Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Pasek to Hirsch Modena L w kolorze Royal Blue (nr 85). Klamra kupiona na bazarku od lookas2 za 2 dychy + list polecony za 5 zeta.

 

Czy wskazówki mają coś z niebieskiego, czy to tylko światło tak się odbija?

Wskazówki są granatowe z zieloną lumą wewnątrz. Te moje gó.....ne fotki Orienta na pasku zrobione tosterem nie oddają jego wyglądu nawet w 20%.

Ten akurat odcień niebieskiego koloru paska ładnie współgra z kolorem wskazówek, gdy słoneczko wydobywa z nich błękit :D

Edytowane przez seb71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ty, ale ja jestem trochę rozczarowany lumą... Toż to prawie w ogóle nie świeci!

 

Czy jak szukałeś paska, natknąłeś się gdzieś na oryginał od orienta z motylkiem? Jest w sprzedaży wersja zegarka z paskiem z ciemnobrązowej skóry i bardzo fajnie wyglądającym zapięciem.

Tylko kurcze nie mogę znaleźć nigdzie samej skóry :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciel Orienta w PL.

Tylko nie wiem, po co Ci oryginalny pasek Orienta. Zapłacisz niemało, a do Hirscha nie ma startu nawet najtańszego. Klamra podobnie. Za grawerek na klamrze płacić 1,5 - 2 stówy, no ale kto bogatemu broni.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie szukałem ani oryginalnego paska ani sygnowanej klamry. Pytałem sprzedawcę, czy jest możliwość załatwienia klamry. Na razie nie otrzymałem odpowiedzi.

Zawsze możesz zapytać o dostępność tych akcesoriów w przedstawicielstwie Orienta na Polskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt. W porównaniu z moim Senatorem ten M-Force świeci jak latarnia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale dość krótko.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie OrientoFile :D

szukam kogos z okolic Śląska na przymiarke Orienta 300m, znam go tylko ze zdjęć, chodzi za mną od początku roku, jakoś się odwlekło w czasie, w między czasie nabyłem Longinesa HC automat, ale hmm..ta miłośc tak nagle uleciała, będzie na 99% na bazarku, chodzi za mną i chodzi ten Orient 300m, ale nie chce go w ciemno brać, jakby ktoś coś Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa i okolice miał takiego Orienta, to naprawde byłbym szczęsliwy na myśl o macaniu :D

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki  :)

Japończyk z krwi i kości  ;)

2.jpg

1.jpg1.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy świeci jak latarka. :D;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, że przy monsterku, to blado toto wygląda jeśli chodzi o czas świecenia. Cała reszta oczywiście na plus, nie licząc gumy :P ale kto co lubi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny, pasuje do garnituru a z tarczy bije powiew świeżości (podoba mi się bardziej niż SARB045)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, na razie się zachwycam z nadzieją, że mi nie przejdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OS boazeria i ten WZ0021DV to równoległe serie (były). WZ juz nie produkują.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że jest to mój pierwszy post, witam szanownych forumowiczów. Pochwalę się moimi trzema Orientami. Pierwszy noszony na co dzień, dwa pozostałe to edycje STI 2010 (wypust 1000szt.) i STI 2011 (wypust 2500szt.) które tylko leżą na półce i cieszą oko.

post-84201-0-04626800-1440189400_thumb.jpg

post-84201-0-05808200-1440189408_thumb.jpg

post-84201-0-97600200-1440189487_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.