Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

I równie dobrze wygląda.

Fajny zegar. Mógłbym nosić :)

 

Dzięki. Mesh jest oczko wyżej niż reszta tego typu bransolet, które można kupić na eBay za grosze. W przypadku mojego, mowa o dużo lepszym zapięciu, które ma nawet perlage na mechanizmie samego zapięcia. Do tego ma mocny, solidny click. Jest dobrze.

 

wbg-front-brushed-long-folding_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wygląda na konkretną robotę.

Drogi taki mesh?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Wczoraj przyjechał z dalekich krajów dla koleżanki małżonkipost-105307-0-93467400-1538754140_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyjechał z dalekich krajów dla koleżanki małżonki

Całkiem fajny prezent dla koleżanki małżonki. Tylko żeby małżonka się nie dowiedziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny prezent dla koleżanki małżonki. Tylko żeby małżonka się nie dowiedziała

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Koleżanka małżonka już otrzymała prezent a koleżanki się dowiedziały, bo się pochwaliła w pracy :-p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się się podoba chyba! I slusznie. Strasznie lubię ten zegarek, ale ledwo się już mieści na mojej cherlawej rąsi. Szanowna żona musi mieć rozsądny nadgarstek jak na żonę. Z drugiej strony moja szanowna stara też nosi praktycznie tylko Swatche 41 mm bo tak lubi. :)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Znaczy się się podoba chyba! I slusznie. Strasznie lubię ten zegarek, ale ledwo się już mieści na mojej cherlawej rąsi. Szanowna żona musi mieć rozsądny nadgarstek jak na żonę. Z drugiej strony moja szanowna stara też nosi praktycznie tylko Swatche 41 mm bo tak lubi. :)

Gust mojej żony jest dość specyficzny: lubi tylko męskie duże sikory z ciemną tarczą i koniecznie na pasku. Rąsia szczupła. W zasadzie jedyna biżuteria jaką nosi to zegarek. Taka jakaś dziwna ;-)

A to mojej...

Bardzo fajny. Jaki to ref?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

IMO świetnie wygląda ten OS na tym pasku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-102924-0-12241500-1539192491_thumb.jpeg

post-102924-0-87223400-1539192501_thumb.jpeg

post-102924-0-22634000-1539192592_thumb.jpeg

 

Nie do końca mini Saturation Diver, na co trochę liczyłem, ale generalnie wrażenia pozytywne. Największe plusy to kolorystyka i to jak leży na nadgarstku (18,5 cm), największy minus to praca koronki, tu niestety dużo brakuje do starszego brata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.