Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

Dzięki, naprawdę jest rewelacyjny. Bardzo się cieszę, że akurat zdecydowałem się na ten model, do czego przyczyniło się kilku forumowiczów ;).

Anbru, raz jeszcze gratuluje bo naprawde jest czego !

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

rewelacyjny Oris - gartulacje

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

Adam Wisniewski - Snerg

Dziś dotarł:

post-22889-0-38566200-1331637751.jpg

dzięki Stani..;)

...świetny Hamilton ...ile trzeba złociszy aby nabyć to cudo ?

o cenę najlepiej zapytać Staniego(SwissDirect) ..mogło się coś zmienić ,ale zapłaciłem tyle ile na "przywieszce" przy zegarku , zaraz wrzucę parę fotek do galerii ..

Bardzo ładny Hamilton, gratuluję świetnego wyboru i pozdrawiam ;).

dzięki,nie będzie niestety mój ,to zegar na prezent..ale...w drzwiach zderzyli się kurierzy i drugi dostarczył:

post-23173-0-54848200-1331637771.jpg

dzięki,nie będzie niestety mój ,to zegar na prezent..ale...w drzwiach zderzyli się kurierzy i drugi dostarczył:

Gratulacje ;)

Nie no proszę Cię, tyle dobrego w jednym dniu. Seamaster zawsze mi się podobał i od czasu do czasu wzdycham do niego. Kiedyś, jak finanse pozwolą muszę sobie taki sprawić. Gratuluję ponownie świetnego zegarka!

Piotr_T :

Ooo..takiego nie widziałem..połączyłeś moje dwa dzisiejsze "njukomery" Hamiltona i GMT..;),wrzuć więcej fotek..please

a co do gratulacji,to bardzo dziękuje ,ale nie obyło się bez ofiar..fajny 1000M diver pojechał nieco bliżej U-bootów...i.. oby się dobrze nosił..:)

pozdrawiam

Edited by y60

made in france, któryś z kolei LIP na którego chorowałem ;)

dsc09653large.jpg

A juz myslalem ze sobie portugalczyka sprawiles ;)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Gdyby zrobił zdjęcie pół godziny wcześniej, to zegarek byłby trochę fajniejszy ;)

któryś z kolei LIP na którego chorowałem :)

Fajny :) jakie on ma wymiary? Chyba niewielki jest

Zegarek dzisiaj na ręku, ale zdjęcie z 1 listopada. Wspaniale się sprawdził mierząc czas od skurczu do skurczu i wskazując godzinę narodzin drugiego syna ;)

post-19120-0-41957900-1331637860.jpg

Edited by BRABUS

Zegarek dzisiaj na ręku, ale zdjęcie z 1 listopada. Wspaniale się sprawdził mierząc czas od skurczu do skurczu i wskazując godzinę narodzin drugiego syna ;)

To już trzeba mieć na prawdę fioła, żeby robić zdjęcia zegarka podczas narodzin syna :)

Gratulacje :)