Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

28 minut temu, paul221 napisał(-a):

Dziś mój najstarszy stażem. Razem 29 lat😊

IMG_20220521_074914.jpg

u..Panie.... Prawie Perłowa Rocznica jak jesteście razem ...trzeba szykować Imprezę...  gości zaprosić ...stół do ogrodu wystawić, grill itd....  ...Gratulacje !!! 

4 minuty temu, unadarek napisał(-a):

u..Panie.... Prawie Perłowa Rocznica jak jesteście razem ...trzeba szykować Imprezę...  gości zaprosić ...stół do ogrodu wystawić, grill itd....  ...Gratulacje !!! 

Pieczyste... bażanty... łabędzie...prosiaczek i...pierogi😎

Posted (edited)
34 minuty temu, Enkil napisał(-a):

Ja za to od Rodziców na 18tkę w 1993r.😊

Edited by paul221

Posted (edited)
12 minut temu, petruss napisał(-a):

Pieczyste... bażanty... łabędzie...prosiaczek i...pierogi😎

oczywiście Wszystkich z Klubu Zegareczków Zaprosić - wydrukować zaproszenia i każdemu rozesłać z okazji rocznicy !!! Strój - obowiązkowy zegareczek - reszta dowolnie :) Podzieli się Polskę na sektory, wynajmie autobusy zbiórkę się zorganizuje aby do Kolegi na Perłową Rocznice dojechać !!!  Kolega zorganizuje fajerwerki, wystawę swoich zegareczków - zawody np w rzucie zegareczkiem na odległość ...i inne atrakcje zegarkowe !!!  

Edited by unadarek

Jeszcze raz go pokażę, tak mi się spodobał. Czy może on konkurować z RO, osądzicie sami.

Czy może konkurować z RO, nie wiem, bo nie widziałem RO na żywo. Natomiast ile razy GP pojawiał się u nas na bazarku (najczęściej chyba to była niebieska wersja) to w mojej głowie kiełkował pomysł. Kupię go. Zamienie mojego Inżyniera na GP. Są dość podobne do siebie, ale GP ma jedną przewagę, jest cieńszy. Gdy się pojawił po raz ostatni na bazarku, to byłem już tak bliski tej decyzji, że stwierdziłem, że się podzielę decyzją z moim "lokalnym doradcą" zanim skontaktuje się ze sprzedającym. Małżonka na sekundę rzuciła okiem na monitor i powiedziała "Naprawdę chcesz zegarek zrobiony z nakrętki?" No i zepsuła mi całą zabawę   Co na niego spojrzę to widzę tę nakrętkę  

32 minuty temu, rafalmosty napisał(-a):

Udanej soboty!

43068905-39F8-4C1B-94B1-9F6D92B83B58.jpeg

Nawzajem .... jak widzę nie dla każdej istoty będzie udana :) 

1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Już aktualne na nowym pasku. 

IMG_20220521_105111.jpg

IMG_20220521_105126.jpg

nie jest źle ale może czarny z żółtymi przeszyciami  ?

5 minut temu, unadarek napisał(-a):

nie jest źle ale może czarny z żółtymi przeszyciami  ?

Zestawienie trochę przypadkowe, bo kupiłem ten pasek bez konkretnych planów. A że pasował to zmieniłem fabryczną słabej jakości gumę na tego. Czarny z żółtymi przeszyciami wydaje mi się jednak za oczywisty i trochę za bardzo podkreślający i tak już zabawkowy charakter tego zegarka. 

Posted (edited)
7 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Zestawienie trochę przypadkowe, bo kupiłem ten pasek bez konkretnych planów. A że pasował to zmieniłem fabryczną słabej jakości gumę na tego. Czarny z żółtymi przeszyciami wydaje mi się jednak za oczywisty i trochę za bardzo podkreślający i tak już zabawkowy charakter tego zegarka. 

jak przypadkowe to jest ok - ale dobrze żeby zegareczek tworzył jakiś całość z paseczkiem, bransoletą -  jakby plany zakupowe były  to myślę że żółty ożywia  i dodaje takiego właśnie kontrastu  fajnego z dziobem i nogami  - oczywiste ale dobre :) 

Edited by unadarek