Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

Posted (edited)
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Niskie limitacje, to dobry sposób na rozkręcanie marketingu. Jak dla mnie, bez emocji. Wolałbym już jeden z takich chińczyków, w końcu mechanizm Seagulla. 

fotki zapożyczone z netu

H74436f2b6cdc473e8e0163f4d9eedc6fR.jpg

oie_xlHbzbgqa3iV.jpg

Kolega ma Chińskie :) małemu teraz okazje kupić nurka Pagani cos tam - ale nie widziałem czy dobry wprawdzie był na 8200 ale ... no właśnie chińczyk :) chodź z drugiej strony wszystko chińskie mnie otacza wiec powinienem już się przyzwyczaić ale ...co do zegarków to mam jakieś opory :)  może nie słusznie ? 

Edited by unadarek

Godzinę temu, Londek napisał(-a):

A ja myśle że brakuje właśnie takiego zegarka z „jajem” i który poprawi nieco nastrój w pochmurne i smutne dni😉... ale może tylko ja tak mam, w końcu często u mnie pada😜

Ja także lubię zegarki śmieszne, ale ten jakoś arbuzowy klimat nie do końca do mnie przemawia. 

5 minut temu, unadarek napisał(-a):

Kolega ma Chińskie :) małemu teraz okazje kupić nurka Pagani cos tam - ale nie widziałem czy dobry wprawdzie był na 8200 ale ... no właśnie chińczyk :) chodź z drugiej strony wszystko chińskie mnie otacza wiec powinienem już się przyzwyczaić ale ...co do zegarków to mam jakieś opory :)  może nie słusznie ? 

Trochę się pogubiłem. Proszę o przetłumaczenie ;).

3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Ja także lubię zegarki śmieszne, ale ten jakoś arbuzowy klimat nie do końca do mnie przemawia. 

Trochę się pogubiłem. Proszę o przetłumaczenie ;).

Chodzi mi czy warto kupować chińskie zegarki ? Jak z ich  jakością i wykonaniem ? Zdjęcia zdjęciami a na żywo ? 

2 minuty temu, unadarek napisał(-a):

Chodzi mi czy warto kupować chińskie zegarki ? Jak z ich  jakością i wykonaniem ? Zdjęcia zdjęciami a na żywo ? 

Mam ich kilkadziesiąt i nie zamierzam zaprzestać zakupów kolejnych ;). To chyba odpowiedź która mówi wszystko? :) Wg mnie najlepszy stosunek jakości do ceny, jedyne to co ich krytykom może nie odpowiadać to korzystanie z wzorów już znanych, ale są takie firmy z Chin, które także są innowacyjne.

Posted (edited)
5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Mam ich kilkadziesiąt i nie zamierzam zaprzestać zakupów kolejnych ;). To chyba odpowiedź która mówi wszystko? :) Wg mnie najlepszy stosunek jakości do ceny, jedyne to co ich krytykom może nie odpowiadać to korzystanie z wzorów już znanych, ale są takie firmy z Chin, które także są innowacyjne.

a dzięki -  o to mi chodzi - bo widziałem dosłowne kopie chińskie  niektórych modeli - i nie wiem jak do tego się odnosić czy to legalne ? bo nie ukrywam ze niektóre mi się podobały i nie były drogie :) 

Edited by unadarek

3 minuty temu, unadarek napisał(-a):

a dzięki -  o to mi chodzi - bo widziałem dosłowne kopie chińskie  niektórych modeli - i nie wiem jak do tego się odnosić czy to legalne ? bo nie ukrywam ze niektóre mi się podobały i nie były drogie :) 

Czym innym jest homar (kopia lub podobny z prawdziwym znakiem firmowym) a czym innym kopia (zegarek udający produkt innej firmy z  zastrzeżonym znakiem firmowym). To drugie jest nielegalne i bez wątpienia naganne. Homary to legalne namiastki z reguły znacznie droższych pierwowzorów. Czym innym jest np. Pagani Design naśladujący Rolexa a czym innym niby-Rolex robiony mniej lub bardziej udolnie (fałszywka). 

2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Czym innym jest homar (kopia lub podobny z prawdziwym znakiem firmowym) a czym innym kopia (zegarek udający produkt innej firmy z  zastrzeżonym znakiem firmowym). To drugie jest nielegalne i bez wątpienia naganne. Homary to legalne namiastki z reguły znacznie droższych pierwowzorów. Czym innym jest np. Pagani Design naśladujący Rolexa a czym innym niby-Rolex robiony mniej lub bardziej udolnie (fałszywka). 

a dzięki jeszcze raz  -no tak kiedyś tam czytałem o tym tylko tak jakoś wyleciało z głowy - skoro mówisz ze Pagani jest OK - to szkoda że przepuściłem sobie tego nurka bo mi się podobał :)  ale jak cśs się trafi to nie będę wybrzydzał :) 

Posted (edited)
8 godzin temu, Jareknr1 napisał(-a):
Piekny. Ile wynosi rezerwa chodu po tym recznym nakreceniu i jak dokladnie chodzi?

Też mi się podoba. Przyjechał dobrze wyregulowany, ok.+2 s/dobę, rezerwy nie testowalem, ale pewnie z 40 godzin pociągnie.

img__20220402_152310..jpg

Edited by emzet
poprzednie zdjęcie mechanizmu było poniżej wszelkiej krytyki...

2 godziny temu, unadarek napisał(-a):

a dzięki jeszcze raz  -no tak kiedyś tam czytałem o tym tylko tak jakoś wyleciało z głowy - skoro mówisz ze Pagani jest OK - to szkoda że przepuściłem sobie tego nurka bo mi się podobał :)  ale jak cśs się trafi to nie będę wybrzydzał :) 

Tak konkretnie to nie pisałem, że Pagani jest OK, ale jest ;).

2 godziny temu, alpaczino napisał(-a):

Odważnie i oryginalnie. emoji1320.pngemoji1303.png
Też się nad nim zastanawiam.

Ja również poważnie myślałem o tym citku, ale jak zobaczyłem jaki to grubas to mi przeszło.