Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

aviator_nad_8.jpg

Fajne zdjęcie. Chyba po raz pierwszy podoba mi się rusek... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś klasyka

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

 

post-42675-1360935377,5626_thumb.jpg

 

Edytowane przez seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Aerowatch, swego czasu nawet zastanawialem się nad tym modelem. Jaki masz nadgarstek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b4rt

 

Ty z ramienia właścicieli,prasy czy pracowników ASO Porsche. Pytam z ciekawości bo mam kolegów w ASO i w zeszyłm roku także uczestniczyli w takiej imprezie.

 

właścicieli :) ---> moj avatar ;)

Edytowane przez b4rt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Hamiltonek, mam nadzieję, że niedlugo i ja dołączę do posiadaczy tej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten Aerowatch, swego czasu nawet zastanawialem się nad tym modelem. Jaki masz nadgarstek?
17,5 cm

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właścicieli :) ---> moj avatar ;)

No to gratuluje :)

Kiedyś z chłopakami byłem na imprezie w Ułężu i największe wrażenie zrobił na mnie GT2 ,na trzecim biegu przy 100 km/h samochód stawia bokiem i to na dogrzanych oponach semi-slick. Mega frajda


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Fajny Hamiltonek, mam nadzieję, że niedlugo i ja dołączę do posiadaczy tej marki.

 

Bardzo fajne i dobrze wykonane zegarki. Przy okazji mam pytanie, czy któryś z klubowiczów ma Hamiltona Intra-matic 38 mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

To jest ciekawy kolekcjonerski zegarek. Utrafia perfekcyjnie w mój gust. W dodatku w Jansen jest w dobrej cenie.

BTW. Przysłali mi w raz z ofertą swoją wewnętrzną korespondencję z nazwiskami klientów itd. <_<

 

Właśnie jutro się do nich wybieram żeby przymierzyć 320 / 312. PAM 372 jest świetny o czym już wcześniej pisałem, ale niestety na moją rękę ten zegarek nie pasuje. Przy okazji jeszcze raz jutro przymierzę, ale pierwsze wrażenia są dość mieszane. Gdyby średnica koperty była tak około 3 mm mniejsza, to pewnie już dokonałbym zakupu, a tak wciąż się zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam1038600x450h.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Możesz wkleić zdjęcie z widocznym nadgarstkiem i podać jaki masz obwód. Zastanawiam się nad tym modelem z cyferkami rzymskimi.


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Hamiltonek, mam nadzieję, że niedlugo i ja dołączę do posiadaczy tej marki.

 

Też bardzo chciałbym dołączyć do tej grupy :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam1051600x450.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

MUrsus lepszego nie potrafię zrobić :) Jak kiedyś pisałem mam 19 cm obwodu nadgarstka i rozmiar 44 mm to moje maksimum jakie mogę założyć !


Pozdrawiam,

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za wysoki i za duży. Więc szukać, zakres 38-40.

Dziękuje za poświęcenie :)


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :) Jak możesz to zrób próbę nadgarstkową i wtedy będziesz pewny na sto procent - zdjęcia, a tym bardziej zdjęcia zrobione przez amatora bardzo przekłamują, a to bardzo ładny zegarek jest ;)


Pozdrawiam,

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

To jest ciekawy kolekcjonerski zegarek. Utrafia perfekcyjnie w mój gust. W dodatku w Jansen jest w dobrej cenie.

BTW. Przysłali mi w raz z ofertą swoją wewnętrzną korespondencję z nazwiskami klientów itd. <_<

Mnie tez. Niezle jaja, szczegolnie ze postawili goscia w niezbyt zrecznej sytuacji -)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.