Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

W samochodzie na światłach

 

ry2usa6a.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A u mnie dzisiaj Aqua. Wskoczyła na gumę i pewnie kilka dni zostanie bo nawet zdjęcie bransolety to problem.
 
DhTflLW.jpg
orH6OMX.jpg
oI3kVcJ.jpg
 
rmak tak 18 cm. Może przyzwyczaiłem się do większych zegarków dlatego wydaję mi się za mały :)

 

Fajnie wygląda na tej gumie. Wysłalem PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chemex

Wygląda jak sączenie koloidalnego żelaza przez sączek w laboratorium chemii analitycznej :D

 

Ja tak zaparzałem, gdy zepsuł mi się ekspres - wsypuję kawę do chusteczki, zawijam w torebkę i umieszczam w filiżance, po czym zalewam wrzątkiem :D Czyli bez pomocy żadnych sprzętów, a smakowo była zbliżona do tej z zaparzacza, choć na takie ewentualności dobrze mieć w zanadrzu dobrą kawiarkę ;)

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garniturowiec letni :)

aby7avu8.jpg

Jeśli dobrze widzę to on jest niebieski? Wygląda obłędnie :) Gdzie można takiego dostać? Nie widziałem nigdy na mywatcheshub chyba...


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mój stary wierny towarzysz

 

20140522_164708_zpsix6wpkas.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze widzę to on jest niebieski? Wygląda obłędnie :) Gdzie można takiego dostać? Nie widziałem nigdy na mywatcheshub chyba...

On jest czarny, tak wyszedł w cieniu :)

To normalne u mnie, mam problemy z kolorami ;)

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Doxa czy nie Doxa? :o


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uryhenez.jpg

 

Sent from my Z10 using Tapatalk 2


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to rano jestem nieprzytomny, dzieci szaleją, nie wyobrazam sobie jeszcze takich rytuałów odprawiać :)

popieram kolege strasznie dlugo sie to  robi

ja mam maszyne ktora sama robi kawe i chyba calkiem dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parzenie kawy, a właściwie celebrowanie tego procesu, to może być coś wyjątkowego, rytuał. Podobnie jak z zegarkami, czas możemy odczytać z komórki, kuchenki mikrofalowej lub zegarka elektronicznego w aucie, a mimo to nosimy nasze piękności, mechaniczne, niedoskonałe, stare.

Podobnie z kawą, pozwólmy miłośnikom tego napoju celebrować parzenie i delektować się jej smakiem. (Tak między nami, najlepiej smakuje mi szybka kawa z expresu której zrobienie zajmuje około minuty :)  :D )  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłem niedawno słynną Kopi Luwak z samplera Top Arabica i być może nieumiejętnie ją zaparzyłem, bo w ekspresie Jura automat, nie jakimś włoskim ciśnieniowym, z miedzianym bojlerem. Moim zdaniem, ta kawa jest smakowo warta może z 50% więcej niż czarna Lavazza, a kosztuje prawie kilkanaście razy tyle. Zdaje się, że nie mam jeszcze wyrobionego kawowegu gustu ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie automaty do domowego użytku zepsują smak każdego espresso. Przerabiałem je również kiedyś na początku przygody z kawą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak mój ulubiony serialowy bohater uważam, że "kawa powinna być czarna jak północ w bezksiężycową noc".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie automaty do domowego użytku zepsują smak każdego espresso. Przerabiałem je również kiedyś na początku przygody z kawą.

Potwierdzam. Mam taka zabawke do kawowych napojow mlecznych.

Tylko kolba! Moze kawiarka.

Chemex to marketingowa papka dla naiwnych. Cos jak pam na Unitasie ;-). Zwykly przeplyw przez papier. Cos co mozna miec za $ dzieki dobrej bajerze kosztuje $$$$.

 

Jednak pozwolmy kazdemu cieszyc sie czym i jak chce :-)

 

Edit: literowka

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uryhenez.jpg

 

Sent from my Z10 using Tapatalk 2

 

Świetny Pepsi Irek, a jak Twoja noga, jak samopoczucie? Łykasz pewnie Ketanol jak drażetki ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz jak go miałem w ręce to myślałem że jest zepsuty, bo ma quickset date :-)) 

 

Tak jem Dilaudid i Naproxen jak cukierki. Przynaniej mam fajne kolorowe sny :-).  

Ogólnie lepiej ale powoli strasznie się wszystko odbywa 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chemex to marketingowa papka dla naiwnych. Cos jak pam na Unitasie ;-)

 

A Twój Pam nie jest na Unitasie ? :D


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz jak go miałem w ręce to myślałem że jest zepsuty, bo ma quickset date :-)) 

 

Tak jem Dilaudid i Naproxen jak cukierki. Przynaniej mam fajne kolorowe sny :-).  

Ogólnie lepiej ale powoli strasznie się wszystko odbywa 

 

Najważniejsza jest odpowiednia i sumienna rehabilitacja. Brat zaniedbał, podobnie jak kumpel i operacja musiała być powtarzana.

Powodzenia i jak najszybszego powrotu do zdrowia!

 

Na szczęście widzę, że umiliłeś sobie ten czas nowymi Rolkami ;)

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.