Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Może syn chciał coś subtelnie przekazać ;)

On ma 8 lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, chciałem zapytać czy ktoś posiada OS Outdoor i co mu się w nim ppdoba, a co nie. Pytam, gdyż się do niego przymierzam.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, chciałem zapytać czy ktoś posiada OS Outdoor i co mu się w nim ppdoba, a co nie. Pytam, gdyż się do niego przymierzam.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Mam tego z niebieską tarczą.

Plusy : wygląd, chód ( delikatna tendencja do spieszenia, ok 1 min/tydzień ), wykonanie ( szlify, szafir, zakręcana wygodna koronka ), przeszklony dekiel ( ładny werk ), pasek z jakościowo bdb skóry, WR 100.

Minusy : hmm może tarcza mogła by mieć jakiś delikatny deseń ( trochę płasko ale jest delikatny szlif słoneczny ), luma gorsza niż w Trytonie, skórzana bransa trochę sztywna ( z czasem się wyrabia ).... innych nie zauważam.

Polecam gorąco 

post-107616-0-61970400-1582057875_thumb.jpg

Edytowane przez Rallus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę o granatowym. Czy to prawda , że tarcza wygląda na czarną, aby po zmianie kąta wybuchnąć granatem ;-). Tak mam z indeksami w Gothicu.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, trochę widać na fotce. Czekam na słoneczne dni żeby wydobyć z niej całe piękno. Jak Ci się podoba ten styl zegarka to bierz w ciemno. Nie zawiedziesz się, zapewniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mam zagwozdkę outdoor czy Star seeker czy też Glycine Combat sub Mam jeszcze jedno pytanie, indeksy malowane czy też nakładane z wypełnieniem lumą. Dziękuję za Twoje odpowiedzi :-)

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mam zagwozdkę outdoor czy Star seeker czy też Glycine Combat sub Mam jeszcze jedno pytanie, indeksy malowane czy też nakładane z wypełnieniem lumą. Dziękuję za Twoje odpowiedzi :-)

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Malowane, wypełnione lumą. Ten zegarek ma swój styl. SS czy GC to trochę inna bajka, nie można ich porównać IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wybory są takie trudne, każdy z nich to inna bajka. Ybór byłby prosty jsk bym np. Nie miał żadnego fielda a już mam w podobnym trędzie.45483442a2bfc809cebbd6526d9a23e0.jpg

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nie są w podobnym trędzie. Łączą je co najwyżej dwie koronki.

Poza tym jak zdecydujesz który bardziej Ci leży - to drugiego można sprzedać

 

OS ma szafir, ale za to w uszach 21mm (nietypowo, czyli problematycznie), jednak całą robote robi wskazówka GMT

 

Glycine - jakby jej nie sklasyfikować - będzie kolejnym diverem

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj.. jak ten outdoor miałby GMT, to już dawno leżałby u mnie w gablotce :-) nic by mnie nie powstrzymało. Co do Sub'a kręci mnie to że ma arabskie indeksy.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mam zagwozdkę outdoor czy Star seeker czy też Glycine Combat sub

 

Glycine - jakby jej nie sklasyfikować - będzie kolejnym diverem

 No właśnie, Glycine Combat Sub to nieco inny typ zegarka. Ale chcąc się upewnić, poszperałem trochę po Googlu. I co? I natknąłem się na Glycine Combat Vintage 6 GL0122, który tak mi się spodobał, że jest w drodze do mnie. Jak ja nie lubię tego forum ;) Na swoje usprawiedliwienie dodam, że w dość przyzwoitej cenie.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi wpadł w oko , ale przegrał z Hamiltonem przez czerwony grot sekundnika. Przepraszam za OT.ffc6c26efc322ebd7fd6bea540e8400e.jpg

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Glycine Combat Vintage 6 GL0122, [...] tak mi się spodobał, że jest w drodze do mnie. Jak ja nie lubię tego forum ;) Na swoje usprawiedliwienie dodam, że w dość przyzwoitej cenie.

Ha ha ha

Każde usprawiedliwienie jest dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mam zagwozdkę outdoor czy Star seeker czy też Glycine Combat sub Mam jeszcze jedno pytanie, indeksy malowane czy też nakładane z wypełnieniem lumą. Dziękuję za Twoje odpowiedzi :-)

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

 Pewnie że Star Seeker :)  Pytanie czy uda Ci się znaleźć egzemplarz w ładnym stanie i nie za miliony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taką sytuację że wysłano mu z SG do DE a z tamtąd zamiast do Polski poleciały do Brazylii?

 

Moje bambino grzeje się w tropikach... 8cec21d8413c723edcd55c06826541e8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już go prawie sprzedałem...

 

fa556d14a51f5abd73116a3ee07d9c20.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taką sytuację że wysłano mu z SG do DE a z tamtąd zamiast do Polski poleciały do Brazylii?

 

Moje bambino grzeje się w tropikach...

 

Prowincja Curitiba/Kurytyba to zawsze był główny matecznik brazylijskiej Polonii, więc...trochę jakby w Ojczyźnie  :)   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Biały pies, czarny pies" kiedyś taka bajka była96fdd56a63975ce2babd8d9ab45a3fb3.jpg

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Miszkolc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.