Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno go nie nosiłem]

Z ciekawości zapytam, ile obecnie posiadasz orientow? Kiedyś chyba wrzucales grupową fotkę jak wszystkie leżały na stole? Dobrze pamiętam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamto zdjęcie to już dość stare. Od tego czasu coś przybyło, coś ubyło, w sumie aktualnie jest 50+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka wariacja

post-92558-1580243137,8822_thumb.jpgpost-92558-1580243141,9894_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Triton z paskiem zawsze ładnie wygląda. Jaki to ma być pasek, to już kwestia gustu. Ja wolałbym coś bardziej żywego lub jakiś wycieruch

Ale i tak jest super


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka wariacja

Nie obraź się, ale wygląda, jakby mechanik samochodowy poszedł ponurkować z diverem na żółtym pasku, a potem zapomniał go zdjąć przed pracą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się, ale wygląda, jakby mechanik samochodowy poszedł ponurkować z diverem na żółtym pasku, a potem zapomniał go zdjąć przed pracą ;)

Ależ się nie obrażam. Taki zestaw ma prawo się nie podobać. Nawet całkiem fajną scenkę dorobiłeś

Mi ta wariacja się podoba


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się ten pasek podoba. Latem muchom i komarom też się będzie podobał, więc statystycznie wzbudzi dużo więcej zachwytu niż odrazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abir, mi się to jakoś kolorystycznie gryzie. Gdybyś miał czarną wersję, byłoby ok. A sam pasek przypomina mi banana w stanie krytycznym. ;)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

... . A sam pasek przypomina mi banana w stanie krytycznym. ;)

Takie banany są najsmaczniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wygląda Orient bez tego swojego przaśnego logo. Powinni zrezygnować z niego tak jak Seiko 5 zrezygnowało z tej piątki w tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wygląda Orient bez tego swojego przaśnego logo. Powinni zrezygnować z niego tak jak Seiko 5 zrezygnowało z tej piątki w tarczy.

Uważam że wywalenie korony i tych gryfów czyli zostawienie tej tarczy/proporca z Literą "O" byłoby dobrym wyjściem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Kolegów. Z racji tego, że właśnie odebrałem tę oto kostkę dołączam do klubu :-)

post-30489-0-47532100-1580403701_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Orientowiczów. Nowy nabytek doczekał się wyjścia z pudła :)

Nówka? Gdzie zanabyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nówka. Orientuhren.de całkiem przypadkiem przeglądałem, zobaczyłem, że jest na stanie i po tygodniu był u mnie. W planach miałem zakup ale spośród kilku innych. Jestem póki co mega zadowolony. Muszę mu tylko jakiś pasek i może gumę sprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient star classic SAF02005S0 - piękna jest ta szampańska tarcza, niestety światło i słaby aparat nie oddają tego w całości.

 

 

post-100729-0-88439100-1580574742_thumb.jpg

post-100729-0-71072400-1580574778_thumb.jpg

Edytowane przez darkness200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełne, jeśli w Rayu2 chodzi wujowo, to tak, tu tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.