Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Świeży nabytek :)

Wrzucam bo chyba nie było wcześniej zielonego Big Mako. Niestety dla mnie zbyt big, więc kolega po prawej zostaje.

post-94916-0-89864600-1541611599_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient Star SDK05004K0.

 

Mój pierwszy automat.  Na gwiazdkę upoluję jakiegoś kolejnego :-)

post-106560-0-47312600-1541948312_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient Star SDK05004K0.

 

Mój pierwszy automat. Na gwiazdkę upoluję jakiegoś kolejnego :-)

Chorowalem na niego. Jak wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chorowalem na niego. Jak wrażenia?

W moim odczuciu o wiele lepiej i bardziej premium prezentuje się w rzeczywistości niż na zdjęciach. I zdecydowanie lepiej niż jego zielono/turkusowo/granatowy odpowiednik.   Cóż się stało że chorowałeś i przeszło? hehe :-)

Edytowane przez gucio6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opatrzył się i przemyślałem temat. Ostatnio nie mam okazji noszenia mechanika. Głównie w G chodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Niebrzydki mimo że ja nie lubię dziur w tarczy ;)


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

dostałem dzisiaj zegarek od dziadka , jak był ostatnio u mnie to zobaczył rotomat i przypomniał sobie że ma jakiegoś dużego "citizena" w automacie i że mi go przywiezie :)  , okazało się że to orient  :D czy jest możliwość ustalenia daty produkcji po nr. z  dekla : LH L4696725A-7A   ??  to chyba nie podróbka??

post-64049-0-05821000-1542449139_thumb.jpg

post-64049-0-65155100-1542449145_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Witam

dostałem dzisiaj zegarek od dziadka , jak był ostatnio u mnie to zobaczył rotomat i przypomniał sobie że ma jakiegoś dużego "citizena" w automacie i że mi go przywiezie :) , okazało się że to orient :D czy jest możliwość ustalenia daty produkcji po nr. z dekla : LH L4696725A-7A ?? to chyba nie podróbka??

Wspanialy lososiowy oryginal. Zobacz jaka jest najnizsza data na obrotowym ,dolnym pierscieniu - to bedzie data produkcji.


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspanialy lososiowy oryginal. Zobacz jaka jest najnizsza data na obrotowym ,dolnym pierscieniu - to bedzie data produkcji.

 

88r dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bry

 

/klikać/

post-92558-0-16180100-1542541204_thumb.jpg

 

post-92558-0-17238300-1542541214_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki.

nigdy do końca nie wiadomo jak wyjdzie zestaw pasek z zegarkiem.

wg mnie tu udało mi się zgrać to dobrze.


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie takiego zestawienia bym nie robił a tutaj okazało się ze wyszło bardzo dobrze. Jak widać warto próbować.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kto zakładał przed laty ten wątek, ale pisze się oczywiście "Orienty", a nie "Orient'y".


Wspanialy lososiowy oryginal. Zobacz jaka jest najnizsza data na obrotowym ,dolnym pierscieniu - to bedzie data produkcji.

 

A które z tych cyfr na dole obrazują datę? Bo są cyfry na czarnym, czerwone, czarne na białym, czerwona na białym. I nie sądzę, zeby mój egzemplarz pochodził np. z 1916 roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kto zakładał przed laty ten wątek, ale pisze się oczywiście "Orienty", a nie "Orient'y".

 

 

A które z tych cyfr na dole obrazują datę? Bo są cyfry na czarnym, czerwone, czarne na białym, czerwona na białym. I nie sądzę, zeby mój egzemplarz pochodził np. z 1916 roku...

Jak jest 16, to nowy multikalendarz i oznacza 2016

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kto zakładał przed laty ten wątek, ale pisze się oczywiście "Orienty", a nie "Orient'y".

 

 

A które z tych cyfr na dole obrazują datę? Bo są cyfry na czarnym, czerwone, czarne na białym, czerwona na białym. I nie sądzę, zeby mój egzemplarz pochodził np. z 1916 roku...

Edit:

A te czerwone, chyba wybiegają w przód i pokazują, który rok będzie zgodny.

Np 2016 i 1994.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest ewidentnie z lat 70.-80. więc nie sądzę, żeby to było takie nowe.

 

Wrzuc fote


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz w życiu opanowałem funkcjonowanie tego kalendarza. A potem szybko to wyparłem, coś jak ze znajomością niemieckiego.

W każdym razie nie jest tak, jak napisałem

Bo lata powtarzają się tak

https://garyc.me/calendars/

Więc, co z tymi czerwonymi, nie wiem

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.