Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Relacja jakosc/cena z pewnością super,ale zegar z kilometra trąca podróbą,co wkurza .Jako "trening" przed rolkiem ok.

 

Zaraz będzie wojna na temat rolkopodobnych innych marek jak Steinhart etc. Ile można? :/

 

Nie zdążyłem dokończyć posta i już się zaczęło.

Edytowane przez Pablos_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciekaw jestem jaką ten parnis ma średnicę (bez koronki) - też 40 mm?

 

Tak, 40 mm. To kopia czarnego GMT Mastera II, z czerwoną wskazówką GMT i bransoletą z Submarinera (cała na mat).

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! To jak kupię rolka, to dodatkowo przyda mi się parnis - tak na zmianę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chińczycy będą robić postępy w takim tempie, to za 5 lat dogonią szwajcarów.

Już widzę te zegarki od Chińczyków po 200-300 tyś :rolleyes: :rolleyes: .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koordynacja kolorystyczna podstawą niewymuszonej elegancji…

img2013042600645.jpg

 

Pozdrawiam,

 

 


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor wskazówki stopera idealnie współgra z dyskretnym kolorem skarpetek "sing-sing". Do tego koniecznie przykrótki obcisły spodzień i będzie "bispołk" pełną gębą :D. A Jung wspaniały!

 

U mnie dziś "Dżi" negatyw w wersji black base; powoli wchodzę w weekendowy klimat...

post-46051-0-18382000-1366964643_thumb.jpg

Edytowane przez Szlamfajer

[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę te zegarki od Chińczyków po 200-300 tyś :rolleyes: :rolleyes: .

Chińczycy kupili Coruma - a ten pewnie jakieś topowe modele ma w tych cenach. Na chińskie za te pieniądze więc pewnie jeszcze poczekamy, ale "od Chińczyków" możesz kupować choćby dziś ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rafi, ale czy większość z nich w ogóle chciałaby sprzedać swoje limitowane zegarki? Nie wydaje mi się ;). Kiedyś oglądałem filmik, gdzie pewien facet mówił, że różnica pomiędzy zakupem zegarka w Europie a Azji wygląda w ten sposób: Europejczyk "Ładny zegarek ile kosztuje?" zaś Azjata zapyta: "Ładny zegarek ile ich masz?" ;). Aby nie robić OT:

Szkoda, że to tylko póki co przymiarka...

post-49157-0-85817000-1366964946_thumb.jpg

Edytowane przez Patom

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DCD3182E-9136-4A44-9C5D-5061610D66E7-10191-00000BBB889BA10C_zps1cac3549.jpg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poszedlem do salonu zobaczyc z bliska nowe PO. Fajne zegarki, tylko wielkie i ciezkie troche. Najbardziej podobala mi sie niebieska z tytanu, co z tego, skoro bransoleta do niej i tak jest stalowa, a z uwagi na lato uparlem sie na bransolete. Wiec poprzymierzalem wszystkie PO jakie byly, i mialem dylemat. Sprzedalem Pama ze wzgledu na wielkosc, a chcialem przez chwile zapodac sobie o wiele wiekszy ciezar. Juz mialem wychodzic, kiedy moj wzrok padl na ukrywajaca sie niesmialo w rogu nowa Aqua Terre. Poprosilem o pokazanie, zalozylem na reke, i juz bylem pewien z czym dzisiaj wroce do domu. Powoli dojrzewan do takich zegarkow, choc dla urozmaicenia lubie miec cos bardziej odjechanego. AT jest dyskretna i w miare elegancka, mam nadzieje ze bedzie mnie cieszyla dluzszy czas.

post-1801-0-90009800-1366965859_thumb.jpg

Edytowane przez Jędrek_38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AT polecam. Jak ktoś chce trzymać "low profile" to idealny model. Z daleka jest dość nierozpoznawalna a z bliska bardzo fajna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Aqua Terra jest świetna. Gratuluję.

Choć absolutnie wszyscy, którzy widzieli obydwie wersje tarczy twierdzą, że teak grey jest ładniejsza.

Ja jestem jedynym wyjątkiem, mi się podoba jasna. Ale dla mnie 41,5 cm jest za duży, a 38,5 ma zaburzone proporcje.

Poluję w necie na taką wersję, prędzej, czy później znajdę:

k31502.jpg

0000243715.jpg

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Pam , tylko koperta jest taka duza ze pasek , jak dla mnie , wyglada na zbyt waski

W realu proporcje są właściwe. Niestety zdjęcie jest kiepskie - wykonane telefonem.

Podczas weekendu spróbuję zrobić kilka normalnych zdjęć.

Edytowane przez star

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Aqua Terra jest świetna. Gratuluję.

Choć absolutnie wszyscy, którzy widzieli obydwie wersje tarczy twierdzą, że teak grey jest ładniejsza.

Ja jestem jedynym wyjątkiem, mi się podoba jasna. Ale dla mnie 41,5 cm jest za duży, a 38,5 ma zaburzone proporcje.

Poluję w necie na taką wersję, prędzej, czy później znajdę:

k31502.jpg

0000243715.jpg

 

Pozdrawiam

Tomek

Moglem wybrac szara, ale jasna bardziej do mnie przemowila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wakacje ... jeziora i góry :)

gallery_58968_1108_143437.jpg


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu też wrzucę bo świetny łocz ;)

 

201304261116.jpg

 

201304261104.jpg

 

Dziś ciepło i chodziłem już bez kurtki i widać było po ludziach, że zerkają mi na łapę ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nurek, mój ulubiony

wg mnie idealny

Fiu fiu. Klasa sama w sobie.

Obłędny.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.