Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

przedstawiony przez Ciebie fragment instrukcji w/g mnie dotyczy pozycjonowania wskazówki, czyli ustawienia jej pozycji startowej/zerowej

to co wytłuściłem, musisz robić tak długo, aż ustawisz sobie miejsce, z którego chcesz aby wskazówka startowała

po takim zabiegu powinno być już OK, aż do wymiany AKU :)

krótko mówiąc masz rozkalibrowany :)

ok jesli zrobię w ten sposób i ustawie na cyfrze 0 ,odpale stoper to oczywiscie rusza z tej pozycji ale przy przy próbie wyzerowania ponownego chronografu wskazówka wraca do pionu a nie do 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie temat o tym - zapraszam do działu Citizen

podsumowując i kończąc OT

-albo masz rozkalibrowany

-albo masz uszkodzony

-albo się nie rozumiemy

- albo źle odbierasz swój zegarek - duża czerwona wskazówka to nie jest wskazówka sekund godziny, tylko wskazówka stopera ( w trybie czasu, stoi zawsze w pionie na dużym indeksie 12); po zakończonym pomiarze stopera i resecie powinna wrócić do pionu na indeks 12 - tak jak to pokazuje filmik, który załączyłeś)

 

EDIT.: dobra, wiem już, że chodzi Ci o tą największą subtarczę z lewej strony - rzeczywiście jest coś nie tak. Albo musisz wykonać więcej przejść głównego sekundnika, żeby ją podciągnąć, albo inne kombinacje klawiszy ją kalibrują, niekoniecznie opisane w instrukcji. Zazwyczaj w kwarcach, można kalibrować pozycję wyjściową, każdej z subtarczy!

w necie nie natknąłem się na podróby tego modelu, ale trafiłem na zdjęcie gdzie nie stoi na 0

tak czy siak uruchomienie stopera powinno zaczynać się od 0 a odmierzenie przez główny sekundnik 61s powinno wskazać na mniejszej subtarczy 1min

wypróbuj jeszcze co robi przycisk B w koronce odciągniętej do drugiego położenia

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dsc00937q.jpg

Chyba niedawno zanabyłeś? Gust Ci się psuje ;) Gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki to jest model bo bardzo ładnie wygląda :) jakiś nowy nurek by mi się przydał a tego nawet kiedyś mierzyłem

 

pytałem o Alpine

 

Alpina Extreme Diver...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba niedawno zanabyłeś? Gust Ci się psuje ;) Gratulacje

 

Albo wyrabia :)

 

Nic mi się nie psuje ani nie wyrabia :P

PAMy od dawna nieustannie mi się podobają, ale zawsze coś innego wpadało.

 

Żeby nie było OT

Dzisiaj ten zegarek (zdjęcie starsze, ale dzisiaj nie mam weny na zdjęcia :))

 

tndsc08117.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniz

fantastyczny Prim, Heinz!

 

děkuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem nowicjuszką w tej dziedzinie sztuki. Pomino usilnych starań Mojego starszego brata, długo pozostawałam nieugięta w decyzji przyjęcia do mego serca pasji, którą odczuwa Mój brat od tak dawna. Lecz w końcu postanowiłam stać się posiadaczką czasomierza.

Otóż jest to Atlantic Worldmaster, pochodzi z lat siedemdziesiących ubiegłego wieku.

Jak się zapatrujecie na na Niego?

post-61903-0-40534800-1367261821_thumb.jpg

Edytowane przez antique_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sequence01Still009_zps8cb762b2.jpg

 

Sequence01Still001_zps4461f14f.jpg

Edytowane przez Election

[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG-20130428-00014.jpg

 

 

Za dużo mam zegarków z niebieskimi tarczami, chyba będę musiał go sprzedać... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.