Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

D849214B-A7DA-46C1-A3E3-82DCA517D8DF-1099-0000021D1E521BDE.jpg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pierwszy znajdzie kolegę Santino na zdjęciu? Zagadka :) Ładny ten tourbillonik ze wschodu. Jak się sprawuje? Przymierzałem się do niego swojego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pierwszy znajdzie kolegę Santino na zdjęciu? Zagadka :) Ładny ten tourbillonik ze wschodu. Jak się sprawuje? Przymierzałem się do niego swojego czasu.

Lewe dolne ucho ;)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak czajniczek :-)

Zegarek sprawuje się bardzo dobrze.

 


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D849214B-A7DA-46C1-A3E3-82DCA517D8DF-1099-0000021D1E521BDE.jpg

Tak z ciekawości co to za model? Producent? Coś było modowane (widziałem, że lubisz modować)? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś na nowym meshu Strapcode...

20130129002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MIKOŁAJ na tej pomarańczowej gumie jakoś tak bardziej jej było do twarzy :) mesh-e nie gadają do mnie wogóle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MIKOŁAJ na tej pomarańczowej gumie jakoś tak bardziej jej było do twarzy :) mesh-e nie gadają do mnie wogóle :)

Mam takie samo odczucie... No ale spróbować musiałem :) A jak już kupiłem to ponoszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pmborek - ładne to Seiko - niby TYLKO Seiko :) Ale jakość widać i naprawdę - godny zegarek :) Miałem w ręku zresztą egzemplarz Rycha i gdyby jeszcze był troszkę tańszy to było by extra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zdecydowanie najwygodniejszy zegarek :)

 

IMG_0060-.jpg

 

IMG_0066-2.jpg

 

IMG_0080-2.jpg

 

IMG_0114-2.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo się cieszę- niech się zatem dobrze nosi :) Wiem, że są tacy, co nie łapią jego fenomenu, ale trudno- widocznie nie jest dla wszystkich,

zresztą gusta są różne i ciężko wszystkim dogodzić- dla mnie po prawie dwóch latach to wciąż jest jeden z ulubionych zegarków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwygodniejszy, mimo że "bąmbelek":

post-1617-0-18433400-1359469744.jpg

post-1617-0-90449500-1359469758.jpg

Edytowane przez meXy

Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ricardo216, ja kiedyś strasznie nie lubiłem Seiko, wręcz nie mogłem patrzeć na zegarki tej marki. Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie nie mieć nic z tej "stajni". Odnoszę wrażenie, że to dopiero początek mojej Seikolekcji :)


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że to dopiero początek mojej Seikolekcji :)

Rozumiem- jak się człowiek dobrze zarazi, to potem już tylko leci z górki :lol:

 

 

Masakra jakaś!

Po prostu cudo!

Też go bardzo lubię, bo to świetny zegarek jest, ale czy aż tak :lol: w każdym bądź razie bardzo dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.