Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny OS i fajnie ma umieszczona koronkę. Na żywo polerowany cały??? I jak z grubością ? Ciekaw jestem tego niebieskiego ze złotem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi się wydaje że ten model ma WR 50M, mógłbyś to zweryfikować?

 

Dobra już nie musisz pomyliły mi się dwa modele, Twój to ten WZ0291EL, a ja patrzyłem cały czas na tego SDV02003W0

Edytowane przez worms1976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie co do OSa, jak z regulacja bransolety? Są tam piny czy loteria z ogniwami ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A napisz proszę jeszcze długość lug to lug bo są rozbieżne informacje na rakutenie 46 mm co by mi pasowało, a na wus 50 mm, co już trochę słabo no i jak z regulacją bransolety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie nie wyglada to na 50 mm, zmierze ale na 99% jest 46 ale sprawdze bo moze uszy dlugie? Regulacja zapiecia na 3 dziurki, regulacja bransy standardowa. Mam 18.5 cm nadgarstek i 2 ogniwa sa w pudelku a bransa ciut luzna.

Fotka na moi reku.

4ad519634c4907daa18132eaaefb3866.jpg

Edit. Ma 46 mm a tak lezy na 18.5 cm nadgarstku. Nie za maly?

b1d32568c0b4a7bc67d391b4a79b0de6.jpg

Edytowane przez Jaroslaw Jerry Esowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarosław, ale mankiet to masz taki pojemny, że nawet najbardziej przerośniętą Invictę założysz jako garniturowca.  :D

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-101503-0-50278800-1518011022_thumb.jpg

Przywitam się moim Orientem Ray II z bransoletą strapcode. Zwęża się do 18mm, lepiej wygląda i jest wygodniejsza. Dodatkowo posiada pełne końcówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifIMG_0314.JPG

Przywitam się moim Orientem Ray II z bransoletą strapcode. Zwęża się do 18mm, lepiej wygląda i jest wygodniejsza. Dodatkowo posiada pełne końcówki.

Świetnie wygląda ta bransoleta. Też muszę pomyśleć o niej do mojego Ray'a. Wygodna?

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia zdjęcia, czy szlify/szczotkowanie na kopercie się mocno odznacza od tej bransolety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy Orient i pierwszy nurekb1e0cb5aa9d3e9c36847442c20ff8c1b.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia zdjęcia, czy szlify/szczotkowanie na kopercie się mocno odznacza od tej bransolety?

 

To samo zauważyłem. Swoją drogą ta bransoleta w Ray II jest całkiem ok, a ta ze strapcode kosztuje 1/2 ceny zegarka z oryginalną bransoletą. Jak dla mnie to trochę bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy Orient i pierwszy nurek

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

 

Gratuluję! U mnie Ray II też był pierwszym nurkiem i Orientem! Uwielbiam ten zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia zdjęcia, czy szlify/szczotkowanie na kopercie się mocno odznacza od tej bransolety?

 

Jeżeli chodzi o szczotkowanie to według mnie wygląda tak samo jak w oryginalnej bransolecie (ten sam kierunek szczotkowania, pewnie to wpływa na odbicia).

W oryginalnej bardzo nie podobają mi się te polerowane elementy i szerokość przy zapięciu.

Jeżeli chodzi o koszt to wyszło 80usd z amazona, trochę mniej niż połowa ceny raya, ale i tak wolałbym taniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba najbardziej udana wersja bambino. IMO najładniejsze z nich - z szarą tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba najbardziej udana wersja bambino. IMO najładniejsze z nich - z szarą tarczą.

Masz rację .

post-410-0-76285200-1518173309_thumb.jpg

post-410-0-90491700-1518173334_thumb.jpg


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważam zakup zegarka ze wskaźnikiem rezerwy chodu i biorę pod uwagę właśnie ten zegarek. Czy mógłbyś napisać wrażenia z użytkowania zegarka oraz źródło zakupu. Jeśli są inni posiadacze tego zegarka to również proszę o opinie i spostrzeżenia z użytkowania oraz informację gdzie nabyli zegarek.

http://zegarkiipasja.pl/artykul/9690-recenzja-orient-star-automatic-gmt-power-reserve-wz0061dj

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 3 tygodniach dotarł do mnie, w między czasie zdążyłem z 5 razy żałować zakupu.
Jest już na ręku i powiem Wam, że w życiu chyba tak się nie cieszyłem jeszcze z zegarka.
Dla mnie cudo bf58083daec16c9e88c291ecd7d6e683.jpg

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

post-81913-0-06536000-1518212650_thumb.jpg

Edytowane przez worms1976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.