Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Wskazówki w tym Bambino w zależności od kąta oglądania i padania światła są czarne/ granatowe/ fioletowe i niebieskie tak jak widać na zdjęciu. To jego najlepsze oblicze i tak, na żywo wygląda również bardzo dobrze ;) Jeżeli mówimy o wersji z niebieskimi wskazówkami to ja takie kupowałem na creationwatches kiedyś, a teraz na skywatches. Co jakiś czas się pojawiają...

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w jednym ze znanych sklepów była taka promocja...że musiało mi porządnie coś paść na umysł, że hurtem nie brałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to byłem na etapie rozmyślań, którą wersję wziąć dla siebie a którą ewentualnie na handel...i chyba ta z powyższego zdjęcia mi się najbardziej podoba. I pozostałym użytkownikom również :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze powiedziec ze mozna to Bambino dostac  tylko cena

Edytowane przez Normad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze powiedziec ze mozna to Bambino dostac  tylko cena

jak co to moge podac link na pw

 

No właśnie chodzi o to, że ostatnio był do dostania za niecałe 500zł.

Zakładając wszystkie dodatkowe opłaty, cena około 600zł jest bardzo atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dutyfreeisland sa w dobrej cenie (ok. $110) tylko trzeba polować bo z dostępnościa różnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wybór, da się lubić ten zegarek


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój jedyny Orient

post-59414-0-42573200-1487166779_thumb.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O witamy kolegę i jego pięknego klasycznego sikora :). Bardzo ładny kolor tarczy


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny ale od razu po bandzie. Zazdraszczam :) gdybys kiedyś chciał się go pozbyć...


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przejrzałem 90% Orientów w tym temacie i postanowiłem wymienić swój obecny zegarek (Niestety Aztorin) na właśnie Orienta. Po wielogodzinnym poszukiwaniu mój wybór padł na:

 

  

tzp0Ey3.jpg

 

 

 

I z racji tego, że nie orientuje się jeszcze do końca, w którym dziale założyć swój temat odnośnie mojego pytania to pozwolę sobie zadać je tutaj. Czytałem dużo na temat stron takich jak dutyfreeislandshop czy też longislandwatch. Przechodząc do meritum - czy któryś z użytkowników zamawiał zegarki ze strony longislandwatch i podpowiedziałby mi, która opcja dostawy była by najbardziej bezpieczna jeśli chodzi o podatki etc? Zegarek kosztuje 329$. I jeśli już musiałbym opłacić jakikolwiek podatek to jakiej kwoty na oko mogę się spodziewać?

 

Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam :)

Edytowane przez shadeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz miałem tą wersje i jak sprzedałem wiedziałem, że kiedyś wrócę.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I z racji tego, że nie orientuje się jeszcze do końca, w którym dziale założyć swój temat odnośnie mojego pytania to pozwolę sobie zadać je tutaj. Czytałem dużo na temat stron takich jak dutyfreeislandshop czy też longislandwatch. Przechodząc do meritum - czy któryś z użytkowników zamawiał zegarki ze strony longislandwatch i podpowiedziałby mi, która opcja dostawy była by najbardziej bezpieczna jeśli chodzi o podatki etc? Zegarek kosztuje 329$. I jeśli już musiałbym opłacić jakikolwiek podatek to jakiej kwoty na oko mogę się spodziewać?

 

Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam :)

Przy tej cenie zerknij najpierw na happytime - 1064 PLN w promocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.