rafalmosty 162910 #330429 Posted February 4 Godzinę temu, Rafsr71 napisał(-a): Niespodziewanie dostać Omegę.. wow! Wspaniała małżonka 👍 Wspaniała😉 wiem, że pisałeś to w tonie żartobliwym, nawiązując do omegi, a nie nowej książki, ale Cię zaskoczę. Omega i książka są prezentami od Żony😎 A z innej beczki, zobacz jakim ja muszę być wspaniałym mężem, skoro takie prezenty dostaje😂 2 Share this post Link to post Share on other sites
Rafsr71 2751 #330431 Posted February 4 7 minut temu, rafalmosty napisał(-a): Wspaniała😉 wiem, że pisałeś to w tonie żartobliwym, nawiązując do omegi, a nie nowej książki, ale Cię zaskoczę. Omega i książka są prezentami od Żony😎 A z innej beczki, zobacz jakim ja muszę być wspaniałym mężem, skoro takie prezenty dostaje😂 Wspaniałym to mało powiedziane , idealnym! Tak czy inaczej gratuluję. Małżonki, zegarka i książki 👍👍👍 1 Share this post Link to post Share on other sites
Lincoln Six Echo 87298 #330435 Posted February 4 20 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Share this post Link to post Share on other sites
Paulus57 153582 #330436 Posted February 4 1 godzinę temu, rafalmosty napisał(-a): Wspaniała😉 wiem, że pisałeś to w tonie żartobliwym, nawiązując do omegi, a nie nowej książki, ale Cię zaskoczę. Omega i książka są prezentami od Żony😎 A z innej beczki, zobacz jakim ja muszę być wspaniałym mężem, skoro takie prezenty dostaje😂 Nie ma jak bogata i szczodra żona. Gratuluję też prezentów. 2 Share this post Link to post Share on other sites
michas 864 #330437 Posted February 4 (edited) 4 godziny temu, kingcrimson napisał(-a): Różni forumowi "eksperci" piszą, że ta koperta jest beczułowata, zbyt gruba więc nie może dobrze leżeć. Nie zgadzam się z tym. Potwierdzam. Koperta leży idealnie. Powiedziałbym nawet, że jak ta lala Edited February 4 by michas 1 pozdrawiam Darek Share this post Link to post Share on other sites
michszy 6842 #330438 Posted February 4 Wysłane z mojego SM-S937B przy użyciu Tapatalka 34 Share this post Link to post Share on other sites
Perpetuum Mobile 74031 #330440 Posted February 4 Różni forumowi "eksperci" piszą, że ta koperta jest beczułowata, zbyt gruba więc nie może dobrze leżeć. Nie zgadzam się z tym. AT to piękny zegarek. Bardzo mi się podoba. Tylko troszkę beczułkowaty . Twoja referencja to chyba 41 mm średnicy, więc te proporcje się jakoś bronią. Natomiast przy referencjach 38 mm po prostu czuje się to na nadgarstku bardzo wyraźnie. To wciąż wygodne zegarki, ale nie mistrzostwo wygody.Fajnie, że go lubisz i że jest Ci w nim wygodnie i tego pięknego zegarka Ci gratuluję i troszkę zazdroszczę. Tym niemniej suwmiarki się nie da oszukać. Ponad 13 mm to nie jest mało przy 41 mm średnicy, a ponad 12 mm przy średnicy 38 mm to już po prostu dużo. Ja dla odmiany dzisiaj noszę mniej niż połowę grubości AT. Też jest wygodnie . 38 Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Piątkowski 10189 #330441 Posted February 4 28 Share this post Link to post Share on other sites
Miszkolc 31453 #330442 Posted February 4 Tydzień chrono - jak morze, to nurek Wysłane z mojego 23127PN0CG przy użyciu Tapatalka 24 Share this post Link to post Share on other sites
kingcrimson 22506 #330443 Posted February 4 Godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał(-a): AT to piękny zegarek. Bardzo mi się podoba. Tylko troszkę beczułkowaty . Twoja referencja to chyba 41 mm średnicy, więc te proporcje się jakoś bronią. Natomiast przy referencjach 38 mm po prostu czuje się to na nadgarstku bardzo wyraźnie. To wciąż wygodne zegarki, ale nie mistrzostwo wygody. Fajnie, że go lubisz i że jest Ci w nim wygodnie i tego pięknego zegarka Ci gratuluję i troszkę zazdroszczę. Tym niemniej suwmiarki się nie da oszukać. Ponad 13 mm to nie jest mało przy 41 mm średnicy, a ponad 12 mm przy średnicy 38 mm to już po prostu dużo. Ja dla odmiany dzisiaj noszę mniej niż połowę grubości AT. Też jest wygodnie . Dzięki, tak AT to bardzo ładne zegarki. To powiedzmy, że jest i beczułkowata i wygodna 😀. Wizualnie lubię tę kopertę ogólnie za formę, za tak wyprofilowane ucha i taki vintydzowy sznyt. Tak moja to 41 mm, ale trzeba zaznaczyć, że mam nadgarstek 18 18,5 i dosyć okrągły, więc uważam, że leży i prezentuje się bardzo dobrze 😀 2 Share this post Link to post Share on other sites
pmwas 9840 #330444 Posted February 4 18 Miłego dnia! Share this post Link to post Share on other sites
Heavyweight2712 8149 #330445 Posted February 4 2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a): Nie ma jak bogata i szczodra żona. Robiąca prezenty ze wspólnego budżetu chłop potem sprawdzi stan konta to zawału dostanie 1 Share this post Link to post Share on other sites
alpaczino 48688 #330446 Posted February 4 Przepraszam, ale musiałem jeszcze raz dzisiaj. 35 Share this post Link to post Share on other sites
Perpetuum Mobile 74031 #330447 Posted February 4 2 godziny temu, kingcrimson napisał(-a): Dzięki, tak AT to bardzo ładne zegarki. To powiedzmy, że jest i beczułkowata i wygodna 😀. Wizualnie lubię tę kopertę ogólnie za formę, za tak wyprofilowane ucha i taki vintydzowy sznyt. Tak moja to 41 mm, ale trzeba zaznaczyć, że mam nadgarstek 18 18,5 i dosyć okrągły, więc uważam, że leży i prezentuje się bardzo dobrze 😀 Tak jest. Dla mnie AT to piękny klasyk. Zegarek na każdą okazję. Gdybym tylko taką AT miał, to bym nosił i się cieszył. 🙂 1 Share this post Link to post Share on other sites
Paulus57 153582 #330449 Posted February 4 2 godziny temu, Heavyweight2712 napisał(-a): Robiąca prezenty ze wspólnego budżetu chłop potem sprawdzi stan konta to zawału dostanie Dlatego kupuję tanie zegarki i sam to robię. To zdrowe dla budżetu i dla serca. 2 Share this post Link to post Share on other sites
kornel91 93361 #330450 Posted February 4 37 Pozdrawiam Marcin/kornel91 Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos Share this post Link to post Share on other sites