Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo ładny Twój semi Skeleton :)

 

Vandit - Twój zegar jest naprawdę świetny, strasznie fajnie zrobiony, bardzo mi się podoba ten egzemplarz :)) tak samo Vitriol - boska tarcza :D 

 

Ja niedługo wstawie swojego - już wysłany, zaczynam od bambino :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny prezent - gdybym tylko częściej nosił garnitur :).

Zawsze za mną "chodził" ten klasyk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na parciaku albo na skórze w stylu vintage pasuje do "normalnych" ciuchów :) Sam go kupiłem pod marynarkę, ale noszę do wszystkiego. Pasek tylko zmieniam i jest super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka pogoda, taki zegarek na łapce :D

post-33253-0-34401500-1466710608_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sauat a łatwo zmieniasz pasek? to jest 2 minuty roboty dla każdego?? Pytam z ciekawości, bo wydawało mi się, że to nie jest takie proste.

 

PS. fajny bardzo Twój Orient, 

 

Ja ciągle na swojego czekam... dostałem info, że już jest na lotnisko i czeka na samolot... 1-3 dni robocze i Leci do nas, tylko co najgorsze podobno Urząd Celny w Warszawie jakieś strajki odprawia, aaaaa  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łatwo,wściskam w dziurkę od teleskopu grubą igłę i elegancko wychodzi. To jest minuta a nie dwie.

A jaki model kupiłeś? Miałem wahanie co do Stara, nie widziałem na żywo i wydawał mi się mały. Potrzebowałem jednak coś eleganckiego, na zdjęciach mi się bardzo podobał.

@tommly - polowałem na niego dwa razy na bazarku i zawsze uciekł. Kupiłem Black Beast i cholera, idiota ze mnie, sprzedałem..

Edytowane przez Sauat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sauat, bardzo fajny OS, miałem z czarną tarczą ale ten z jasną chyba ładniejszy jest :)

 

u mnie dzisiaj boazeria :)

 

IMG_20160623_184323.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 tylko co najgorsze podobno Urząd Celny w Warszawie jakieś strajki odprawia, aaaaa  :wacko:

 

coś wiesz więcej na ten temat? ja od 3 tygodni czekam na swoją przesyłkę, która leży na wer Warszawa i się zaczynam martwić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomaliusz - same błędy ostatnimi czasy...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś wiesz więcej na ten temat? ja od 3 tygodni czekam na swoją przesyłkę, która leży na wer Warszawa i się zaczynam martwić :(

 

Celnicy mają ogólnopolski strajk przeciwko rozwiązaniu służb celnych. Urlopy na zwołanie, chorobowe itp, stąd mogą być opóźnienia z ich strony co do odpraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Celnicy mają ogólnopolski strajk przeciwko rozwiązaniu służb celnych. Urlopy na zwołanie, chorobowe itp, stąd mogą być opóźnienia z ich strony co do odpraw.

Dzięki za info, właśnie zastanawiałem się co tak długo. Nie miałbym nic przeciwko gdyby w ramach strajku puszczali przesyłki bez opłat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja go oddałem  dash2.gif

Możesz zrehabilitować się oddaniem Monstera  :)

No way ;) i M-Force i Monstery zostają, a przynajmniej na razie. Już nie mówię na zawsze, bo czasy ciężkie, więc kto wie :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś wiesz więcej na ten temat? ja od 3 tygodni czekam na swoją przesyłkę, która leży na wer Warszawa i się zaczynam martwić  :(

Celnicy mają ogólnopolski strajk przeciwko rozwiązaniu służb celnych. Urlopy na zwołanie, chorobowe itp, stąd mogą być opóźnienia z ich strony co do odpraw.

 

Dokładnie tyle wiem, chodzi o połączenie służb celnych z innymi, co będzie oznaczało ich likwidację - Skutek to niezadowolenie i strajki.

 

Dzięki za info, właśnie zastanawiałem się co tak długo. Nie miałbym nic przeciwko gdyby w ramach strajku puszczali przesyłki bez opłat

 

Wiesz co, też mam taką nadzieję, że w ramach ich strajku, paczki po prostu nie będą przez nich sprawdzane, ale prawda może być taka, że się zrobi niezła sterta.

 

Jak zaczną pracę - może z uwagi na dużą ilość paczek do przerobienia, sporo zostanie puszczonych - może nam się poszczęści :))

 

Bardzo łatwo,wściskam w dziurkę od teleskopu grubą igłę i elegancko wychodzi. To jest minuta a nie dwie.

A jaki model kupiłeś? Miałem wahanie co do Stara, nie widziałem na żywo i wydawał mi się mały. Potrzebowałem jednak coś eleganckiego, na zdjęciach mi się bardzo podobał.

@tommly - polowałem na niego dwa razy na bazarku i zawsze uciekł. Kupiłem Black Beast i cholera, idiota ze mnie, sprzedałem..

 

Nie wiedziałem, że to takie proste. Czy np. w Orient Bambino wymiana paska może być tak samo prosta? 

Ja zakupiłem Bambino ale wersje pierwszą, kolejny mi nie za bardzo odpowiadały, 2 wersja ma chyba cyfry rzymskie - obecnie mój zegarek je ma i trochę mi się przejadły, wolę z indeksami :)

Edytowane przez Krota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupujesz za parę zł taki przyrząd i każda wymiana paska to tylko chwila  ;)

przyrzadteleskopow.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.