Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Dubel

Edytowane przez @rtur

@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie cieszy :rolleyes:

 

IMG_7560-2_zps8285cb68.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się..Tymbardziej mnie rozumiesz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki Ci odpadły :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mówiłem,ze to najfajniejszy model firmy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że tak bardzo mi podpasuje do gajera :o To coś niesamowitego jak ten zegarek pasuje do każdego stroju, i do koszulki polo i do marynarki, jak i do sweterka, czy nawet do krótkich spodenek na lato...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem MM na żywo,ale na fotach optycznie od sumo jakościowo nie odbiega..Mało tego koperta sumiaka wydaje mi si e bardziej wysublimowana,,

 

Kiedyś już wkładałem detale bezela MM300, czegoś takiego na Sumo nie znajdziesz.

post-4112-128138056504.jpgpost-4112-128138055536.jpgpost-15604-094584900%201325331238.jpg

 

post-4112-128138054633.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panerai jest dla mnie zagadką,ma sporo fanów na całym Świecie,ciekawe czy ich zachwyty mają przełożenie w jakości wykonania tych zegarków.Już niedługo będę miał okację się o tym osobiście przekonać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i w mechanizmie... i w ilości ręcznej pracy.

 

Oczywiście,ale przyznasz,że bez lupy ,na fotkach różnic nie dojrzysz..Kupiłem sumiaka pod wpływem impulsu kierowany opinią mojego kolegi,którego gustowi ufam.Zamówiłem zegarek i nie zawiodłem się..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie cieszy :rolleyes:

 

IMG_7560-2_zps8285cb68.jpg

Coraz bardziej ten zegar do mnie przemawia...

 

Gratuluję!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że tak bardzo mi podpasuje do gajera :o To coś niesamowitego jak ten zegarek pasuje do każdego stroju, i do koszulki polo i do marynarki, jak i do sweterka, czy nawet do krótkich spodenek na lato...

Wielozadaniowy i sprawdza się przynosząc dumę właścicielowi. Niby dress code nie zezwala na branzoletę a tu ....ha. Ciekaw jestem co na to znawcy protokołu .

Całe życie widziałem ten zegarek z czarną tarczą a z wiekiem :) zaczynam doceniać ten śnieżnobiały cyferblat.

Tyle czasu od stworzenia a model ciągle budzi zachwyt, nie poddaje się modom, stylom-geniuszem był ten Genta!

 


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Strasznie cieszy :rolleyes:

 

IMG_7560-2_zps8285cb68.jpg

 

No właśnie widać, że cieszy, bo aż z wrażenia zapomniałeś przestawić datownik ;). Fajny zegar choć... 15300 fajniejszy :) (moim zdaniem).

 

Nie sądziłem, że tak bardzo mi podpasuje do gajera :o To coś niesamowitego jak ten zegarek pasuje do każdego stroju, i do koszulki polo i do marynarki, jak i do sweterka, czy nawet do krótkich spodenek na lato...

 

Fakt. Royal Oak to bardzo uniwersalny zegar. Moim zdaniem ideał zegarka na całe życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wersja marynarkowa tego samego zegarka :D

 

IMGP7659_zpsc7822fcd.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panerai jest dla mnie zagadką,ma sporo fanów na całym Świecie,ciekawe czy ich zachwyty mają przełożenie w jakości wykonania tych zegarków.Już niedługo będę miał okację się o tym osobiście przekonać..

Panerai to emocje-myślę , że pokochasz - twoje zegarki są w moim guście więc stawiam tą śmiałą tezę :)


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wersja marynarkowa tego samego zegarka :D

 

IMGP7659_zpsc7822fcd.jpg

Pasuje ? Idealnie!


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panerai to emocje-myślę , że pokochasz - twoje zegarki są w moim guście więc stawiam tą śmiałą tezę :)

A raczej ich totalny brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zrobilem przymiarke zeby zobaczyc jak to bedzie wygladalo i wg mnie jest ok . Moze w takim razie zaprzestane poszukiwan zegarka z charakterem do marynarki bo ten spelnia moje wymogi . A zreguly nieprzejmuje sie opinia innych w tym wypadku mowie o rozmiarze tego czasomierza


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.