Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

Szanowni Posiadacze Rolexa - Prorok i jego wyznawcy uciekł z cyrku zwanego klubem miłośników Kisiela i znowu nadaje : "jesteście frajerami bo zamiast Kisiela macie na nadgarstkach kupę..." he,he...błogosławieni którzy uwierzyli

Rzeczywistości nie da się zakrzyczeć - masz Tisella nie Rolexa. Pogódź się z tym.

Edited by desmo

ff67cdd1014ba90d926aaec943e31329.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

" Gównoburza "  i " rzyganie tematem " to dobre streszczenie powyższego postu .

Dlaczego tak trudno kolegom zachować dystans . Przecież to Kisiel tylko ?

PS .Źeby nie było , nigdy bym tego Tissela nie kupił , naśladuje coś co urodą nie grzeszy i tyle .

Edited by LMed

Tak jak do niedawna przeglądałem bazarek chcąc kupić Kisiela, żeby trochę ponosić na próbę przed zakupem oryginału, tak po występach kolegi estety odechciało mi się skutecznie. A ze dwa ostatnio do kupienia były i długo leżały, choć do niedawna znikały natychmiast.

Tym razem to nie @esteta zaczął trollowanie.

Ja proponuję skupić się na temacie w jakim piszemy i zaprzestać wszelkich porównań jednych zegarków do drugich.

5783817_IMG_20160805_111803.jpg

Pozdrawiam

Roman

@esteta, czy ja Tobie przypadkiem nie sprzedalem kiedyś pieknego Longinesa Admirała?

Jak tak to pokaż, to swietny zegarek i oryginalny ;)

Pozdrawiam, Marek

Tak jak do niedawna przeglądałem bazarek chcąc kupić Kisiela, żeby trochę ponosić na próbę przed zakupem oryginału, tak po występach kolegi estety odechciało mi się skutecznie. A ze dwa ostatnio do kupienia były i długo leżały, choć do niedawna znikały natychmiast.

To ja podobnie i chyba już Tisell zostanie u mnie na zawsze bo kolega @esteta tak skutecznie go wszystkim obrzydził że pewnie nigdy się nie sprzeda. Jakoś się z tym pogodzę, to całkiem niezły zegar a ja mogę też nosić coś budzącego mniej negatywnych emocji :)

untitled-4397res_zpsgjxxq6v0.jpg

Ależ fota. Ilość detali rozwala system. Genialny zegar :)

Tak, to byłby świetny zegarek dla kolegi @raphaela - można oglądać przez lupę i nie dość że nie da się znaleźć żadnych wad ( no dobra, ja mam tylko 20x ), to jeszcze jest wielka frajda jak się odkrywa drobiazgowość wykończeń :)

To jednak nie jest ta sama koperta co w kwarcowych SBGV005/007 - zdecydowanie wyższa.

Świetne makro i równie świetny GS ;)

3pdw4KP.jpg

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

No mistrzu.Mialem już nie komentować w tym temacie.A tu taka fota.Rozwala gardę na wejściu.Piękny zegar.

Tisell Klub Polska

To ja podobnie i chyba już Tisell zostanie u mnie na zawsze bo kolega @esteta tak skutecznie go wszystkim obrzydził że pewnie nigdy się nie sprzeda. Jakoś się z tym pogodzę, to całkiem niezły zegar a ja mogę też nosić coś budzącego mniej negatywnych emocji :)

post-48316-0-69549900-1470398456.jpgpost-48316-0-86045300-1470398484.jpg

Pozdrawiam, Marek

To jeszcze raz Was pomęczę ale myślę że warto się przyjrzeć - zegar na nadgarstku nie robi jakiegoś piorunującego wrażenia ale po dokładnym obejrzeniu okazuje się że precyzja wykończenia jest powalająca, przejścia z powierzchni szczotkowanych ( wszystkie linie równoległe! ) do polerowanych ( szlif Zaratsu ) w okolicach połączenia z bransoletą - sami popatrzcie...

untitled-4398_zpst9wfadyz.jpguntitled-4405_zpsoqvipzr9.jpguntitled-4401_zpsopng3wbk.jpguntitled-4409_zps1flrggom.jpg

Ja swojego GS już dwa miesiące ogladąm ze dwie godziny dziennie :) i nie mogę się napatrzeć

Edited by czypek555