Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

GS to prestiż,ale wśród wąskiej grupy zorientowanych.Nie czerpiesz przyjemności użytkując zegarek świetnie wykonany,na dobrym werku?Zegarek jest dla Ciebie a nie dla otoczenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GS to prestiż,ale wśród wąskiej grupy zorientowanych.Nie czerpiesz przyjemności użytkując zegarek świetnie wykonany,na dobrym werku?Zegarek jest dla Ciebie a nie dla otoczenia..

 

Bardzo przypadło mi do gustu to stwierdzenie, ale nie wszyscy tak uważają :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam seiko z linii GS,uważam, że są perfekcyjne w każdym calu.Gorzej z zakupem,bo tylko od japońskich sprzedawców.Przy takich kwotach za GS,żal płacić tak wielkie cło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

GS to prestiż,ale wśród wąskiej grupy zorientowanych.

 

Prestiż ma swoje obiektywne podstawy. O postrzeganiu marki w dużym stopniu decyduje historia oraz historyczne i aktualne osiągnięcia. Na postrzeganie marki duży wpływ ma też rynek aukcyjny. Jednym ze wskaźników określających producenta jest również entry-level. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że niektóre firmy kończą się tam, gdzie inne się zaczynają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe ciężko kupić GS-a w drugim obiegu,na chrono 24 są,ale tylko stare modele i b.mało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo większość ludzi kupuje zegarki dla otoczenia a nie że mi się podoba. Ktoś kto się nie zna powie seiko za porę złotych i jedni się dołują. I kupują potem swissy żeby było że Mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są tak zwani pozerzy. Delikatnie mówiąc ;)

 

Dzisiaj obrzydliwa pogoda, wiec na rękę wskoczył taki "wesoły Romek".

 

5sNkca4.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GS to bardzo ładny zegarek, tym bardziej w pokazanym układzie kolorystycznym dla mnie najciekawszy, ale daleki byłbym od tak drastycznych porównań z szwajcarami, nie wrzucajmy wszystkich marek do jednego wora, a porównania winny być oparte na określonych kryteriach.

 

Kolega porównał jakość wykonania GSa do wybranych szwajcarów co jest jak najbardziej ok. Bo albo coś jest porzadnie wykonane albo nie. I nie ma tu znaczenie czy swiss made czy madei in japan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda GS w piramidzie prestiżu?

Dobre, no dobre :D


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy byłem jak się nosi ... :P

5abf0f14141c31d9gen.jpg

I już Go lubię :rolleyes:


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik dago dnia 24 luty 2013 - 18:41 napisał

"Cenowo na pewno

Jakościowo nie wiem, nie miałem w ręku AP czy VC....

Ktoś napisał, że powinno się brać pod uwagę podobną półkę cenową, choćby

A tu wydaje mi się, że GS ma mocną pozycję....przy masówce innych marek ".

 

 

I tu jest właśnie pies pogrzebany , ze często wiesza sie psy na zegarkach , ktore znamy tylko z netu

Dlatego pisząc tylez ironicznie co niesprawiedliwie o , ze zacytuję " kłalitach" pasowałoby owe najpierw zobaczyć i dokładnie poglądac

Ja sie o Seiko GS zacząłem wypowiadać jak pomacalem :)

Edytowane przez dariusz chlastawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, daj więcej fotek RO.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zegarek, na który wielu(w tym ja), nie może już patrzyć- ale wczoraj po bardzo długiej przerwie wskoczył na łapkę i do dziś pozostał

 

20130225103429.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Andrzej, gratuluję znakomitego wyboru zegarka :).

 

I tu jest właśnie pies pogrzebany , ze często wiesza sie psy na zegarkach , ktore znamy tylko z netu

Dlatego pisząc tylez ironicznie co niesprawiedliwie o , ze zacytuję " kłalitach" pasowałoby owe najpierw zobaczyć i dokładnie poglądac

Ja sie o Seiko GS zacząłem wypowiadać jak pomacalem :)

 

Darek, a czy nie wydaje Ci się, że wiele zależy od skali odniesienia ?. To znaczy od tego z jakimi zegarkami porównujemy GS. No bo jeżeli na forum ktoś wyskakuje z Seiko za ponad 30000 $ i stanowczo stwierdza, że czasomierz lepszy od Patka nie popierając tego żadnymi argumentami, to taka dyskusja przypomina przekomarzania dzieci w piaskownicy. Nie mówiąc już o tym, że na takim poziomie cenowym konkurencja jest mocna i ma znacznie więcej do zaoferowania. Przeglądałem ofertę GS i ja nie dostrzegam w tych zegarkach niczego wyjątkowego poza kilkoma ciekawymi rozwiązaniami odnoszącymi się do konstrukcji mechanizmów. Tyle, że coś podobnego można też znaleźć w zwykłej kolekcji Seiko i kupić taki zegarek za znacznie mniejsze pieniądze. Od jakiegoś czasu na forum KMZiZ niektórzy próbują nobilitować GS ponad miarę. Nie twierdzę, że to są złej jakości zegarki. Twierdzę tylko, że w opiniach o tych zegarkach niektórzy za bardzo odlecieli.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie

Fajny i bardzo dobrze zrobiony zegarek , dobry własny mechanizm

Ale do finezji wykończeniowej PP czy Lange to ....delikatnie rzecz ujmując daleko

Ale np taka piątka GoTomka powyżej - baaaardzo fajna i za rozsądne pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
omegaz.jpg

Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.