Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

Godzinę temu, Mateo napisał(-a):

spacer.png

37 minut temu, smc napisał(-a):

IMG_20210904_172348.jpg

fajne te Wasze watche, ale denerwuje mnie to, że majfrendy zrobiły ich kopie praktycznie jeden do jednego i dla zwykłego zjadacza chleba, czy założysz ori czy pama lub omegę od majfrendów ( z innym napisem) to i tak  jest to samo i tak nie wie co masz na łapie. Ja wiem. że zegarek noszę dla siebie, ale to jest moje takie odczucie, dzisiaj w oszołomie widziałem obcokrajowca z " pamem" na reku jak stał przy kasie, jeszcze ściągacz rękawa bluzy podciągnął aby " ładniej sie prezentował" MASAKRA

ps. a do majfrendów nie mam nic, gdyż robią dobre czasomierze ;) 

58 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Układamy puzzle😉

9B828EB3-915B-41CE-B786-750032B1D0DD.jpeg

Przepraszam Rafale, ale te dziewczynki to chyba jakaś ściema, wszak jeszcze wiosną miałeś dwóch synów bliźniaków ???🤔

Pozdro.

MarekTe

1 minutę temu, Wodolej napisał(-a):

Przepraszam Rafale, ale te dziewczynki to chyba jakaś ściema, wszak jeszcze wiosną miałeś dwóch synów bliźniaków ???🤔

Pozdro.

MarekTe

Cześć Marku😁 widzę, że wróciłeś. Fajnie. Cholera i konto masz nowe. W kolekcji widzę roszady, więc i po zegarach się nie domyśliłem😉

To dalej są Ci sami chłopcy, tylko ku mojej zazdrości, przyrost włosów mają niesamowity, a ojciec zapomniał, o ich kilku wizytach u fryzjera😉

pozdro Marku 

Teraz, rafalmosty napisał(-a):

Cześć Marku😁 widzę, że wróciłeś. Fajnie. Cholera i konto masz nowe. W kolekcji widzę roszady, więc i po zegarach się nie domyśliłem😉

To dalej są Ci sami chłopcy, tylko ku mojej zazdrości, przyrost włosów mają niesamowity, a ojciec zapomniał, o ich kilku wizytach u fryzjera😉

pozdro Marku 

Ja odszedłem by nie kupować zegarków 😂

24 minuty temu, wanderer1975 napisał(-a):

Czyżby wrócił ten wszystkowiedzący i mający zdanie na każdy temat?Wuj dobra rada;-)

Oj nie, nie, nie… to nie lotus/Maseratti itd. to przecież Marek😉 swój chłop👍💪

ps: Marek @Wodolej fakturę za obronę wyślę na adres Twojego miejsca pracy, tylko na pw podaj proszę NIP😉

Edited by rafalmosty

10 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Oj nie, nie, nie… to nie lotus/Maseratti itd. to przecież Marek😉 swój chlop💪👍

No jak tak,to ok.Sobota wieczór.Rozkojarzony jestem😁.Fioletowych yodynowych trunków jeszcze nie spożywam.

1 godzinę temu, wanderer1975 napisał(-a):

Czyżby wrócił ten wszystkowiedzący i mający zdanie na każdy temat?Wuj dobra rada;-)

Żeby było prawilnie.

olx_image_2021-08-06_18-28-10.jpg

Usystematyzujmy 😏, a przepraszam, Rafał już to zrobił 😉

1 godzinę temu, rafalmosty napisał(-a):

Oj nie, nie, nie… to nie lotus/Maseratti itd. to przecież Marek😉 swój chłop👍💪

ps: Marek @Wodolej fakturę za obronę wyślę na adres Twojego miejsca pracy, tylko na pw podaj proszę NIP😉

Rafale, pełnomocniku oskarżyciela prywatnego, my nie będziemy się bronić, będziemy atakować, na tę chwilę proponuję prywatny akt oskarżenia z 212 paragraf 2 k.k. 🤣

Edycja:

Nie widziałem ostatniego wpisu kolegi @wanderer1975tak więc nic nie musimy robić i to lubię 😉

Edited by Wodolej