Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

nadal Chrono-Matic.....

 

IMG_1401_zps7e4690b9.jpg


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W końcu się udało. Gratulacje. I będą zdjęcia zgodne z tematem :). A zegarek oczywiście oryginalny i bardzo ładny.

Dzięki, ale raczej nie będę robił zdjęć telefonem, bo zegarki wychodzą jakieś takie przerośnięte. Co mam rozumieć przez to, że w końcu będą zgodne z tematem? :)

 

Pzdr.

 

Przepraszam, dawno nie zagladalem na Forum. Michal, zamienilbym. Tylko paskow mi szkoda, bo mam sporo. Ale jak sie znajdzie chetny,zamienie -)

 

Rozumiem, ja mam nadzieje, że w tym roku Panerai zaprezentuje jakiś ciekawy model w kopercie 42mm.

 

Pzdr.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis do mnie przyjechal

post-45241-0-92493900-1357757151_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imgp7214j.jpg

Bardzo podoba mi się ten Oris,Ostatnio byłem w Galerii Grunwaldzkiej we Wrocku i trafiłem na "stado"Orisów i to była uczta dla oczu. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy Ktoś zgadnie jaki to zegarek ?

post-57457-0-64842900-1357763383_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

styczeń czas na vintage.

post-57210-0-54439000-1357766693_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

latem czy zima, zawsze pasuje ^_^

 

G-5600A-7-060.jpg

 

G-5600A-7-075_zps217a47eb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wieczór tak :

 

post-27475-1357681910,0089_thumb.jpg

 

Pamiętasz Marcin ? :) Całkowicie zapomniałem o tym zegarku :)

 

Pamiętam Pamiętam :-) Pamiętam też jak długo do Ciebie szedł. Wtedy byłeś na zupełnie innym etapie choroby zegarkowej :-)

 

Karol ( kroll_czarli) fantastyczne fotki Omegi...a ten pasek genialny :-) masz gust.

 

U mnie dziś Bondowo...

 

rekax.jpg

 

koper.jpg

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale raczej nie będę robił zdjęć telefonem, bo zegarki wychodzą jakieś takie przerośnięte. Co mam rozumieć przez to, że w końcu będą zgodne z tematem? :)

Pzdr.

Miałem na myśli tylko to, że temat wątku to "jaki zegarek mam dziś na ręku" - więc ja sobie wyobrażam zdjęcia na ręku, ale może się mylę . Ale z drugiej strony jeśli nie własne zdjęcia zegarka na ręku to wtedy co? Katalogowe? Bez sensu. Jakoś najbardziej mi pasują zdjęcia z tego dnia , nadgarstkowe . Bo przecież to nie galeria :) ! Pozdrawiam i jednak liczę , że się nawrócisz :) . A swoją drogą było na ten temat ? Jakie zdjęcia się w zasadzie tu powinno umieszczać?Chyba pora się cofnąć o jakieś 2 tysiące stron.....


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ten Baume jest fantastyczny ( miałem okazję przymierzać ) ale ta cena :( . Moim zdaniem jedno z najpiękniejszych chrono obecnie do kupienia.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.