow, to gdy zobaczylem ten powyzej na zywo, to przewrocilo mnie sie w glowie!

 

 

miałeś go na łapie i jakoś ci się nie przewróciło chyba ze poźniej jak sie vodka skonczyla:P

 

 

 

Zawsze jak chce sobie kupić tego portugalca, to koniec końców stawiam na coś innego. W końcu chyba jednak będę musiał go zrealizować :) Fantastyczny jest.

 

będzie zadowolony, wpadnij na spotkanie krakowskie to sobie na zywo obadasz :)

Edytowane przez b4rt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pozniej.

To dotarlo po czasie - sam zobacz, co pisze Carlito ;)


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

będzie zadowolony, wpadnij na spotkanie krakowskie to sobie na zywo obadasz :)

Wielokrotnie już miałem ten zegarek na ręku, ale dzięki za zaproszenie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2AB3C80A-67D2-4A46-9965-6AF9AEDC7021-7135-000008B2320B3B3A.jpg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też :D

 

azatudur.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie było czarnucha. W porównaniu z ostatnio noszonymi duży jakiś mi się wydaje :)

img2013011800536.jpg

 

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj tak :)

 

 

16387735.jpg

Super jest ten IWC ale jakbym miał wybierać to przygarnłbym ten który jest w tle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super jest ten IWC ale jakbym miał wybierać to przygarnłbym ten który jest w tle ;)

 

tamten to kolejny do kolekcji nie mozna porownywac jednego z drugim bo to inny typ zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.