Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JAN89R

Urzekły mnie stare damskie automaty.. CITIZEN, ORIEN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

To mój chyba pierwszy post od 2 lat w innym dziale niz radzieckie toteż chyba dwie niedziele w kupie...

 

Sprawę mam!

 

Zachorowałem tegoz wieczora na damskie automaty japońskie a najlepiej najstarsze firm ORIENT, Citizen i SEIKO - ale sejko to nie mam i nie wiem czy takie były.

 

Mam juz 2 sztuki ORIENTA i Jednego citizena - jak w przypadku kazdej zegarkowej obstrukcji celowanej - predko nie minie puki nie nazbieram jakiejs ciekawej mniejszej kolekcji...

 

zegarki chce zbierać dla teściowej bo tylko ona nosi zegarki ktorymi ja sie interesuje - cieszy się zupełnie jak ja, choc sama nie zbiera, ale dumnie nosi pozłacana kwarcową czajke z lat 80 i kilka innym sovietikusów...

 

orienty automaciki mają napisane ze są water resist - pytanie do was w jakiej to skali i czy mozna te małe zabaweczki zanurzyc po łokieć.

 

 

jutro niosę CITIZENKA i Oriencika do zegarmistrza - cykne tez fote tego co posiadam na starcie

 

a sprawa taka czy ktoś ma zbedne moze takie zegarki na jakiś handelek czy wimiane - moze za jakies ruski a tego to troche mam...

 

 

potrzeba jednak stanów ładnych, kryształowych nie zdezelowanych szkiełek - z branzoletkami i kompletnych mechanizmów

 

licze na odzew - bo trzeba dbac o teściowe :lol:

 

pozdrowienia


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..Feli ja z Tobą moge nawet chodzić...

 

mogą nie byc automaty - foto prześlij jesli możesz


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.