Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaję mi się , że bransoleta jest jednak wygodniejsza, ale kauczuk też fajnie się prezentuje

 

 

p1010019ts.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Też uważam, że bransoleta jest wygodniejsza i bardziej nadaje się jako EDC. Kauczuk nadaje bardziej sportowego wyglądu więc na wakacje do krótkich spodenek jak znalazł ;)

Na co dzień bransa.

 

Wydaje mi się, że w tym modelu częściej występowała inna bransoleta niż ta u ciebie. Czy twoja bransa była oryginalnie z zegarkiem czy może dokupiłeś?

 

RG

Edytowane przez radekglaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można, to odpowiem za Kolegę- była później dokupiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Wiesz jak lubię Rolexy :) Ale i AP nie można nic zarzucić ;)

 

Poza tym napisem na który Bartek już zwrócił uwagę :D. Daj Michał namiary na ten stragan w Turcji, też chętnie bym się skusił na tak wykonaną podróbę :lol:;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że bransoleta jest wygodniejsza i bardziej nadaje się jako EDC. Kauczuk nadaje bardziej sportowego wyglądu więc na wakacje do krótkich spodenek jak znalazł ;)

Na co dzień bransa.

 

Wydaje mi się, że w tym modelu częściej występowała inna bransoleta niż ta u ciebie. Czy twoja bransa była oryginalnie z zegarkiem czy może dokupiłeś?

 

RG

 

Tak jak napisał kolega ricardo216 , kupiłem zegarek z kauczukiem , później dokupiłem tą bransoletę ( bondowską ) . Dedykowana do 2254.50 jest inna .

Chciałbym jeszcze kupić pomarańczowy kauczuk , tylko ceny zaporowe :)

Edytowane przez arturzbsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj Michał namiary na ten stragan w Turcji, też chętnie bym się skusił na tak wykonaną podróbę :lol:;).

 

Taa, podam Wam adres i mi wszystkie podróby wykupicie, takiego wuja! :D

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temu Retrolateurowi to by lepiej było filmik nakręcić, bo imponujące muszą być te wskazówki sekundowe majtające się na przemian jak wycieraczki w samochodzie ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie niedzisiejsze, ale caly czas na lapce. Co zrobic, nie chce sie znudzic:)

 

dsc00320ln.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

Niezwykle ciekawy, gratuluję!! Ta mała tarczka z rzymskimi cyframi to godziny?


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, podam Wam adres i mi wszystkie podróby wykupicie, takiego wuja! :D

Jak widzisz powyżej też znam ten adres ;-)

Edytowane przez @rtur

@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, nie bądźcie tacy dajcie te adresy :(. W takich fajnych replikach śmigacie i nie podzielicie się na forum gdzie kupiliście... Przecież żółte rączki nadążą z produkcją :D.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ależ ten Oceanus mi się ostatnio zaczął podobać, super zegarek, zwłaszcza bransoleta. Bardzo chętnie bym sobie kiedyś obmacał ten zegarek...

 

Jak widziś powyżej też znam ten adres ;-)

 

A jednak, nic się przed Wami nie ukryje :(

 

No panowie, nie bądźcie tacy dajcie te adresy :(. W takich fajnych replikach śmigacie i nie podzielicie się na forum gdzie kupiliście... Przecież żółte rączki nadążą z produkcją :D.

 

Gadaj z Arturem ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędrek to już drugie podejście do Golden Voice-a znaczy, że coś w sobie ma - gratuluję


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temu Retrolateurowi to by lepiej było filmik nakręcić, bo imponujące muszą być te wskazówki sekundowe majtające się na przemian jak wycieraczki w samochodzie ;)

 

Prosze bardzo. Sorki za jakosc ale krecone telefonem i w sztucznym swietle:( kiedys pokusze sie o cos lepszego. na koncu filmiku praca mechanizmu

 

https://www.youtube.com/watch?v=hwInvThFJmU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.