Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

Gratuluję pięknego Mosera. Jaka jest szerokość paska?

Dzięki, pasek 19mm.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Michale ja zawsze cudenko zakupujesz! Jak się ograniczysz to planowanej liczby zegarków - proponuję galerię - 8 cudów Carlita :)

Jeden z głupszych postów jaki czytałem ostatnio na tym forum.... Nie licząc całego wątku w zakładce "Po godzinach" o tym kto ile zjadł pączków w Tłusty Czwartek :)

Natomiast zegarek Carlita faktycznie jest bardzo ładny. Ale czy ładniejszy, jako garniturowiec, od prezentowanego kilka zdjęć wcześniej Chronoswissa?

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :-)

Bardzo ładnie wygląda.

Co to za pasek? Di-Modell? Podobny do morellato rugby.

Ja mam taki zamiennik speediego. :)

06062012194m.jpg

Edited by Pablos_

Tu znacznie lepiej. ;) Faktycznie zdjęcie było wujowe a nie tarcza.

Graty jeszcze raz

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Dlaczego?

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Guest McIntosh

Mariusz, wygląda podobnie jak u mnie Steinhart....

Może spróbuj znaleźć coś w rozmiarze 44mm? Ciekawe jak wtedy by to wyglądało.

Przymierzę 320 i wtedy podejmę decyzję choć naprawdę szkoda tej 372, bo zegar świetny.

Czy to oznacza,że sprzedajesz AP?

Nie. Dlaczego miałbym sprzedawać ?.

Przymierzę 320 i wtedy podejmę decyzję choć naprawdę szkoda tej 372, bo zegar świetny.

Nie. Dlaczego miałbym sprzedawać ?.

Przez sek. pomyślałem,że może warto zaklepać sobie zegarek z drugiej ręki od kogoś kto naprawdę dba o zegarek...

Robert

Guest McIntosh

Przez sek. pomyślałem,że może warto zaklepać sobie zegarek z drugiej ręki od kogoś kto naprawdę dba o zegarek...

15300 to już historyczny model więc moim zdaniem warto zachować ten czasomierz. Pobieżny przegląd ofert na Chrono24 wyraźnie pokazuje, jak świetnie 15300 trzyma cenę. Modele z początku produkcji, a więc 7-8 letnie, są tańsze tylko o około 1000-1500$ od nowych (nienoszonych) zegarków, których nawiasem mówiąc zostało już niewiele w sprzedaży.

Edited by McIntosh

Powrót ulubieńca...

a jakiś skrót tej historii jak do tego doszło ?

GS przypadł do gustu koledze,który "wiercił mi dziurę w brzuchu" aż mu go odstąpiłem..Po krótkim czasie oddał mi go za inny zegarek ,bo siła chęć poznania nowego jest b.silna..Cieszę się,że wrócił bo nawet nie zdążyłem się nim "nasycić" :)

Dzisiaj cały wieczór na ręku mój nowy nabytek: Steinhart Ocean Vintage Military DLC. Nawet nie sądziłem, że będzie tak cieszył ;)

ovm003.jpg