Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RadG

Świadomość zegarkowa wśród społeczeństwa

Rekomendowane odpowiedzi

Walicie chłopaki podniety.

Pan burmistrz specjalnie umniejsza wartość suwenirów jakie dostawał.

Stąd wzięły się gadki o podróbach.

 

Idźcie do jakiegoś burmistrza, albo prezesa z prezentem w postaci podróby, to

zaręczam wam, że żadnego interesu nie ubijecie, ani dzisiaj, ani do końca życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda,że bardzo prawdopodobna wydaje się taka linia obrony , ale wpędza się przez to w inne bagno

Co oznacza ,że linię obrony też trzeba dokładnie przemyśleć, a z drugiej strony my powinniśmy w te słabe punkty uderzać , co też niniejszym ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iko, absolutnie nie mam się czym licytować w temacie "wykonywania planu", więc tego nie robię :-) A tak poza tym, to się chyba zgadzamy, więc nie ma co ciągnąć tego tematu <piwo>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Iko

raczej polskie i romantyczne jest uważać, że ten cały platformiasty burmistrzyk mówi prawdę. Moim zdaniem, jak sam przyznał, zna się na zegarkach i w życiu żadnej podróby nie założył. Natomiast te rolexy, które przyjmował to zwykłe przyjęcie korzyści majątkowej przez urzędnika państwowego.

 

Jeszcze jedno. Jeśli chodzi o programy komputerowe np. micrososoft nie walczy z pirackim oprogramowaniem użytkowników indywidualnych celowo. Ma narzędzia szpiegowskie i widzi który komp ma pirata. Dlaczego więc nic nie robi? Ano działa tak jak dilerzy narkotyków - działki są za darmo póki się nie uzależnisz :D Gdyby surowo ścigali pirackie kopie ludzie nauczyliby się linuxa i to byłby dla firmy dramat


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz
Kolego Iko

raczej polskie i romantyczne jest uważać, że ten cały platformiasty burmistrzyk mówi prawdę. Moim zdaniem, jak sam przyznał, zna się na zegarkach i w życiu żadnej podróby nie założył. Natomiast te rolexy, które przyjmował to zwykłe przyjęcie korzyści majątkowej przez urzędnika państwowego.

 

Zacytuję to, co pisał kolega Beef:

Z jakiej jest/był partii, można sprawdzić w necie. Buców między partiami rozdzielają w miarę równo. Im dalej "w teren" i niżej w hierarchii, tym mniejsze znaczenie ma partyjna plakietka i tym więcej przypadkowych osób, którzy łapią się akurat tam, gdzie miejsca rozdają. Temat jest o świadomości zegarkowej, więc o tym raczej rozmawiajmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ beef - jasne, jesteśmy po jednej stronie barykady :D

@ karczochrulez , @blaz - ale ja nie o burmistrzu pisałem, coś pomieszałeś

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz
@ beef - jasne, jesteśmy po jednej stronie barykady :D

@ karczochrulez , @blaz - ale ja nie o burmistrzu pisałem, coś pomieszałeś

 

Pozdrawiam

Iko

 

Iko, ja do słów kolegi karczochrulez się odniosłem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to ja teraz źle doczytałem :D

 

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.