Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

42 to mało?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mao to są burgery w KrK. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Zuan pięknym jest. Szkoda tylko, że taki mały :(

 

To jest nowa wersja, koperta ma 42mm bez koronki - dlatego właśnie zdecydowałem się na zakup :)


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nowa wersja, koperta ma 42mm bez koronki - dlatego właśnie zdecydowałem się na zakup :)

 

A gdzie takiego można nabyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nigdzie.

Z tego co mi się kołacze to limitka.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nowa wersja, koperta ma 42mm bez koronki - dlatego właśnie zdecydowałem się na zakup :)

 

Mówisz 42m hmm ....... no to mam o czym myśleć ;) Jeśli możesz podeślij namiary na miejsce zakupowe

Edytowane przez bert69

Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krisp1, widziałem tę Omegę na żywo i nie była taka zaje...ta jak na Twoich zdjęciach ;)

 

Moim zdaniem kompletnie nie potrafię oddać piękna tego zegarka na zdjęciach :)

 

Bardzo dużo zależy w tym modelu od światła. Jak jest ostre światło wygląda super jak jest słabsze to wygląda rzeczywiście nieciekawie.

 

To fakt że ten zegarek jest jak kameleon w zależności od światła tylko że on zmienia się z pięknego w obłędny przy lepszym świetle ;)

Marcin widziałeś już na żywo ? Pytam bo pamiętam że kiedyś pisałeś, że nigdzie nie możesz jej znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiajhamichronowhited.jpg

 

Kolejny świetny Hamilton :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ten rok będzie dobrym czasem dla Hamiltonów. Bądźmy tylko aktywni jak będzie głosowanie na ulubionymi zegarkami 2013 roku.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj między innymi testowałem tego Longinesa ze wskazaniem 24h.

Ogólnie zegarek robi spore wrażenie. Koperta w rozmiarze 47,5mm bez koronki.

Zegarek jest dosyć wysoki i raczej nie do codziennego użytkowania. Wykonanie na bardzo fajnym poziomie. Na pewno na duży plus zasługuje tutaj fosfor na wskazówkach i wszystkich cyfrach na tarczy. Świeci bombowo !

 

 

dsc0030wv.jpg

 

 

dsc0031mbd.jpg

 

Pozdrowienia, Dawid.


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegarek. Ladnie prezentuje sie tarcza, do tego nietuzinkowy dekielek :) Tylko ten rozmiar, to jakas masakra :blink: U Ciebie jeszcze tak źle nie wygląda - ile Masz sikkens w nadgarstku - bo ja ok. 17 cm i pewnie u mnie wygladałby komicznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zegarek. Mam takie wrażenie, jakby Longines budził się po latach zapaści w Grupie Swatch, a może po prostu to my wracamy do bardzo fajnej zasłużonej dla zegarmistrzostwa marki.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ten rok będzie dobrym czasem dla Hamiltonów. Bądźmy tylko aktywni jak będzie głosowanie na ulubionymi zegarkami 2013 roku.

 

Kolegi Jazzmaster open heart również rewelacja :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to bardzo indywidualna sprawa, jak i indywidualne upodobania. Pozwala mi się bawić, cieszyć oko widocznym mechanizmem, daje poczucie bliskości z "mechanikiem", choć niektórzy bardzo krytycznie podchodzą do open heartów. Kupując go miałem wrażenie niszowości tej marki, tym bardziej tego modelu oraz dobrego przełożenia jakości do ceny. Teraz cieszy, że coraz więcej osób dostrzega tę markę, chociaż w dalszym ciągu nie jest ona oficjalnie dystrybuowana w kraju, a jakość całkiem przyzwoita. :) :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid, też nie tak dawno temu miałem przyjemność mierzyć tego Longinesa, rozmiar porażka, ale zegarek ogólnie świetny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej zegarek kolekcjonerski niż do normalnego codziennego użytkowania. Rozmiar spory to fakt. Jednak to typowy LOTNIK

także swoje wymiary mieć musi. Mimo wszystko Longines przesadził z rozmiarem, wystarczyłoby 44mm . Na żywo sporo zyskuje . Cena też nie najgorsza :)

Edytowane przez sikkens

Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Hamiltony to Hamiltony

post-57210-0-75804300-1361396830_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadas, zegarki w stylu 'open heart' co prawda mi sie nie podobaja, ale masz ode mnie kciuka w gore za bycie (ewidentnie) aficionado-em tej zacnej marki czasomierzy (bo za taka marke Hamilton uwazam) i najwazniejsze ze Tobie sie taki styl podoba, niech Ci sie dobrze nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Hamiltonowo to się przyłączę, zdjęcie stare ale dzisiaj był..

 

hamiltonu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.