Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

copula_mundi

ZENITH, wiarygodność sprzedawcy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

No coż zakręciło mnie. Przełamałem wszystkie racjonalne granice budżetowe i poszukuję dokładnie tego modelu:

 

MOD: LINK

 

W związku z tym czy ktoś z kolegów zetknął się lub ma info na temat żetelności ww. sprzedawcy? Nie sądzę aby w kraju nad Wisłą można zbliżyć się do tej ceny ale jeśli to możliwe również proszę o info, gdzie na starym kontynencie są najlepsze ceny na Zenitha? Parę słów o samym zegarku też będzie na miejscu.

 

pozdrawiam.

 

PS.

nie zdawałem sobie sprawy, że to takie bolesne :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena wydaje sie atrakcyja rezczywiscie ale sprzedawca juz nie - przeczytaj komentarze - duzo problemow, poprostu sprzedac i zlac kilenta, warto by sie tez upewnic czy go rzeczywiscie maja - bo potem moze sie okazc ze nie maja a trzymaja twoje pieniadze a jak juz sie upomnisz to wciskaja ci cos innego po atrakcyjnej cenie....

z amazonem jeszcze warto sprawdzic wysylke do Polski - moze sie okazac iz nie .

Na bazarze ostatnio ktos oferowal - moze i wyszloby drozej ale jednak ciekawszy model i na miejscu.


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos to czy istnieje jakaś "mekka" atrakcyjnych cen Zenitha w Europie. Może Andora np.? Gdzieś tam wróble ćwierkały o Dubaju ale pojęcia nie mam jakie tam ceny...

 

Dzięki za sugestie.

 

Pax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Apropos to czy istnieje jakaś "mekka" atrakcyjnych cen Zenitha w Europie. Może Andora np.? Gdzieś tam wróble ćwierkały o Dubaju ale pojęcia nie mam jakie tam ceny...

 

Dzięki za sugestie.

 

Pax

 

 

Dość często widzę aukcje z krajów poza Europą, takich jak np. Indie, zdarzają się tez z Singapuru.Ceny atrakcyjne ale ryzyko duże.Więc czy warto?


Artur

Liczę czas...więc chyba nie jestem szczęśliwy?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

No coż zakręciło mnie. Przełamałem wszystkie racjonalne granice budżetowe i poszukuję dokładnie tego modelu:

 

MOD: LINK

 

W związku z tym czy ktoś z kolegów zetknął się lub ma info na temat żetelności ww. sprzedawcy? Nie sądzę aby w kraju nad Wisłą można zbliżyć się do tej ceny ale jeśli to możliwe również proszę o info, gdzie na starym kontynencie są najlepsze ceny na Zenitha? Parę słów o samym zegarku też będzie na miejscu.

 

pozdrawiam.

 

PS.

nie zdawałem sobie sprawy, że to takie bolesne ;).

 

 

Ja tam był bym ostrożny w zakupach na Amazonie, tym bardziej takich drogich okazów jak ten.Choć z drugiej strony ten sprzedawca (www.ewatches.com) chyba nie jest z księżyca.Bardziej jednak chyba skłoniłbym się do renomowanych giełd jak np: www.chrono24.com.

 

Pzdr!


Artur

Liczę czas...więc chyba nie jestem szczęśliwy?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chrono tez sa problemy - juz bylo o tym na forum,


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na chrono tez sa problemy - juz bylo o tym na forum,

 

 

Rafał t mieszkasz w Stanach, co to za sklep ten ewatches.com, wiarygodny?Paniętam że kiedyś kupiłem MP3 z USA (Ebay) i doszła do Anglii w około 2 tyg bez problemów.Z zegarkiem to już trochę inna sprawa ze względu na znaczna wartość i powiedzmy że delikatność takiego Zenitha.Nie chciałbym otrzymać uszkodzonego opakowania itp, tym bardziej że płace kilka tys. USD ;)


Artur

Liczę czas...więc chyba nie jestem szczęśliwy?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie mieszkam w us i dosc czesto korzystam ze zklepow i hurtowni zegarmistrzowskich jak i e-bay, na amazonie raczej kupuje ksiazki a nie zegarki - sklepu nie znam - nie kupowalem nigdy u nich, przejrzalem jednak opinie i nie wygladaly dla mnie zachecajaco o czym juz napisalem we wczesniejszym poscie, generalnie sklepy pewne sklepy z us to Bernard watches , Watchsellers, - handluja zarowno nowkami jak i uzywkami ale u obu kupowalem parokrotnie za dosc wysokie kwoty i nie bylo problemu, ponadto radze unikac sklepow ktore w ofercie maja wszystko - wszystkie rodzaje zegarkow - to chwyt marketingowy majacy przyciagniecie klientow i pozycjonowanie w wyszukiwarkach - najgorsza praktyka to jak juz pisalem iz biora nasza kase a potem czekamy.... az sie dowiemy ze nie ma, wtedy albo zaproponuja cos innego albo powiedza ze juz sie skonczyly a nowe sa po innej cenie - i tak sa do przodu na obroceniu Twoja kasa, a ty zamrazasz fundusze i narazasz sie na niepotrzebny stres.

Przy wysylce z us do uk dojdzie ci clo i vat wiec skalkuluj czy ci sie oplaca.

Jesli chodzi o wysokiej klasy szwajcary, z realna gwarancja i z pewnych miesjc to moge tylko polecic co sam sprawdzalem wiec Bernard Watches i Watchsellers.

 

sklep z amazonu generalnie handlowal niska pulka i moim zdaniem moze byc klopot.

 

 

pozdrawiam

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.