Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

kurcze chłopaki, wczoraj to pokazaliście zegareczki, że hoho :(

Ja dziś o poranku dokładnie tak jak wczoraj wieczorem

66464721.jpg

Uploaded with ImageShack.us

jednak szybkie wyjście do pracy i pomarańczka powędrowała do gablotki, a na jej miejsce wskoczyła

74743111.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edited by karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Zielono mi...

1498274al4.jpg

1739494al3.jpg

Edited by Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Irekm - ja takze dolaczam sie do gratulacji! Bardzo podobaja mi sie niebieskie(vel niebieskawe) tarcze : )

super i niech wybija same dobre godziny... ! ; )

Woytek piękne seiko i świetne fotki. Gratulacje. Miałem czarnego alpinista był mega!. Stare alpinisty na ebay chodzą po ponad 1000 dolców bo to już unikaty....więc niech Ci nie przyjdzie don głowy pozbywać się go :(

Powyżej $1000 chodzą Alpinisty z referencji SBCJ, na kalibrach HEQ. SARBów "alpinistycznych" w takiej cenie nie widziałem.

• Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Nie widzę tylko ostatnio w sprzedaży wersji z niebieską tarczą a ta jest najładniejsza.

Są też wersje czarna, szara i biała.

Ta ostatnia też mi się podoba.

Wiem, ogladalem juz wszystkie kolorki i zgadzam, sie, ze niebieska najladniejsza. Mozna dostac na ebayu w bardzo przyzwoitej cenie.

Kilka Seikaczy jest na tej stronce, więc i ja się podłączę-

u mnie (jaki to ostatnio zrobił się zwrot popularny) też "tylko Seiko" :(

snc01827v.jpg

snc01828.jpg

Woytec60 po Twoich fotkach jeszcze bardziej wyczekuje na swojego Alpiniste - to najpiekniejszy Alpinista. Gratuluje slicznego zegarka jest przekozakiem :(

Alpinista Sarb017 ma niesamowite wziecie bo na sklepie Seiyajapan byl raptem kilka dni 4-5 i zostal wyprzedany a inne modele kisna miesiacami :)

Ach to Sumo...jeśli kryzys nas nie zmiecie to będzie pierwszy nabytek w przyszłym roku.

PS

Dziękuje za miłe komentarze n/t Alpinisty.

Zauroczył mnie ten zegareczek totalnie :(

Edited by Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Ładnie to mu na NATO, na tym pasku wygląda jak zegarek dla emeryta :(

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

A cóż to za worldtimer? Masz jakieś dokładniejsze zdjęcie?

Właściwie bardzo mało o nim wiem. Kwarcowy z obrotową tarczą z 24 godzinną skalą i mapą pokazującą dzień/noc na świecie, 30m WR, swiss made na deklu dopisek "copyright DD watches Eppler GMBH" i "SMS Scholemann limited edition 750 pieces". Google też nie wiele wie :(

Tutaj trafiłem na większe zbliżenia: http://img218.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=dscf8902.jpg - swój egzemplarz postaram się w wolnej chwili przedstawić w galerii

Dodam, że na żywo zegarek jest ładnie wykonany i zwraca uwagę nietypową konstrukcją.

Edited by Bartosz 86

imgp3782.jpg

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional