Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobne odczucia (za wyjątkiem 'patelni')

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do koronki to po prostu Orient uznał, że robi tak dokładne zegarki, że często nią operować nie trzeba :P a stylem do zegarka pasuje.

Może faktycznie łatwiej ją wyskubać, gdy ma się długie paznokcie lub drobniejsze palce. Ja nie daję rady. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RA-AR0005Y10B

 

Niby taki zwykły Orient ale..... to kameleon totalny. Raz tarcza jest czarna. Innym razem pięknie brązowa. Jeszcze innym w kolorze koniaku. Do tego cudowne nakładane indeksy i wskazówki w kolorze różowego złota oraz świetna ( jak na Orienta) i długo świecąca luma. Wisienką na torcie jest szafir oraz dokręcanie koronką i stop sekunda Co więcej chcieć za tysiąc złotych?  :wub:  :wub:  :wub:

 

attachicon.gif79289846_2602433646543988_5327259528792637440_o.jpg

 

Dotarł do mnie tydzień temu. Potwierdzam, bardzo dobrze się prezentuje. No i nie zużyłem tysiaka  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki "cudaczek" się do mnie przyczepił. :D. "Cudaczek" bo troszkę designersko inny ale i CUDNY.

 

post-99061-0-92338700-1576659892_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx. Już znalazłem, ale wersję na bransie ciężko znaleźć. Jest dostępny na pasku, niestety musieli zakombinować po swojemu z mocowaniem i nijak mi się to nie widzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx. Już znalazłem, ale wersję na bransie ciężko znaleźć. Jest dostępny na pasku, niestety musieli zakombinować po swojemu z mocowaniem i nijak mi się to nie widzi ;)

Rzeczywiście mocowanie bransy jak i paska jest "specyficzne". Owszem, ładnie to wygląda ale w wersji paskowej jak się on zużyje to jest problem. Z bransą tego problemu nie ma bo trudno takową zużyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł do mnie tydzień temu. Potwierdzam, bardzo dobrze się prezentuje. No i nie zużyłem tysiaka :D

Mam go już 4 miesiące i jest super z tym że później wpadł jeszcze OS Joker i wtedy zobaczyłem różnice wykończenia mechanizmu na korzyść Stara

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych, wesołych!

 

post-111340-0-26884100-1577270235_thumb.jpg

-- FAA02007B9 + Vintage Sevilla sel 1201

 

PS. Mój pierwszy post, także cześć wszystkim! :D

Edytowane przez Rooster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomniane przeze mnie w innym temacie nowe nabytki, a zarazem pierwsze konkretne zegarki w karierze. ;)

post-111459-0-37178300-1577290146_thumb.jpg

post-111459-0-27901900-1577290224_thumb.jpg

Edytowane przez MH_fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-92558-1577527659,1332_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zaczynasz denerwować tym m - force

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Może Ci przeszkadza? Może chcesz się pozbyć? Po co ci taki brzydki zegar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem niebieskiego ale najlepiej ten model wygląda w pamaranczy :) jak by ci się znudził.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.