Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

4sale:

 

mg4239j.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ładna sztuka na zdjęciu poniżej lepiej się prezentuje :)

img3105m.jpg


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka na zdjęciu poniżej lepiej się prezentuje :)

 

 

Tak, cudowna jest. Na każdym zdjęciu refleksy wyglądają inaczej.

 

Ale jednak zmiana, naszło mnie na klimaty II WŚ.

 

 

mg4240.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono-craze, bardzo fajny Oriencik


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, zasadas.

Jest to kawal naprawde masywnego (tudziez o wlasciwej sobie wadze) metalu. Szkoda tylko, ze ma see-through back, tego typu czasomierz powinien miec metalowy tylek (imo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_0138-2.jpg

 

IMG_0142-2.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za model Orient ?

bo ostatnio była spora dyskusja na temat podobnego w kolorze niebieskim

chyba nie miał rezerwy

Orient napisał, że jest to składak i nie jest oficjalnym produktem Orient

myślę, że ktoś z forumowiczów pamięta tą historię

żeby ktoś nie pomyślał, że robię jakiś zamęt czy o coś posądzam wydaje mi się, że w tamtym tylko koperta była wspólna, podobna...

 

 

znalazłem link

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/80335-orient-diver-vintage-tunacan/

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-2901-1359532560,8065_thumb.jpg

Czyżby zima się już miała skończyć? Na ręku jeden z PAMów-tak nielubianych

dlaczego nielubianych? wg mnie to chyba najładniejsza wersja, w odróżnieniu od np. californi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_0138-2.jpg

 

Ci powiem Michał, że ten zegarek w ogóle nie leży na Twoim nadgarstku. Jest zdezydowanie za mały... Albo tak wyszedł :)

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomaranczowo i szaro

img2013013000551.jpg

Pozdrawiam

Jest szansa że będzie kiedyś na bazarku ?

Orient Star Diver, Omega Planet Ocean 45.5 Big Size , Oris WilliamsF1 Team Day/Date , Oris Flight Timer B2 , Oris Aquis Date Blue ,Tudor Chrono 20300 , Seiko Tuna 300 meter - swap Omega Mesh , Tissot Chrono pr 516 , Oriencik "sentiment"patelnia , Omega Seamaster Chrono 44mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za model Orient ?

bo ostatnio była spora dyskusja na temat podobnego w kolorze niebieskim

chyba nie miał rezerwy

Orient napisał, że jest to składak i nie jest oficjalnym produktem Orient

myślę, że ktoś z forumowiczów pamięta tą historię

żeby ktoś nie pomyślał, że robię jakiś zamęt czy o coś posądzam wydaje mi się, że w tamtym tylko koperta była wspólna, podobna...

 

 

znalazłem link

http://zegarkiclub.p...intage-tunacan/

 

W nawiazaniu do moich informacji (ze zrodla ktore, jako ze nie mam i nigdy nie mialem powodu uwazac za niepewne, uwazam za pewne ) Orient ten (jego ref. CEX04001..., ref. jego werku jaki w nim siedzi to 46G) nie jest podrobka. Jest to model sprzed kilkudziesieciu lat (okreslany rowniez mianem tuna-can / lub beast) wyprodukowany przez firme Orient w krotkiej serii jako odpowiedz na 'tune-can' firmy Seiko (edycja tego Orienta byla o kilku kolorach tarczy) i jest to model ktorego 'tuna-can' obudowa miesci werk 46G. Ze wzgledu na to, ze czasomierzy tych wyprodukowano w sumie relatywnie (w stosunku do produkcji innych czsomierzy marki Orient na rynki swiatowe) niewiele (produkcja jego byla z mysla glownie o rynku amerykanskim, kanadyjskim i australlijskim) - a to rzekomo ze wzgledu na zbyt latwa mozliwosc zmiany w nim daty - to produkcji ich dosc wczesnie zaprzestano co powoduje, ze nie ma ich zbyt wiele na rynku i te ktore mozna obecnie znalezc na rynku (ich oryginaly, bo krazy rowniez mnostwo ich kiepskich i z gory widocznych golym okiem podrobek) i ktore sa w dobrym stanie nie sa zazwyczaj tanie (widzialem ze ceny ich osiagaly nawet i $1500-$2000 ! ). Znane mi rowniez jest krazace na internecie rzekome "wyjasnienie" w tej kwestii rzekomego "pracownika" firmy Orient, w nawiazxaniu do ktorego 'nie jest on pewny co do kwestii prawdziwosci wyzej dyskutowanego Orienta ale w jego opinii firma Orient nigdy takiego modelu w swojej ofercie nie miala' i z tego co wiem jest to fikcyjna informacja (nikt nigdy o prawdziwosc tego modelu nie pytal). Jest mi rowniez znane inne rzekome wyjasnienie innego pracownika firmy Orient, w nawiazaniu do ktorego od czasu zwiazania sie z firma Seiko firma Orient nie jest w stanie stwierdzic oryginalnosci wielu krazacych na rynku dawniejszych modeli tej marki. To wszystko co w kwestii tego modelu Orienta wiem jak i nie mam powodu aby uwazac aby model ktory ja posiadam byl 'fake'-iem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci powiem Michał, że ten zegarek w ogóle nie leży na Twoim nadgarstku. Jest zdezydowanie za mały... Albo tak wyszedł :)

Ty serio Mikołaj piszesz? Absolutnie się nie zgadzam, rozmiar ma idealny w stosunku do mojeo nadgarstka, a już napewno nie jest za mały :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twego orienta nawet przez sekunde nie podejrzewalem, ale dzieki za rzeczowe wyjasnienie

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie pytajcie,co wasz kraj może zrobić dla was,tylko co wy możecie zrobić dla waszego kraju"

uf62_SEIS.jpg


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.