Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

Jeszcze nikogo nie zbanowałem za cytowanie zdjęć, więc proszę mną kolegów nie straszyć :P

Edycja.

Jednak przypomniało mi się, że jednego zbanowałem...

Fajne są te stalowe G. Niestety duże jak na moją rączkę. Sa jakieś z L2L nie większym niż 50mm?

GTS-a to chyba nie ma ;)

Oczywiście masz racje GST o to mi chodziło akurat patrzyłem na Mietka mojego szefa GT S

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rakieta

Ten model bardzo mi się podoba. Tarcza rewelacyjna.

Edited by paul221

To już piąty dzień  :wub:  :D

[img=https://i.imgur.com/F2Ku

...i póki co odczuwam radość i wewnętrzny spokój  :)

Nie dziwię się ponieważ to jeden z najfajniejszych Rolków.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

@Szyszkops, nie zdążyłem wczoraj odpowiedzieć na Twoje pytanie, a posty już zniknęły... całe szczęście razem z podrabianym użytkownikiem. AquaRacer miał za mały datownik w zbyt dużej odległości od bezela, pewnie w środku siedział jakiś Seagulll. Jak to się stało, że takie rzeczy ukrywały się w najpopularniejszym temacie przez tyle czasu? Było tego więcej, część została już usunięta ale do tej pory wiszą jego zdjęcia z Brajblingami :wacko:

Przepraszam, ale musiałem :D

Trochę cienki mem  :P dlatego, że replika to nie podróbka. Dla przypomnienia: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/109330-repliki-zegarków-prawdziwe/

Replika jest to zegarek identyczny lub bardzo podobny do produkowanego wcześniej przez tę samą firmę (lub wyprodukowany przez inną firmę, ale posiadającą prawa do produkcji po przejęciu nazwy, uzyskaniu zgody itp).

Edited by dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

@Szyszkops, nie zdążyłem wczoraj odpowiedzieć na Twoje pytanie, a posty już zniknęły... całe szczęście razem z podrabianym użytkownikiem. AquaRacer miał za mały datownik w zbyt dużej odległości od bezela, pewnie w środku siedział jakiś Seagulll. Jak to się stało, że takie rzeczy ukrywały się w najpopularniejszym temacie przez tyle czasu? Było tego więcej, część została już usunięta ale do tej pory wiszą jego zdjęcia z Brajblingami :wacko:

Trochę cienki mem dlatego, że nie replika to nie podróbka. Dla przypomnienia: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/109330-repliki-zegarków-prawdziwe/

Replica ma trochę inne znaczenie niż Replika ;)

Wiem co to replika.

Edited by SzymonJestem

@Szyszkops, nie zdążyłem wczoraj odpowiedzieć na Twoje pytanie, a posty już zniknęły... całe szczęście razem z podrabianym użytkownikiem. AquaRacer miał za mały datownik w zbyt dużej odległości od bezela, pewnie w środku siedział jakiś Seagulll. Jak to się stało, że takie rzeczy ukrywały się w najpopularniejszym temacie przez tyle czasu? Było tego więcej, część została już usunięta ale do tej pory wiszą jego zdjęcia z Brajblingami

O, dzięki, wprawne oko ja wczoraj nie byłem w stanie wyłapać różnicy porównując na telefonie... za to przeglądając posty użytkownika "każdego dnia inny brajbling", coś mi podpowiedziało, że kolekcja pewnie chińska...

Pozdrowienia dla wszystkich

post-97650-1533808797,0287_thumb.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edited by Szyszkops