Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Pokiełbasiło mi się z podziałką rezerwy... Pasek przy okazji go odchudza bo kawał z niego stali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to miałem napisać... Że na pasku mimo swej masywności wydaje się taki lżejszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

845350a044a7c7960600974fbbf9afe4.jpg

 

Pierwsze bambino i w sumie żałuje ze go sprzedałem

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

5c5ea09187ac50b71215d45e727775c4.jpg

 

W sumie pierwszy automat w moich rękach. Orient mako I, bardzo dobrze wspominam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient Blue Moon w szarościach.

 

Są tu jakieś Koleżanki i damskie Orienty, czy tylko Koledzy z męskimi?

post-108708-0-24295600-1575289058_thumb.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient Blue Moon w szarościach.

 

Są tu jakieś Koleżanki i damskie Orienty, czy tylko Koledzy z męskimi?

Jesteś chyba pierwsza spośród kobiet.

Ktoś przecież musi zacząć

 

Fajny jest, ma swój - kobiecy - styl.

 

Ech....gdyby moja żona choc raz wspomniała o chęci posiadania "prawdziwego" zegarka - zacząłbym od sprawienia jej takiego orienta

 

PS:

Paznokcie pod zegarek, czy zegarek pod paznokcie?

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kiedyś właśnie wspomniała, co mnie zdziwiło bo zawsze tylko Swatch i Swatch. Wybrała sobie, kupiliśmy i - to zaskoczyło już nie tylko mnie ale i ją - Orient stał się jej ulubionym zegarkiem. Koperta ta sama co w B.M. (okrutnie nieporęczna jest ta koronka tak swoją drogą).

 

Ktoś tu już takiego Blue Moona kupował. Mogą żona w sumie też sobie zażyczyła (chyba na następną rocznicę.

 

48967665773_6d89c747b5_b.jpg

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ( październik) wskoczyłem w świat automatów za pośrednictwem Ray II który to okazał się strzałem w 10! Powiem wręcz że stał się pierwszym krokiem w tworzeniu „kolekcji”, zasiał myśl. Obecnie towarzyszy mu SARB017 i rozglądam się za kolejnym zegarkiem.

 

Założyłem że nie chce mieć 2 zegarków tego samego producenta zacząłem przeglądać ofertę OS. Mają niesamowite modele...a w zasadzie mieli, bo nie wiem czy koledzy się ze mną zgodzą, ale obecnie nie mają w ofercie godnych następców Standard Date, Seekers czy WZ0071DJ. Te 3 modele, oczywiście w mojej ocenie, wybijały się jakością i designem za ułamek ceny konkurencji. Oczywiście nie twierdzę że istniejące na rynku OS są słabe, po prostu nie mówią do mnie „Wow!”.

 

Zastanawia mnie czy producent wypuści duchowych spadkobierców w/w.

Edytowane przez BaronRicks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś nad klasycznym bambino?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, zaraz po zakupie Ray II 2nd generation Bambino (FAC00008W0 lub FAC00009N0) miał być drugim zegarkiem - skończyło się normalnie dla tego forum - budżet 5x tyle i Seiko SARB017 ;). Bambino jest spoko ale raz, Orienta już mam, dwa OS to jednak trochę inna liga. Niestety te dla mnie najciekawsze obecnie dostępne jedynie wirtualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po oriencie kupiłem davose i powiem ci... jest super ale to zupełnie inne klimaty

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym noszeniu bronze przyszła kolej na stal, więc orienty

post-92558-1575570303,8587_thumb.jpgpost-92558-1575570308,4219_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś chyba pierwsza spośród kobiet.

Ktoś przecież musi zacząć

 

Fajny jest, ma swój - kobiecy - styl.

 

Ech....gdyby moja żona choc raz wspomniała o chęci posiadania "prawdziwego" zegarka - zacząłbym od sprawienia jej takiego orienta

 

PS:

Paznokcie pod zegarek, czy zegarek pod paznokcie?

 

Najpierw był zegarek, później paznokcie  :lol: 

 

Moja kiedyś właśnie wspomniała, co mnie zdziwiło bo zawsze tylko Swatch i Swatch. Wybrała sobie, kupiliśmy i - to zaskoczyło już nie tylko mnie ale i ją - Orient stał się jej ulubionym zegarkiem. Koperta ta sama co w B.M. (okrutnie nieporęczna jest ta koronka tak swoją drogą).

 

 

Piękna kolekcja. Pochwal się nią proszę w temacie Damskich zegarków:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/87791-damskie-zegarki-kolekcje/page-11

 

A co do koronki to po prostu Orient uznał, że robi tak dokładne zegarki, że często nią operować nie trzeba :P a stylem do zegarka pasuje.


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-92558-1575808416,2855_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RA-AR0005Y10B

 

Niby taki zwykły Orient ale..... to kameleon totalny. Raz tarcza jest czarna. Innym razem pięknie brązowa. Jeszcze innym w kolorze koniaku. Do tego cudowne nakładane indeksy i wskazówki w kolorze różowego złota oraz świetna ( jak na Orienta) i długo świecąca luma. Wisienką na torcie jest szafir oraz dokręcanie koronką i stop sekunda Co więcej chcieć za tysiąc złotych?  :wub:  :wub:  :wub:

 

post-99061-0-15215400-1575835763_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RA-AR0005Y10B

 

Niby taki zwykły Orient ale..... to kameleon totalny. Raz tarcza jest czarna. Innym razem pięknie brązowa. Jeszcze innym w kolorze koniaku. Do tego cudowne nakładane indeksy i wskazówki w kolorze różowego złota oraz świetna ( jak na Orienta) i długo świecąca luma. Wisienką na torcie jest szafir oraz dokręcanie koronką i stop sekunda Co więcej chcieć za tysiąc złotych? :wub::wub::wub:

 

attachicon.gif79289846_2602433646543988_5327259528792637440_o.jpg

Logo tez jest nakładane?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiało takie przekombinowanie na tarczy. Fakt wielu kombinacji jest super, ale

Im dłużej patrzę na zegarki tym bardziej podobają mi się minimalistyczne tarcze

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.