Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Na fajnej "pupie" każde gacie dobrze leżą . Dobry zestaw

 

post-92558-1584795881,092_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Dobre zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kostki omijałem szerokim łukiem bo twierdziłem, że to nie mój target. Ale przy tym Oriencie zmieniłem zdanie. Kawał pięknego zegarka.   Duży ( 41 x 48 mm b/k i 13 mm grubości ) , ciężki, szkło wypukłe fazowane, rezerwa chodu i kuta, pancerna bransa. Do tego WR 100M i zakręcana koronka. Odchyłka dobowa chodu to +5 sekund. Czego chcieć za tak niewielkie pieniądze?

 

post-99061-0-58051600-1584872179_thumb.jpg

 

post-99061-0-54525000-1584873384_thumb.jpg

 

post-99061-0-13942700-1584873438_thumb.jpg

Edytowane przez Perkoz1959

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna ta kostka. Jakie oznaczenie ma ten model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jutro kurier przywiezie OSa, a ja jeszcze nie mam kasy. "Mało casu kruca bomba, mało casu"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perkoz1959 czy kostka była zakupiona w Polskim sklepie ? Bardzo mi się podoba, ale nie ufam zagranicznym zakupom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perkoz1959 czy kostka była zakupiona w Polskim sklepie ? Bardzo mi się podoba, ale nie ufam zagranicznym zakupom.

 

Powiem szczerze, że nie wiem bo kupiłem go jako nowy na naszym bazarku kmziz. Ale mnie się wydaje, że chyba na PL rynku jego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swojego "Świętego Graala" mój (ze względu na nazwę) właśnie dzisiaj przyjechał. Chociaż nie należy do elity moich zegarków, to od dwóch lat za nim chodziłem.

Drugą super nazwą jest diver "compresor pepsi" :-D

Jak zwykle dylemat bransoleta czy pasek , a jak pasek, to chyba jednak ciemniejszy z czerwonym przeszyciem.f8cd16859414f02dda37870ccd235673.jpg3312e65f5c95c236170eac53dc4120b4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miszkolc ile dales?

 

Ja tez szukam paska do niego, ale jakos nic nie moge ciekawego znalezc ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

480

Wybór pasków trochę ograniczony ze względu na rozmiar 21mm. Ale znajdę, brązowy z białą nicią lub czarny z czerwoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

480

Wybór pasków trochę ograniczony ze względu na rozmiar 21mm. Ale znajdę, brązowy z białą nicią lub czarny z czerwoną.

Ten Star Seeker jest piękny. Jakoś ponad rok temu byłem dosłownie sekundy żeby takiego kliknąć z Hiszpanii, ale niestety się nie stało. Gratuluję.

Co do pasków do niego i nietypowego rozmiaru, to nam dla ciebie świetną radę myślę.

Zamów pasek dokładnie jaki chcesz u naszych forumowych rzeźbiarzy. O jakości tych pasków raczej nie muszę pisać, bo jest jakby oczywiste.

Ja bym go widział na czarnym, a najlepiej szarym, skórzanym pasku, z czerwonym przeżyciem typu vintage.

Edytowane przez Triptical

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz o takich przeszyciach w poprzek, czy też wzdłuż? Ten drugi właśnie okazało się że będzie pasował (też 21mm) więc popołudniu zamienię :-)6daeb7a06a7cdd79b964b21deca4b047.jpg895a2378fe264765113afd6e1a8335ef.jpg

Edytowane przez Miszkolc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w domu, więc mogę zmieniać zegarki jak rękawiczki. Tylko daty nie chce mi się ustawiać ;-)

Orient am pmf777df71926a71ceefff9d873081e59b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

480zl dales za Seekera? , bo sie pogubiłem hehe :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż takim szczęściarze nie jestem aby zapłacić 480zł, chociaż jak by poszukać na wish to kto wie. :-D jakiś z czerwoną wskazówką by się znalazł, a przy odrobinie szczęćcia to jeszcze by się poruszszała :-D znaczy sie ta wskazówka :-) i logo ORienta może by było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.