Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

9 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

a no fakt, z głowy, :) :) 

a ja dzisiaj przystępuję do remontu i popełniłem takie coś używane aby nie łachać swoich czasomierzy, będę kleił taras płynną papą więc nie chciałbym aby na moich jakieś pamiątki zostały, a tego to wyrzucę :) :) :) a kupiłem, gdyż bez zegarka na łapie to czuję się taki goły, zbrukany, a ręka jest dla mnie jak obcy w pierwszej części Ósmego Pasażera Nostromo - mój ulubiony film ;) 

ps. kufa nawet ma szafir i na niebiesko świeci haha tylko to kwarc a ja lubię jak wskazówka płynie a nie skacze jak pier....ny miś koala 

DSC_2714.JPG

DSC_2715.JPG

DSC_2716.JPG

a jak skończę remont to może komuś się przyda, albo walnę sobie w wolnej chwili hydromoda :) 

a beze obrotowy kilka lepiej od moich seikaczy :) 

Całkiem ciekawy a Ty go do brudnej roboty przeznaczyłeś... (dobrze, że nie mokrej, choć 20 ATM ma) ;) . 

1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Całkiem ciekawy a Ty go do brudnej roboty przeznaczyłeś... (dobrze, że nie mokrej, choć 20 ATM ma) ;) . 

też się zdziwiłem jego wyglądem ( na plus) jak przyszedł, kiedyś miałem Nautice ( 15 lat temu... long long time ago)   i dobrze ją wspominam, zegar taki uniwersalny to tyrania, ale tym jest mile zaskoczony, coś może z niego jeszcze wymoduję :) jak patrzyłem to nowe po 1700 zł latały, masakra... 

1 minutę temu, AK&AK napisał(-a):

Nowy nabytek i kawa 😁 

Miłego dnia!

IMG_20210902_115414.jpg

a wczoraj przed snem mąż miał go na łapce ;)  to się nazywa zgodne małżeństwo :) 

11 minut temu, AK&AK napisał(-a):

Nowy nabytek i kawa 😁 

Miłego dnia!

IMG_20210902_115414.jpg

Prawdziwy macho miałby wątpliwości o co chodzi. ;) 

7 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

a młotek był w zestawie ??? :) 

Akurat był pod ręką... :)

Godzinę temu, KobyS0 napisał(-a):

a wczoraj przed snem mąż miał go na łapce ;)  to się nazywa zgodne małżeństwo :) 

Nie. Wczoraj wieczorem jak i w nocy, jak i dziś jest na mojej łapce 😁 

A małżeństwo z nas zgodne, więc jak mąż będzie chciał to mu baby tune pożyczę 😉 (on woli Zelosa w brązie...).

Małżeństwo i zegarki.

28 minut temu, AK&AK napisał(-a):

Nie. Wczoraj wieczorem jak i w nocy, jak i dziś jest na mojej łapce 😁 

A małżeństwo z nas zgodne, więc jak mąż będzie chciał to mu baby tune pożyczę 😉 (on woli Zelosa w brązie...).

fakt, pokićkałem :) sorki

a zegar super ładny  

6 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Zegarek idealny (co widać i po tych fotach i po liczbie "zainspirowanych" firm i modeli) dostaje na forum, włącznie z moim, 11 lajków..?  :rolleyes:

No dokładnie Rolex ND ma u mnie dożywocie i cały czas wzbudza moje emocje.Sprawdzałem noszenie go w dwóch wariantach oprócz bransolety jeszcze na pasku ale po dogłębnych przemyśleniach bransoleta wygrała.A jeżeli chodzi o foty to ogólnie słabe wyszły zresztą 3 pierwsze są z przed ponad 3 lat co uczyłem się dopiero robić zdjęcia na forum.. 😀

6 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

Zegar kapitalny, graty 👍 

Tylko ustaw porządnie ... 21 sekunda a wskazówka minutowa centralnie w indeksie o pełnej minucie ... brrrr :P

Dzięki ale to zakup z 2018 roku.😉