Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

Cykane tel :) Zegarek bylby lepszy z matowa tarcza i bez "5 Sports" :P

snzh1.jpg

snzh3.jpg

Edited by dasiek7

" tylko Seiko " Damian

Dzis jeden z moich ulubionych zegarkow Seiko 6105-8110, super wygodny i super dokladny :P .

Nieaktualna data, ale to z lenistwa i braku rotomatu :)

post-33326-0-23392100-1318613845_thumb.jpg

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Stało się :) zdjęcie tylko komórki, bo w pracy siedzę :P

Piękny zegarek, jeden z fajniejszych diverków :)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Piękny zegarek, jeden z fajniejszych diverków :)

Trochę masz w tym zakupie udziału w sensie tego co pisałeś mi jakiś czas temu :P

*** DOXA Sub 300 Professional ***

Ostatnio ceramika miśnieńska gości na moim nadgarstku:)Jutro jednak coś mnie korci na omesię...

rado1.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Audi A6 C5?

Miałem takiego 2,8 quattro zielonego z zieloną skórą. Co to było za auto...

Pozdrawiam

Tomek

Trochę masz w tym zakupie udziału w sensie tego co pisałeś mi jakiś czas temu :P

Miło słyszeć, niech się nosi :)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Zgadłeś A6C5 .. miałem avanta a teraz mam sedana..Bardzo lubię to wozidełko..

Zgadłeś A6C5 .. miałem avanta a teraz mam sedana..Bardzo lubię to wozidełko..

Ja miałem avanta w manualu.

Potem był Mercedes W211, teraz BMW E60, ale jakbym mógł teraz kupić A6C5 w stanie nowym, to bym się nie zastanawiał. Zawieszenie było najlepiej dostosowane do naszych dróg. I te superwygodne fotele, czerwone podświetlenie...

Ale się rozmarzyłem, no dobra, już nie będzie OT.

Pozdrawiam

Tomek

Z samochodami jest odwrotnie jak z zegarkami..Te starsze były porządniej zrobione niż nowe,natomiast biorąc omegę z lat np.80 tych i taką współczesną to widać różnice w wykonaniu na korzyść tych dzisiejszych.

Z samochodami jest odwrotnie jak z zegarkami..Te starsze były porządniej zrobione niż nowe,natomiast biorąc omegę z lat np.80 tych i taką współczesną to widać różnice w wykonaniu na korzyść tych dzisiejszych.

Fakt, miałem Seamastera 600 z lat 60-tych, teraz mam Seamastera 300m i różnica w jakości wykonania jest spora. Ale to dwa różne zegarki.

A co do samochodów masz rację, oglądałem wczoraj Mercedesa W123 w pięknym stanie, kiedyś to robili samochody, bez elektroniki... Chociaż do nawigacji, ksenonów, automatycznie ściemnianych lusterek czy bluetootha się przyzwyczaiłem i bez byłoby ciężko.

Pozdrawiam

Tomek

Jacku, czyżbyś jednak Oriska wziął zamiast tej Alpiny?

Jeśli tak, to gratuluję męskiej, słusznej decyzji :)

A u mnie w pracy był dziś forumowy Kolega z innego regionu kraju. Aby miał cokolwiek do oglądnięcia

to wziąłem parę łoczy do pracy- miałem później 3 sekundy zawahania który założyć-

to były o 3 sekundy za dużo :P Wybór jak w 90% czasu był dość oczywisty :)

snc01929.jpg

Widzę, że Kontiki u Ciebie "grzeje ławę".

No ale z MM trudno jest konkurować...

BTW, fajne masz zegarki :)

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Woytek60- z tym grzeje ławę to bym nie przesadzał, już raz był cały dzień na ręce, a wszak mam go od niedawna :P Dzisiaj widziałem jasną wersję Kontiki- ogromnie się cieszę, że mam jednak czarną :) A zapięcie bransolety w tym zegarku jest jednym z najlepszych jakie miałem w życiu w rękach

Miałem kon-tiki 2x i jakoś zbieg okoliczności sprawiał,że je sprzedałem.Pamiętam można było je wyrwać dość tanio jak eterna opuszczała polskę.Troszkę żałowałem,że nie zostawiłem sobie jednej sztuki,ale teraz kupiłem białą aqua terrę XL z granatowymi wskazówkami i jestem w pełni usatysfakcjonowany.Omega jest ładna i ma fajny werk,do eterny mogliby wrzucić chociaż 2892-2..

Ano mogliby, wielu producentów do wielu modeli mogłoby też wrzucać lepsze werki i nie tylko... ale niektórym zegarkom można niektóre słabości wybaczyć :P Rekompensują to w inny sposób :)

A zapięcie bransolety w tym zegarku jest jednym z najlepszych jakie miałem w życiu w rękach

Potwierdzam jest perfekcyjne. Aż chce się odpinać i zapinać ;)