Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

@ bumelant, "dopiero czwarty automat" :) dobre, ja mam dwa i mam wrażenie, że to dużo, chociaż wiem że będą następne. Choruję na wypukłe szkło, Bambinem abira bym nie pogardził, @abir - świetny pasek by the way. Kolejna rzecz, która mnie ciągnie to otwarte serce, a nawet szkieletor, najlepiej z napisem Orient Star, jak u Forset'iego :)

 

A tu moje takie na przechwałkę :)

 

post-93595-0-03462500-1503428914_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj, naprawdę fajny zegarek  :)

 

 zajefajny,gdzie kupiłeś?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że tam go szukać nie ma co bo od momentu jak go tam kupił już się więcej  nie pojawił ;) Niestety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,

Pochwalę się swoim pierwszym automatem ( zakupiony dzięki Wam :) bo czytam to forum od dłuższego czasu i dzięki Wam dokonałem świadomego zakupu, myślę że bardzo porządnie wykonanego a do tego bardzo ładnego modelu:) )

Wiem że jest to dość popularny model bo przecież każdy zna Bambino :) ale w moim zakresie cenowym wydaje mi się że to był najlepszy wybór, dobra dość pisania czas się pochwalić ( z góry przepraszam za jakość zdjęcia  :))

 

post-96332-0-79251800-1504082853_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I jak wrażenia? Gdzie kupowales?

Chciałbym wyczaic go na pasku w duty free....

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

 

 

I jak wrażenia?

Czaję się na niego

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

 

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia? Gdzie kupowales?

Chciałbym wyczaic go na pasku w duty free....

Ebay, na duty raczej zapomnij, tam od zawsze out of stock z ceną której nie było  ^_^

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Duty , właśnie jak sie pojawią dobra oferta , to przez atrakcyjna cenę praktycznie natychmiast znika .

Trzeba obserwowac ustawic powiadomienie i polować .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko te powiadomienia słabo działają, za czym dostałem powiadomienie na "coś" to już kilkakrotnie było po ptokach ^_^

Ten model jest stosunkowo jeszcze łatwo dostępny i fajną cenę można też wyrwać na ebay-u, najlepiej z Europy wysyłką DHL Express, masz w dwa dni zegar bez dodatkowych kosztów i to z pudełkiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy powiecie mi coś więcej o tym modelu orient ??, za dużo na necie nie znalazłem :(

Edytowane przez don-venditore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy ma ktoś może pomysł na pasek do mojego AAA ? Będę wdzięczny za ciekawą inspirację bo od dłużeszgo już czasu nie mogę nic dopasować a nie daje mi ro spokoju.

A to znajda z pobliskiego trawnika sprzed kilku dni. Niebaw trafi do "szpitala".

post-41145-0-59973500-1504443117_thumb.jpg

post-41145-0-61635900-1504443165_thumb.jpg

post-41145-0-24739100-1504443212_thumb.jpg

post-41145-0-90580100-1504443276_thumb.jpg

post-41145-0-54169800-1504443957_thumb.jpg

post-41145-0-88837100-1504444031_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest srednica koperty tego modelu, 45mm?

46 mm. bezel, koperta może tyle mieć bo bezel jest ciut szerszy  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakochałem się po uszy w tej ORIENT- alnej piękności  :wub: Mój "Sun & Moon" ( FET0T004D0 ). 

 

post-99061-0-55602100-1504507266_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, jest genialny, i to w każdej odmianie kolorystycznej. Można prosić o wymiar lug to lug? Gdzieś wyczytałem, że wynosi 50 mm, da się zmierzyć i potwierdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny. Zawsze mi się podobał i był na liście nice to have. W tej odsłonie przeskoczyć do must to have

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, jest genialny, i to w każdej odmianie kolorystycznej. Można prosić o wymiar lug to lug? Gdzieś wyczytałem, że wynosi 50 mm, da się zmierzyć i potwierdzić?

 

Dobrze wyczytałeś. Wymiary w realu z syfmiarki a nie zerżnięte z netu:

- szer. koperty bez koronki - 43 mm

- szer. koperty z koronką - 45 mm

- szer. koperty z uszami - 50 mm

- grubość - 14,5 mm

Ogólnie to się nie chce wierzyć, że Orient, w porównaniu do innych znanych ale w części i przereklamowanych marek, takie cudo sprzedaje za tak małe pieniądze. Ten Sun & Monn jest obowiązkowym must to have.

 

PS. I największe zaskoczenie - P U N K T U A L N O Ś Ć !!! Od soboty, czyli od dnia w którym go kupiłem od Czasoholika z Puław do teraz ( 69 godzin ) ten Oriencik na przyśpieszył jak na tą chwilkę ......niecałe 5 sek !!!!! Mam 2 Seiko na 7S26 i powiem tak - daleko im do punktualności Orientów na mechaniźmie 46B . Moja stara patelnia z 1978 roku na dobę późni się 8 sek. A nie była jeszcze u zegarmistrza na konserwacji. 

Edytowane przez Perkoz1959

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.