Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

FEB6D524-0C27-4B53-8240-21176D99F856-466-000000F4B12304D8.jpg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś zapowiadany Luch manometr.

 

 

img0026rx.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Miałem takiego Łucza, naprawdę fajny zegarek i zadziwiająco punktualny, tylko jeżeli kupiłeś nówkę, to dam Ci dobrą radę - od razu daj go na smarowanie, koniecznie!!! Niestety Łucz wypuszcza fabrycznie fatalnie nasmarowane werki, mój zegarmistrz aż się za głowę złapał.


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antjama

 

Bardzo ładnie utrzymane Błonie, moje jest w o wiele gorszym stanie.

Gratuluje, pomysłu na odmienność. Tez jestem zwolennikiem by nosić swoją kolekcję (zbiory), a nie tylko górkę z piramidy prestiżu.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje. zaczynam sie powoli przekonywac do maluchow, a to blonie mi sie bardzo podoba. no i pasowalo do ubioru :)

Edytowane przez antjama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje. zaczynam sie powoli przekonywac do maluchow, a to blonie mi sie bardzo podoba. no i pasowalo do ubioru :)

Prócz Błonia o którym pisałem, iż nie jest w najlepszym stanie mam jeszcze Bałtyk w pozłacanej kopercie która bardzo ładnie się komponuje z żółtawa tarczą. Muszę go przewietrzyć :-)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nareszcie na bransolecie!

 

i przy okazji pytanko: jak luzna powinna byc bransoleta? ja miedzy bransolete a reke jestem w stanie wepchac kciuk.

 

post-57815-1359376561,9506_thumb.jpg

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to za luźno, ja mam ustawione tak, że wepchnę co najwyżej mały palec, i jest ok, nawet latem jak ręka puchnie taki luz wystarcza ;)

 

Edit: sprawdziłem i jednak przesadziłem, wepchnę wszystkie palce z wyjątkiem kciuka właśnie, któren to nie przepchnie się za żadne skarby, to już przesada by była ;)

Edytowane przez uminus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_9787-2.jpg

 

IMG_9818-2.jpg

 

IMG_9834-2.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intrygujący. Coś więcej o tym modelu Hamiltona?

 

Chronograf Khaki Frogman ref. H777460, caly (wlacznie z bransoleta) z tytanu; wymiary: 42mm srednica, 18mm grubosc, 22mm w uszach;

 

Pod zakrecanymi ochronami sa trzy przyciski:

 

hamifrogchrono1.jpg

 

hamifrogchrono2.jpg

 

czarny przycisk S (start/stop) jest dla funkcji chronografu, czerwony przycisk R to reset chronografu, trzeci przycisk jest dla ustawiania czasu i daty

 

tylna strona:

 

hamifrogchrono3.jpg

 

i zapiecie bransolety:

 

hamifrogchrono4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.