Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Najważniejsza jest umiejętność cieszenia się z tego co się posiada i jednocześnie nie martwienie się brakiem tego o czym tylko marzymy. 

ja tam chciałbym mieć Omerszke i Roleksika - chodź po takim tyci tyci malutkim :) a z resztą się zgadzam :) 

51 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Ze względów bezpieczeństwa założyli kaski rowerowe😎😂

4D9F8919-C0D7-48CF-AC50-0833B4D55DA2.jpeg

...a Tato ze względów bezpieczeństwa też powinien G-Shocka założyć :) jak Wszyscy to Wszyscy  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Nie brudzi nadgarstka, więc to jakaś podróba😉

F796CB48-12D8-4B0C-8DCE-94A8D4D8A032.jpeg

B3F2768C-76D2-4968-A51D-AF884F621C59.jpeg

Kosmiczna technologia - lżejszy od powietrza ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unadarek napisał(-a):

Kosmiczna technologia - lżejszy od powietrza ? 

Lżejszy, nie lżejszy, ważne, że jak moonswatch nie smoli nadgarstka😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rafalmosty napisał(-a):

Lżejszy, nie lżejszy, ważne, że jak moonswatch nie smoli nadgarstka😉

... a tamten brudzi ?  -a czekaj widziałem filmik jak facet wodą zabarwiał z któregoś z Moonswatch-ów chusteczkę - normalnie zabarwił chusteczkę na niebiesko pocierając o tył :) a ten Twój Swatch ciekawie wygląda chodź kolory wolałbym inne ale fajny jest :) taki optymistyczny :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, unadarek napisał(-a):

ja tam chciałbym mieć Omerszke i Roleksika - chodź po takim tyci tyci malutkim :) a z resztą się zgadzam :) 

 

Ważne by czas oczekiwania na wymienione nie był powodem do zgryzoty. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Ważne by czas oczekiwania na wymienione nie był powodem do zgryzoty. :) 

jak nie w tym życiu to w następnym ale będę mieć :)  w tym zacznę zbierać w następnym kupie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, unadarek napisał(-a):

jak nie w tym życiu to w następnym ale będę mieć :)  w tym zacznę zbierać w następnym kupie :) 

To mi się podoba - optymizm i cierpliwość. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rafalmosty napisał(-a):

Lżejszy, nie lżejszy, ważne, że jak moonswatch nie smoli nadgarstka😉

Mówisz o ostatniej krzyżówce Swatcha z Omegą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Mówisz o ostatniej krzyżówce Swatcha z Omegą?

Tak, z przymróżeniem oka😉 ponoć jeden z modelu brudzi nadgarstek. Wiem, że zdania co do samego konceptu są podzielone, mi się natomiast podoba pomysł moonswatcha. Nie wykluczam, że sam sobie takiego kupię, niech tylko to szaleństwo z jego dostępnością minie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Mówisz o ostatniej krzyżówce Swatcha z Omegą?

 

:)

 

https://www.gearpatrol.com/watches/a39637837/omega-swatch-moonswatch-leaking-dye/

10 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Tak, z przymróżeniem oka😉 ponoć jeden z modelu brudzi nadgarstek. Wiem, że zdania co do samego konceptu są podzielone, mi się natomiast podoba pomysł moonswatcha. Nie wykluczam, że sam sobie takiego kupię, niech tylko to szaleństwo z jego dostępnością minie. 

 

https://www.gearpatrol.com/watches/a39637837/omega-swatch-moonswatch-leaking-dye/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale ogólnie niech tam brudzi - czego to się nie przecierpi aby mieć chodź namiastkę  Omeszki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jareknr1 napisał(-a):

38 czy 42mm? I jak z jego dokladnoscia w zasadzie?

 

Khaki kong chyba zawsze był tylko w jednym rozmiarze 40mm. Co do dokładności to dawno nie mierzyłem  (mam go 12 lat) ale chyba +8s kiedyś robił

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Tak, z przymróżeniem oka😉 ponoć jeden z modelu brudzi nadgarstek. Wiem, że zdania co do samego konceptu są podzielone, mi się natomiast podoba pomysł moonswatcha. Nie wykluczam, że sam sobie takiego kupię, niech tylko to szaleństwo z jego dostępnością minie. 

Jako miłośnik zegarków z ograniczonym budżetem MoonSwatch wydaje się optymalnym rozwiązaniem (nie mam ani Omegi, ani Swatcha). Może jakaś Omega vintage też byłaby w zasięgu, ale za słabo się znam i boję wdepnąć w minę. Tzn. kupić cos niefachowo odnowionego albo przepłacić. Przy MoonSwatchu przynajmniej wiadomo co i jak i ile kosztuje. Podobnie jak Ty czekam na unormowanie się sytuacji i zakup za normalne pieniądze. 

6 minut temu, unadarek napisał(-a):

...ale ogólnie niech tam brudzi - czego to się nie przecierpi aby mieć chodź namiastkę  Omeszki :) 

Witaj w Klubie "Omeszki" ;). Przynajmniej oczekujących. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Jako miłośnik zegarków z ograniczonym budżetem MoonSwatch wydaje się optymalnym rozwiązaniem (nie mam ani Omegi, ani Swatcha). Może jakaś Omega vintage też byłaby w zasięgu, ale za słabo się znam i boję wdepnąć w minę. Tzn. kupić cos niefachowo odnowionego albo przepłacić. Przy MoonSwatchu przynajmniej wiadomo co i jak i ile kosztuje. Podobnie jak Ty czekam na unormowanie się sytuacji i zakup za normalne pieniądze. 

Witaj w Klubie "Omeszki" ;). Przynajmniej oczekujących. 

hehh tak - dodam ze ma fajny mechanizm prawdopodobnie  ETA G 10.212  na 4 kamieniach z baterią 38 miesięcy :)  tak z starszymi mechanikami trzeba uważać i mieć  gdzie serwisować 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.