Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Paulus57 napisał(-a):

W Miyotach nie podoba mi się brak stop sekundy, ale ogólnie to trwałe mechanizmy. Gdybym nie miał aż 6 PD, to ten pewnie też byłby wysoko na liście, ale ja wybrałbym w kolorze brązowym. 

tak mógłby być brązowy  - ale fajnie wygląda ten zegareczek podoba mi się - Miyoty maja dokręcanie i stop sekundę w werku 8204 - samo dokręcanie w werku 8203 oraz w 8210(8213/8218)  - wiec taki można szukać może gdzieś się trafi :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Dorian06 napisał(-a):

Wczoraj. 

20220402-160024.jpg 

 

 

Genialny zegar. 

Nic dodać, nic ująć. Prosty a jednocześnie inny, to zawsze w cenie. Nowy zakup?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

Wczoraj. 

20220402-160024.jpg 

 

 

Genialny zegar. 

No Michał ...niedziela Twoja, już tu dzisiaj trudno będzie Cię przebić. Fantastyczny. Moje klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

... Prosty ...

Nie. Koperta ma tyle ciekawych przejść płaszczyzn. Bransoleta świetna. Można wiele o nim powiedzieć ale z pewnością nie, że jest prosty. 

Zdjęcia nie oddają tego co się widzi w realu. Niemalże mistrzostwo świata. 

 

1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

... Nowy zakup?

Niestety nie. :(

Jednocześnie wpadł na bardzo, ale to bardzo wysokie miejsce na liście. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sviety napisał(-a):

No Michał ...niedziela Twoja, już tu dzisiaj trudno będzie Cię przebić. Fantastyczny. Moje klimaty.

Piotrze,  wyrwał mnie z zasznurowanych glanów.  Naprawdę,  dawno żaden zegarek nie zrobił takie wrażenia na mnie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Dorian06 napisał(-a):

Nie. Koperta ma tyle ciekawych przejść płaszczyzn. Bransoleta świetna. Można wiele o nim powiedzieć ale z pewnością nie, że jest prosty. 

Zdjęcia nie oddają tego co się widzi w realu. Niemalże mistrzostwo świata. 

 

Niestety nie. :(

Jednocześnie wpadł na bardzo, ale to bardzo wysokie miejsce na liście. 

Pisząc o prostocie miałem na myśli tarczę, bo koperta to inna sprawa. Piękny bez wątpienia. Modowa marka w dobrym znaczeniu tego słowa. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Pisząc o prostocie miałem na myśli tarczę, ...

Nakładane indeksy, bardzo ładne wskazówki. 

 

2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

... Modowa marka w dobrym znaczeniu tego słowa. ;) 

Jest na końcu  ;) jednak pomimo tego w pełni się z tym nie zgadzam. Manufaktura przez duże M. 

 

2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

... Piękny bez wątpienia. ...

Dokładnie.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

Nakładane indeksy, bardzo ładne wskazówki. 

 

Jest na końcu  ;) jednak pomimo tego w pełni się z tym nie zgadzam. Manufaktura przez duże M. 

 

Dokładnie.  

Mocno walczysz. Prosty nie oznacza ordynarnego nadruku. Więcej tłumaczyć się nie mam zamiaru ;). Kupuj i nie czepiaj się słów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, unadarek napisał(-a):

tak mógłby być brązowy  - ale fajnie wygląda ten zegareczek podoba mi się - Miyoty maja dokręcanie i stop sekundę w werku 8204 - samo dokręcanie w werku 8203 oraz w 8210(8213/8218)  - wiec taki można szukać może gdzieś się trafi :) 

Na fotografii pudełka z Pagani kolegi Paulus odniosę się jeszcze do nieopisanej Daytony ( prawy dolny róg.)

Mechanizm japoński - kwarc od seiko.

Szafir, ceramiczny bezel.

I puszery naprawdę są zakręcane. Podobnie jak koronka.

Za 300 zł - świetna jakość.

Optymalny rozmiar - 38 mm.

I nawet gumowy pasek jest dobrej jakości - nie łapie pyłków i ma dodatkową perforację od spodu, by lepiej trzymać się nadgarstka.

 

Generalnie nie bój się chińczyków:

Seagull, Steeldive, Addiesdive, Pagani Design, Heimdallr.

Co do San Martin się nie wypowiadam, bo nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 hours ago, unadarek said:

Chodzi mi czy warto kupować chińskie zegarki ? Jak z ich  jakością i wykonaniem ? Zdjęcia zdjęciami a na żywo ? 

To zalezy ile kosztuja 🙂 Fama kiepskiej jakosci chinskich produktow, brala sie z "oszczednosci" zamawiajacych - Januszy biznesu (oczywiscie nie tylko naszych ale tez innych nacji). Chinczyk nigdy nie powie, ze czegos nie zrobi. Raczej bedzie sie usmiechal i odpowiadal "yes, yes". Wiec jak Janusze biznesu pojechali do CHRL negocjowac ceny ("A za 7 USD zrobisz? Tak? a za 5 USD tez?") to wracali zadowoleni, a potem dostawali towar z materialow odpowiednich do ceny i tak tez wykonany. Tymczasem Chinczyk, jak kazdy inny kto ma 2 rece, jak mu sie odpowiednio zaplaci, moze zrobic produkt nie gorszy niz inni. Tyle, ze w Chinach Ludowych nie jest juz tak tanio (praktycznie zarabiaja porownywalnie do nas a wiecej od np Rosjan...) wiec "cuda cenowe" sie skonczyly. Pagini Design uzywa w swoich Homarach przewaznie japonskich werkow (Seiko NH35A) wiec powinien dzialac jak kazdy inny Homar a takim werkiem (np Invicta - produkujaca w Malezji) czy chocby i oryginalne designy roznych brandow z Niemiec skladane w EU (wychodzac na chwile poza Homary). Uwazac trzeba raczej na chinczyki z chinskimi werkami "w okazyjnej cenie" bo tam jest wieksze ryzyko "zaoszczedzenia" (szczegolnie na wykonaniu) . A najlepiej to pogooglac i znalezc filmiki z recenzjami konkretnego modelu jaki sie chce kupic i najpierw zobaczyc co ludzie o nim mowia i jaka wystawiaja ocene🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

... nie czepiaj się słów :)

Nie czepiam się.  Tylko "rozmawiam". 

Miłej niedzieli.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jareknr1 napisał(-a):

To zalezy ile kosztuja 🙂 Fama kiepskiej jakosci chinskich produktow, brala sie z "oszczednosci" zamawiajacych - Januszy biznesu (oczywiscie nie tylko naszych ale tez innych nacji). Chinczyk nigdy nie powie, ze czegos nie zrobi. Raczej bedzie sie usmiechal i odpowiadal "yes, yes". Wiec jak Janusze biznesu pojechali do CHRL negocjowac ceny ("A za 7 USD zrobisz? Tak? a za 5 USD tez?") to wracali zadowoleni, a potem dostawali towar z materialow odpowiednich do ceny i tak tez wykonany. Tymczasem Chinczyk, jak kazdy inny kto ma 2 rece, jak mu sie odpowiednio zaplaci, moze zrobic produkt nie gorszy niz inni. Tyle, ze w Chinach Ludowych nie jest juz tak tanio (praktycznie zarabiaja porownywalnie do nas a wiecej od np Rosjan...) wiec "cuda cenowe" sie skonczyly. Pagini Design uzywa w swoich Homarach przewaznie japonskich werkow (Seiko NH35A) wiec powinien dzialac jak kazdy inny Homar a takim werkiem (np Invicta - produkujaca w Malezji) czy chocby i oryginalne designy roznych brandow z Niemiec skladane w EU (wychodzac na chwile poza Homary). Uwazac trzeba raczej na chinczyki z chinskimi werkami "w okazyjnej cenie" bo tam jest wieksze ryzyko "zaoszczedzenia" (szczegolnie na wykonaniu) . A najlepiej to pogooglac i znalezc filmiki z recenzjami konkretnego modelu jaki sie chce kupic i najpierw zobaczyc co ludzie o nim mowia i jaka wystawiaja ocene🙂

Dobrze napisane. Za jakość trzeba zapłacić, przynajmniej trochę (tzn. nie schodzić z ceny bez umiaru).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poranna czkawka na forum.  :(

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czkawka na forum.  :(

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.