Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

Marek bez twojej pomocy bym jej raczej nie miał  :)

post-41915-0-36578700-1436604605_thumb.jpg

Edited by 13lesiu

ab563c0417857f7979ea006ace116006.jpg

Tapnięte z fona.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Również mam zdanie, że to zdrowe podejście i nie zgadzam się z Twoim.

Nikt przecież specjelnie nie robi sobie rys na zegarku, ale użytkując go normalnie takie rysy mogą się przytrafić.

Co prawda mi akurat się nie zdarzyło żeby coś więcej niż mikro ryskę wyłapać, ale ludzie mają różne tryby życia.

Dla mnie noszenie zegarka z przyjemnością, a nie ze strachem, że coś się może zdarzyć jest najfajniejsze.

Gdybym miał chodzić i się stresować, że może złapię jakąś ryskę to odpuściłbym całkowicie to hobby, bo co to za frajda.

Co do wcześniejszej wypowiedzi Kolegi to przecież widać, że pisał to żartobliwie i nie ma się co obruszać.

Ps. Kolego Bugs masz bardzo fajny zegarek. Gdybyś kiedyś sprzedawał daj znać.

Ciekawa dyskusja się zrobiła! Dla mnie filozoficznie to temat pt. Czy to ja noszę zegarek czy zegarek nosi mnie. Kupno zegarka w tej cenie jest absurdalne samo w sobie, ale skoro jesteśmy tutaj i jeszcze o zegarkach dyskutujemy, to widać ze wszyscy ten absurd umiemy sobie racjinalizowac :)))

Noszę Omegę codziennie, pracuje przy komputerze i tak się rysuje od biurka. Mógłbym go nie nosić ale bardzo go lubie. Do sportu i na imprezy noszę ci innego ale zawsze tęsknię za jakością tej PO :)

Zapięcie nowe kosztuje 250 PLN, polerka pewnie 50 PLN. Jak kupujesz zegarek za kilkanaście tysięcy to jest szansa że cię na to stać.

A co do Porsche to jeżdżę hulajnoga do pracy, ale moim ideałem jest porsz Hanka Moody :)

Pozdrawiam i jak jak najmniej framug życzę bo ich to się chyba każdy obawia :)

Kiedyś pytałem o zapięcie z Omega 300m bo tam jest coś jak glide lock (niestety nie pasuje do PO) i tam była cena jakoś koło 300 PLN. Ale może konfabuluje bo to było jakiś czas temu a finalnie jej nie kupowalem ;) Ale sprawdzę aż z ciekawości przechodząc koło Omegi przy okazji i dam znać.

Edit: sprawdziłem 1000 PLN wow, no dobra to nie jest cena obiadu :)) Ale serio w Swatch Group pani mi powiedziała 300 PLN więc założyłem że bez glide jest tańsza. No cóż wszyscy znamy serwis SG...

Edited by das

To musiało być bardzo, bardzo dawno temu :)

Jak dasz radę przy okazji sprawdzić to daj znać, ale moim zdaniem jakbyś dołożył "1" przed cyfrą, którą podałeś byłbyś dużo bliżej :)

Jak się sprawuje? :-)

Bez zarzutu  :)  ale teraz testuję nowy nabytek od Glycine  

post-41915-0-11630500-1436611908_thumb.jpg

Pierwsze skojarzenie - radar wojskowy

Bardzo fajne zdjęcie

Mega zdjęcie :)

dzięki :D

20150711_134427.jpg